אקס פאקטור פרק 7,
הופעות

DoubleT

New member
../images/Emo41.gifאקס פאקטור פרק 7, ../images/Emo58.gif הופעות ../images/Emo58.gif

אחרי ששבוע שעבר שיחקו אותה עם אלטון, השבוע שירי ביטלס (אני מניח.. אני רואה ביוטיוב), שוב. נעבור על ההופעות כי משעמם
(זהירות, חפירה) מאט: שר Come Together. WTF. אין לי מושג מה הוא עשה לקול של עצמו (סוג של גראול או משהו כזה
), אבל מה שהוא הוציא מהפה היה נוראי. הנסיון להראות צד אחר בעצמו נחל הצלחה חלקית (זה לא היה אוקוורד אבל זה ממש לא הרגיש טבעי). דני ממש מעצבנת. כל הביקורות שלה מתייחסות רק לקהל באולפן ולא להופעה עצמה. שר: שרה Imagine אני לא אוהב את הקול שלה, הוא נשמע whiny. סהכ הופעה
הבנים של סיימון: שרו All You Need is Love זה לא כזה משנה מה הם ישירו, הם לא יעופו בקרוב. הם בויבנד קלאסית, עם המבטים והתנועות וההצבה. ואני מניח שחצי בריטניה מצביעים להם.. העיבוד היה זוועתי ממש ממש. הבתים היו איטיים להחריד והפזמון סורס מהלחן שלו. והבנות בסוף
רבקה: שרה Yesterday לא היה נוראי כמו שחשבתי שיהיה, אבל הקול שלה נשבר הרבה. בכללי,לדעתי, מתאים לסגנון שלה לקחת שירים גדולים ולהקטין אותם, והשיר הזה קטן (מבחינת לחן..), והוא לא התאים לסגנון שלה. בהתחלה שנאתי אותה, ואז התחלתי לחבב אותה. וזו הייתה הופעה סו-סו.. יוצא שאני שונא את כולם. בדרך כלל זה לא ככה. מרי: שרה Something זה קצת מרושע, אבל לא עשה לי טוב לראות אותה שרה על אדון X שיר כזה.. הווקלס היו מעולים והעיבוד היה חאמוד (חוץ מהפרייזינג של הsomething בהתחלה, שעצבן אותי ממש) פייג': שר Let it Be השינויים שהוא הכניס הרגישו ממש מלאכותיים. את החלק הראשון אהבתי ממש. ואז נכנס הביט הנוראי, ואז פייג' חזר להיות פייג', ואז המקהלה של הבנות והשחיטה של הפזמון האחרון. הרעיון שעומד בבסיס של פייג' ממש אחלה, אבל משהו זו לא עובד. גם בווקאלס, ובעיקר בהופעות, שמרגישות מאולצות. קייטי: שרה Help אולי הפעם היא תינצל ><". מסתבר שאיימו לרצוח אותה (הראו כתבה מעיתון בקליפ לפני ההופעה)
אומגד היא צבעה תשיער
מתאים לה. הווקאלס היו טובים בסוף, קצת חלשים בהתחלה, אבל העיבוד היה מעולה. והיא לוקחת את תואר הביצוע המצטיין (להפתעתי
) מחר אני אראה מי עף, למה וכמה..

Simply Blonde

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifלתוצאות

אני סמויה לגמרי אבל הייתי חייבת לצאת לשניה כדי להגיד את זה אני בשוק מהתוצאות! מה לעזעזאל שר עשתה בבוטום 2? ולמה ווגנר עדיין הורס שירים ונשאר? והאמת שלא כ"כ אכפת לי שפייג' הלך הביתה, רק אותי הוא עיצבן?

Mikey Weiss

New member
../images/Emo58.gif

פייג' היה לא מורגש כזה לטעמי, שלכן הוא גם שרד כל כך הרבה זמן. אמצעטבלה קלאסי. שר היתה בבוטום 2 כי אולי היא לא כל כך פופולרית כמו שמנסים למכור לנו ולאנשים נמאס מהשטיק שלה? ואלוהים ישמור, מה זה הווגנר הזה? וזה שהוא שם לא קשור לשירה שלו. בכלל. אבל באופן כללי העונה הזו לא קשורה לשירה, אז למה שהתוצאות יהיו קשורות לשירה. אפשר לומר כבר שזו אחת העונות המיותרות בתולדות?

Simply Blonde

New member
לא הכי מיותרת בעולם

לדעתי מאט יכול להיות ממש ממש מוצלח (כשאני לגמרי מתעלמת מהביצוע של אתמול) היו כמה ביצועים שלו שממש ממש אהבתי.. לדעתי שר היא אחת המוצלחות העונה משום מה אני ממש אוהבת אותה

Mikey Weiss

New member
אהבתי את שניהם בהתחלה, כן

אבל הם ממש חוזרים על עצמם לדעתי. וחוץ מזה, ווגנר, OD ומארי עושים לי אלרגיה.

