אם כל ההדחות - את מי אנחנו רוצים בחוץ

אני לא יכולה לדעת כזה דבר והאמת שלא נראה לי.

ארז השבוע דיבר שיחה יותר כנה עם גואל וביקש לדעת מס' דברים..גואל טען שהפריעה לו חריצת הדין של ארז לגביו ומבלי אפשרות לתת לו את אפשרות ההגנה העצמית.בסוף השיחה ארז לוחץ את היד לגואל או מחבק ואומר:"אוהב אותך". לגבי איילה אני באמת לא רואה מישהו אחר שהיתה בוחרת להדחה כי את פותנה נראה לי שהיא די אוהבת ונראה שיש לה שפה משותפת עם גואל. ובמאמר מוסגר..אני לא אוהבת את גואל,אבל עכשיו אמר משפט נכון שעם אלירז תמיד חייבים להסכים לראייתו ואם לא..יש בעייה וזה מתקשר לי כאן לדברים כי איילה לפי מה שראיתי הכי פחות מעוניינת בנוכחותם בבית של אלין ושל אלירז ובעיניי זה נראה מאד לגיטימי . גם סער יחסית מסתדר עם גואל ופותנה יותר מאשר עם אלירז באותה מידה שיש כאן רמיזות לתיאום,כך ניתן לאמר שתיאמו לגבי איילה.

22zivziv

New member
את מה שקורה עכשיו בין איילה וסער לא מראים בע

בערוץ 2 בימי שידור לא את הקללות ולא את האגרסיביות הצחקתם אותי אלירז אלים ראיתם איך סער צעק על איילה עכשיו והקפיץ אותה מפחד והוא זה שנשאר לגמר על מה

reiter5

New member
אילנה את גם חיה בסרט של ארז ? רק היום חיבק את

אלירז ואמר לו אני אוהב אותך .....הדפקט .. ומה קרה היום שלא העמיד את גואל ?

לא,זה לא שאני מאמינה למה שאמר לגואל..

רק עניתי מבחינתו איך פתאום לא בחר כרגיל בגו-אל ואני הראשונה שחבל לי שגואל לא הודח כבר לפני חודשיים. מלר אני נוסעת לשם באופן אישי להוציא את גואל

izmeral1

New member
מה שאתה רואה גם אנחנו רואים -אין תיאום=

ארז הגיע למצב של חישוב לאן זה מוביל =ארז ראה וקרא אחד לאחד=ראה שאלריז דבוק לגואל. ראה את הלעג של אלין ואולי שם זה הדדי ארז ראה את פותנה יחד ומזה כמה ימים זורקת אותו לים ?אם היה אפשרי . האם זה לא ברור עוד מפותנה וגאול כול הדחה ארז השעיר עזזל=די להטעות זה לא בסדר ואני אצטט את המלים של ארז מאותו ויכוח -ביין ארז לסער על המיגבלה שלו-בסוף יצאו מחובקים ואמר ארז לסער =אני איתך עד הסוף ועל זה חזר כול הזמן ארז . הכול מוקלט הכול מתועד. אז מספיק עם הספקולציות כאן. עוד ארז הרבה מנסה לכבד את אלירז ואלירז הרבה בורח כי הוא שומע לגאול=ועוד לא הכי נעים לו מאלין. ונכון מכבד אותו ושמור מרחק =וגם ארז מחפש את מי לחבק מותר לו לעשות זאת הוא בודד שם לעומת החברוה והזוג ? לילה ננעים לכולם צריך להביא את האמת מתאים לכמה פה או לא כול אחד והדעה שלו.

מילי58

New member
ארז היה נעול תמיד על הדחת גו-אל מה נשתנה

הלילה הזה מכל הלילות תיאום הדחה א.א. אלירז אלין אני צריכה למצוא את הקטע הכל בבדיקה ואז נעלה הכל לדיון

רק תיזכרי שהיה גם קטע של שיחת הבנה בין ארז ל

..גואל,שיחה שבה גואל אמר לו את דעתו עליו וזה היה לאחר שארז ביקש לדעת מה יש לגואל לאמר.בסוף השיחה ארז הודה לגואל..לחץ לו יד או חיבק את גואל ואמר לו "אוהב אותך".

מילי58

New member
ארז עושה את השיחות הללו עם כל דייר בסוף כל

שיחה הוא אומר אוהב אותך גם לאלין הוא אמר את אותו משפט אז זה לא מוכיח דבר זה רק מוכיח שהוא אדם לא אמיתי

izmeral1

New member
ואני אוסיף אילנוש =ארז אוהב את כולם=חבר זה=

חבר זה נושא אחר? חברים זה עד הסוף לאהוב זה יפה כי לא אראה בחברים לבית שינאה רק אהבה= והיא באמת לחברות בלי שינאה אני אוהבת את השכנה שלי ורוצה לה גם טוב. אבל היא לא חברה שלי.=חבר שלי אתן בו אימון ויותר רחוק אגיע איתו וכמובן גם לאהוב אותו=. אני כאן אוהבת כמה חברים והלואי והקשר גם בחוץ מהוירטואלי.. אהבה גם נמדדת נכון.? עלארז הוא גם הלך לנסות לפני ההדחה מי מוכן להושיט לו יד גואל קחיבל את החיבוק=אבל התחשות של ארז הרגישו אחרת.? וזה קשה זאת רואים והוא בוחן אותו כך.גם את פותנה שאל והיא פגעה בו בעברית וערבית שאל אותה כמה שאלות? ענתה לו בזיזול והריג זאת מיד =גם אמרה לו עכשיו אין לי זמן אם יהיו לי עוד תשובות אני אגיד לך.=בערבית אמרהאחרי הגב שלו חאלעני= זה רד ממני שפת רחוב שפת לעג. והשאר ידוע. ארז מצא חבר וגם תמיד בדק אותו סער =במקום הזה מאוד נחמד לארז והחידי.. השאר כמה מלים ובורים. לילה מתוקי לך
. פותנה עכשיו לא מסתפקת בהדחה שלה לאיילה גם מנסה לעשות רע לאיילה זה עבר את הטעם הטוב. (אין סוף לפילוסופיה ואאיך לתאר אהבה לאהבות שונות=וגם משתנות)

ATIG

New member
../images/Emo233.gif../images/Emo233.gifגואל ממשיך ללכלך על אלין ואלירז

ננוש9

New member
ארז לא מייצג שום מוגבלים. הוא מייצג אך

ורק את עצמו זה מה שאמרתי כבר מזמן אוהב ומעריץ את עצמו בטרוף שקרן וצבוע ברמות

reiter5

New member
ארז בושה למוגבלים אני התנדבתי בבית ספר לחרשים

ומוגבלים מימי לא ניתקלתי בסוציומת ונרקסיסת כזה עם אגו מנופח פשוט הזוי על גבול השיגעון

Jason2

New member
כי הגיע הזמן

זה כבר נמשך יותר מידי זמן. כמה עוד אפשר עם מריבות והתפייסויות, די כבר.

למעלה