אני מצטערת כל כך

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo41.gifאני מצטערת כל כך../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif

הייתי צריכה להודיע שאני לא אהיה פה הרבה זמן,ואני מצטערת... פשוט הייתי בקורס,וכל מיני,ונעדרתי כמה ימים,ואני אצטרך להעדר עוד קצת זמן,אז אני מתנצלת כל כך שאני לא אהיה פה
רק רציתי להיכנס ולכתוב לכם שאתם בלב שלי,שאני לא שוכחת אתכם,ואני מקווה לדבר איתם בהקדם.. אני כבר מתגעגעת אליכם
בכמה ימים האחרונים למדתי כל מיני דברים על עצמי,
אחד הדברים שלמדתי זה לא להתייאש,גם אם אתה נכשל(בכל דבר).
לא משנה כמה זה קשה אתה חייב להרים את עצמך ולהמשיך הלאה.
"כשדלת אחת נסגרת,אחרת נפתחת,אבל לרוב אנחנו מסתכלים על הדלת הסגורה ולא רואים את זאת שנפתחה עבורינו".הלן קלר. החיים מלאים בדלתות.בחלק מהדלתות יקבלו את פנינו בסבר פנים יפות,ובחלקן יטרקו בפנינו את הדלת.חלק מהדלתות נפתחות לנו בקלות,חלקן תמיד סגורות, לחלקן יש לנו מפתח.על חלק מהדלתות עלינו לדפוק,וחלק מהדלתות לעולם לא יפתחו בפנינו..אולם אין זה אומר שאין דלתות אחרות,רחוקות יותר בהמשך המסדרון של החיים שממתינות לנו.תמיד יש דלתות אחרות...לכן עלינו תמיד להביט אל העתיד,לחיות את ההווה.לא להצטער על העבר ולא לסגור עליו את הדלת..כי מי יודע מתי נרצה להתרפק על הזיכרונות שמסתתרים מאחורי אחת מהן. אוהבת אתכם,
ואני מבטיחה שאחזור הכי מהר שאפשר, שי

א ב ד ו ן

New member
שני,מה המצב מתוקה../images/Emo35.gif

איך הולך בקורס? מאוד מאוד מאוד מאוד קשה לי. אני חושבת אולי אני אפרוש,אבל אני אראה איך הולך.. אני לא יודעת אם זה בשבילי בדיוק,זאת לא אני.. אבל עברתי כל כך הרבה כדי להיות בקורס הזה, אני מקווה שזה לא יגיע למצב שאני אצטרך לפרוש ולחפש עבודה אחרת, אם זה יגיע למצב הזה אני אתבאס,וימשיך הלאה.חייבים. אני אודיע לך מה קורה עם זה. תודה לך

israpper

New member
באמת חשבתי לעצמי לאן נעלמת

שיהיה בהצלחה ותשובי אלינו מהר.

למעלה