אירוח בפורום: שמוליק בודגוב

eran377

New member
../images/Emo41.gifאירוח בפורום: שמוליק בודגוב../images/Emo41.gif

ביום שישי הקרוב (2.6.06) יתארח בפורום הגיטריסט הישראלי הענק שהשפיע כל כך הרבה על המוסיקה הישראלית, והיה שותף להוצאתם של אלפי אלבומים בארץ (בין היתר עבד עם היהודים, רמי קלינשטיין, ועוד רבים אחרים וטובים): שמוליק בודגוב. ביום רביעי (31.5.06) יפתח בפורום שרשור האירוח שאליו תוכלו לשרשר שאלות אל שמוליק בודגוב, וביום שישי שמוליק יהיה בפורום ויענה על שאלותיכם. בזמן האירוח, אני אהיה עם שמוליק בודגוב בדירה של אח שלי בת"א ומשם נענה על השאלות, נג'מג'ם קצת והכל יתועד במצלמה ויעלה לפורום. שימו לב: הניהול בפורום בזמן האירוח יהיה קצת שונה (ונוקשה יותר): 1. הודעות שיגלשו מהתחום המקצועי ימחקו ללא התראה. 2. הודעות שיכללו בתוכם קללות ימחקו מיד והמשתמש המקלל יחסם למשך כל האירוח ואולי גם לאחר מכן. תלוי בחומרת המעשה. 3. יכול להיות שבזמן האירוח נצרף מנהל/ת (מפורום אחר) לתגבור מכיוון שבשעת האירוח צפוי עומס אדיר בפורום. בקשה אישית שלי אליכם - בבקשה, אבל בבקשה אל תכניסו את האוף טופיקים הקבועים שלכם לשרשור האירוח
הניק ניים "שמוליק בודגוב" יהיה צבוע באדום וממנו הוא יכתוב. כמו שאמרתי, בזמן האירוח אני אהיה לידו ולכן אני לא אהיה ביוזר שלי. למקרי חירום אני בפלאפון: 052-6060377. שיהיה לכם שבוע נעים

Jimi Page

New member
מגניב לאללה!! ../images/Emo45.gif

*רץ לתפוס את הכינוי "שמוליק בודגוב" ולבקש כסף על הכינוי
*

ערן...

מה דעתך שתיכנסו גם לצ'אט ותשימו מצלמה. אתה מוכן לקחת את הסיכון שיכנסו כמה טרולים ויתחילו לכתוב כל מני דברים שהיית מעדיף שלא יכתבו? :X

thewierdo

New member
../images/Emo45.gif אחלה לגמרי!

אבל צריך לדאוג שלא יהיו טרולים. זה האירוח הראשון של הפורום לא?

eran377

New member
הוא יגיע בשעה 7 בערב

ואז יתחיל לענות על שאלות שתתחילו להפנות אליו כבר ביום רביעי. הוא פנוי רק בימי שישי בערב.

eran377

New member
מצטער חבר'ה, ניסיתי לארגן את זה

באמצע השבוע אבל הוא פשוט לא מצא זמן פנוי. כמו שאמרתי, שרשור האירוח יפתח ביום רביעי בדיוק בגלל זה. את התשובות תוכלו לקרוא במוצ"ש.

eran377

New member
הג'אם לא יצולם לייב.

נצלם קטעים קצרים בוידאו ונעלה לפורום ביום שאחרי (כנראה).

nloval

New member
../images/Emo3.gifממממממ

זה ההוא שלא קיבל אותי ללהקה צבאית

HANIBUD

New member
לNLOVL תשובה בשם שמוליק בודגוב

אני מבקשת להעביר מסר משמוליק (שקרא את ידיעתך)צר לו שלא התקבלת. תפקידו של הבוחן ללהקות הצבאיות היא להעביר חמישה גיטריסטים.ובזה בעצם תם תפקידו. את כל שאר השיקולים עושה הצבא. (פרופיל, מקום מגורים ןכו'). הוא מקווה שתהיה לך הזדמנות לעסוק במוסיקה בשעות הפנויות שלך ולא לוותר.

eran377

New member
../images/Emo45.gifאסור לוותר בגלל הצבא.

ידוע שקשה מאוד לנגנים להתקבל ללהקה צבאית, ואם לא מתקבלים - אסור להתייאש.

nloval

New member
היי חני../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif

אל דאגה, לא אפסיק לעסוק במוזיקה...
(או שלא... אלוהים יודע
) אני משערת שאני יודעת מה תפקידו של הבוחן ללהקה , יש רף מסויים שממנו מעבירים ויש כיוון מסויים שאותו מחפשים, אני גם משערת שבלהקה לא מחפשים אחר נגני ג'אז ויכול להיות שזו אחת הסיבות בגללה לא התקבלתי (אני "ג'אזיסטית" בנשמה
) . אני מרגישה פספוס בכך שלא התקבלתי מכיוון שלדעתי הצבא "הפסיד" אותי במקום שבו אני יכולה לתרום הכי הרבה . כאמור, ההודעה שכתבתי באה מתוך תסכול אישי ולא מתוך זלזול בשמוליק בודגוב או בשאר הבוחנים. צ'או,
נטע

כל הכבוד!

אבל אני כלכך רואה אותך לחוץ. בדוק. לא בגלל שמוליק, בגלל שאתה מפחד שמשהו יכתוב משהו משעשע שקצת לא קשור. קח את זה ברגוע, ערני. וסחתן על היוזמה.

למעלה