איך מזהים דליפת מי שפיר?

ח ו ר ש

New member
../images/Emo41.gifאיך מזהים דליפת מי שפיר?../images/Emo41.gif

אני מתחילה לדאוג

dinn1

New member
באיזה שבוע את ומה הסימנים שבגללם את

חושדת בטפטוף ?

ח ו ר ש

New member
30+3

רטיבות מוגברת, והבוקר עם ריחרוח אני לא מצליחה להחליט אם יש או אין לזה ריח של זרע...

dinn1

New member
חורש- גם אצלי היתה ירידת מים שהתחילה בטפטוף

ובשבוע כזה לא משחקים - מציעה לך לגשת להיבדק (אצלי זה קרה בשבוע 32) ולמרות כל מה שאומרים- לא תמיד יש לזה ריח, וגם אני ניסיתי להריח ולא זיהיתי שום דבר מקווה בשבילך שאלו רק הפרשות כי את עדיין בשבוע מוקדם

sniela

New member
אני יכולה לכתוב על זה ספר....

תלוי באיזה שבוע את כמובן.אני בערך משבוע 30 ומשהו הייתי כמה פעמים במיון יולדות מחשש לטפטוף מי שפיר.קודם כל בודקים את זה גם לפי הכמות של המי שפיר באולטרה סאונד וגם בדיקה גניקולוגית לבדוק מאיפה באה הדליפה,אם היא ישנה במקרה שלי אמרו לי שההפרשות והרטיבות בתחתונים זה הפרשות של סוף הריון.עכשיו אני בשבוע 40+6 ועדיין יש לי המון המון הפרשות אבל הכמות של המי שפיר תקינה אז אני רגועה בכל מקרה כדאי לפנות כמובן לרופא שלך ולעקוב אחרי זה. בהצלחה

sniela

New member
החשד שלי עלה

שראיתי שיש לי המון הפרשות.אני הולכת תמיד עם תחתונית וזה פשוט הרטיב לי חצי תחתון וגלש הרבה מעבר לתחתונית.גם אני הרחתי את זה ולא היה לזה ריח של זרע,אומרים שלמי שפיר יש ריח של זרע. היו פעמים שהחלפתי כמה פעמים תחתונים ברצף וגם הלכתי לבדוק את זה באותו יום ואמרו לי שאלו הפרשות של סוף הריון.עשו לי בדיקה וגינלית וראו שההפרשות לא באות מהרחם וגם נתנו לי פד כזה בשביל לבדוק מי שפיר.אבל הבנתי שהפד הזה הוא סתם שטויות וגם הוציאו את זה עכשיו משימוש-איפה שאני נבדקתי באסף הרופא,אני לא יודעת על בתי חולים אחרים.זה לא אמין ותמיד עדיף להיבדק ע"י רופא

למעלה