Simply Blonde

New member
אני חושבת שהפאקצה שבי קצת מחבבת את OD

אבל זו רק אני או שזה פחות להקת בנים ויותר ליאם וכמה זמרי ליווי? הם לא משהו מיוחד אבל דווקא די נחמד לצפות בהם

Mikey Weiss

New member
מסכימה איתך לגמרי

לא הייתי צריכה לחבר אותם ביחד עם ווגנר, הם לא גורמים לי סבל כשאני צופה בהם. הם פשוט לא צריכים לזכות או שיהיה להם כזה הייפ. (ואני אוהבת את ליאם! חמודי). היו להקות בנים יותר מוצלחות / מגניבות באקס פקטור בעבר. מצד שני, אין לי מושג מי בעונה הזו כן צריך לנצח, אז מה אני יודעת. ובעונות שהיו להקות בנים נחמדות היו סולואיסטים ראויים לזכייה.

Simply Blonde

New member
לדעתי מתחיל קטע כזה שבכל עונה

יש את הפריק שואו שממשיך עד לשלב מאוחר אם בשנה שעברה היו את התאומים של לואי(איך קוראים להם? כבר הספקתי לשכוח) אז השנה יש את ווגנר.. מבחינתי גמר "אידיאלי" יהיה - שר מאט וOD כי בסופו של דבר אלו האקטים שאני הכי נהנית מהביצועים שלהם...

Mikey Weiss

New member
מכולם הם באמת הכי צריכים להיות בגמר

אולי רבקה גם במקום אחד מהם, אבל אין מישהו שאני אומרת, וואלה, צריך לנצח. מג'ון ואדוארד דווקא נהניתי, אבל מכל הסיבות הלא נכונות. ולהם לפחות היה איזשהו יעוד קרייריסטי, בתכניות הומור וילדים וכאלה שהם באמת עושים וזוכים להצלחה בזה. מה ווגנר יעשה?

Simply Blonde

New member
הם באמת מצליחים? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לא ידעתי! מה ווגנר יעשה? לא יודעת.. יפחיד ילדים?

DoubleT

New member
כל הופעה זה אותו דבר

ליאים מתחיל, אח"כ ההוא המתולתל שתמיד עומד באמצע, הבלונדיני או ההוא עם השער השחור הרגיל שרים כהמ שורות אי שם באמצע, והחמישי עושה קולות מתישהו בפזמון. ובכל פעם שאחד מהם מתחיל לששיר כל הבנות בקהל צורחות את נשמותיהן.

Bleed for Me

New member
הארי../images/Emo99.gif

לא יודעת למה אבל הם ממש חמודים בעיניי חחח..(שיואו איזה פדופיליה רצה פה
) הרי ברור שתהיה להם קריירה אחרי זה..הם חמישה ג'סטין ביברים קטנים שכל הבנות מצביעות להם, בגלל זה עשו מהם קבוצה מלחתחילה..אבל תכלס, אי אפשר לומר שהם לא חמודים לאללה חחח

Bleed for Me

New member
מאט מהמם

הוא שילוב כזה של דיוויד קוק - קריס אלן - לי דווייז שכזה..יאהבו אותו בארה"ב

../images/Emo58.gif זה מה שמוזר, אם פייג' לא היה מורגש (וזה מה שנראה באמת)- הוא לא אמור לקבל הצבעות... בטח לא יותר מאחרים טובים ומורגשים יותר שהיו בתוכנית. אם זה היה הצבעת-העפה (להצביע למי שרוצים להעיף) אז אפשר להגיד שהוא שרד בגלל שהוא לא היה מורגש, אבל אם הוא לא היה מורגש אז איך הצביעו לו כל הזמן? ../images/Emo268.gif

../images/Emo58.gif (+הדחה) מה מאט עשה לקול שלו??../images/Emo6.gif זה היה הזוי.. הוא לא נשמע כמו עצמו וזה היה דיי גרוע.. שר - הצליח לה בStay אבל הפעם קצת פחות.. קצת משעמם שהיא לא זזה בכלל. אבל בסה"כ אני חושב שהיא טובה.. הבעיה נראהלי היא האטטיוד שלה.. היא נראת קצת מתנשאת. גם כשלואי שפט אותה היא עשתה פרצוף של "מה אתה רוצה ממני הייתי מעולה עכשיו!!" OD - הם ממש השתפרו.. ובקשר לליאם, אני בכלל חשבתי שהוא היה צריך לעבור בתור יחיד! הוא והארי הטובים שם בעיקר והשאר יותר בליווי. רבקה- עדיין לא מתלהב מרי- היא טובה אבל עדיין לא היה לה את ההופעה המדהימה.. כל פרק זה בערך אותו דבר קייטי- אעעע מה היא עשתה לשיער שלה?!? היא נראת מוזר../images/Emo2.gif יש מצב אבל שזה חכם, היא נראת יותר רצינית ופחות גימיקית ואגנר../images/Emo122.gif איך שריל יצאה עליו! ואיזה התחנפות הוא דפק לה../images/Emo6.gif הדחה: פייג' עף! נחמד למה זה היה להם כזה שוקינג?? (ראיתי אחרי זה את ה"אקסטרה פקטור" ואמרו כל הזמן כמה זה היה שוק) שר שוב שרה Stay - זה אמור להיות עצלות? אם מותר להם אז מה אכפת לכל המתמודדים לשיר שירים שהם כבר שרו? עדיף להם (חוץמזה שגם ככה לרוב לא מעיפים על סמך זה)

למעלה