איך היה בהר לעמק?

מור שלז

New member
וואו, איזה תאור מדהים תמר, כל הכבוד!

חשבתי עליכן כל הזמן, חיכיתי לשמוע מכן, שמעתי קצת חוויות היום מורד ומהראל בטריאתלון ראשון, אבל התיאור הזה שלך פשוט נפלא! הרגשתי שאת לוקחת אותי איתך בדרך, התרגשתי איתך, איתכן איזו קבוצה מדהימה שהיתה לכן, מדהימות אחת אחת! ואיזה תוצאה - וואו!

ofec bar

New member
החוצבות

נשמע שהיה לכן(ם) מקסים ומלא בהוואי. תמר המירוץ הזה כל כך באופי שלך, אולי שווה להמליץ למארגנים להכניס גם כמה קטעי שחייה באמצע ואז בכלל :) כיף לשמוע!

tom696

New member
היה אדיר

רץ 5 בשמיניה נהנה משני העולמות - ק"מ גבוה (34 ק"מ לא כולל התברברות) ומנוחה ארוכה יחסית. כיוון שהוזנקנו מוקדם (8:40) ובאנו לעשות כיף יום לפני זה ישנו כולנו בכפר סאלד. הזדמנות לטפח את ההווי הקבוצתי (יש הרבה, תודה!). הזנקה בכפר-סאלד ויוצאים לדרך. בסבב הראשון למעט פספוס קטן של מפתחות של מכונית אחת שנסעו במכונית אחרת הגענו לכל תחנות הסיום לעודד את הרץ המגיע ולחזק את הרץ היוצא. הקטע שלי - אגמון החולה, 12:00 בצהריים, חם, בלי פינת צל. פעם ראשונה שרצתי עם שקית שתיה. הכר את החוגר. היה קשה. באופן מפתיע לא העיר שום שדים, כנראה שהזעתי אותם החוצה. לקראת הקטע הבא שלי - עראבה-חינתון קפצנו בשלב מוקדם יחסית לעראבה ובדרך עצרנו לקפה. החלטה מצוינת, לאכול כמעט ורק שזיפים במשך 24 שעות זה לא מספיק. קטע מישורי ונחמד ואפילו שקיעה תוך-כדי. עוקפת כמה רצים בהתחלה ומשלמת על זה אחרי זה כשהתברברתי והם בעקבותי (סליחה!). תענוג של קטע, שעה נוחה, מזג האוויר מצוין. קטע שלישי זה כבר הסוף.. כאמור בקבוצה של שמונה יש מנוחה מצליחה לפתוח שק"ש ולישון כמעט שעה בצומת זרזיר. אחר-כך מדלגים לזורע עם כל מיני התקלות לוגיסטיות בדרך (זה חלק מהכיף!). הקטע עובר במהירות, אומרת שלום לכמה חברה' בדרך. וזהו נגמר, מהר מדי..אוספת את הרץ הבא אחרי והולכים לשתות קפה, עכשיו זה נגמר באמת. וואו. בסוף מסיימים את ה-2 ק"מ האחרונים על הרץ האחרון שלנו. תענוג. היתה חוויה אדירה. ארגון מתוקתק ברמות, תיק מסלול וסיפורי דרך מצוינים. גם העייפות אדירה, יומיים בלי יותר מדי שינה, מזל שאני לא צריכה לנהוג הביתה. טרמפ ממש עד הבית. כמה שרירים כואבים, קצת שיזוף מאחורי האזניים, יעבור מחר. מחר מתחילים לחלום מחדש

tamark4

New member
איזה כיף !

נשמע מושלם. קבוצה מאוד מוצלחת (לפחות מי שאני מכירה) עכשיו הבנתי מה עשית במרומי תמרת, חיכית לרץ האחרון שלכם.

ofec bar

New member
רגע את ירושלמית?

ומשחקת רוגבי? אז את אחראית על הפרסומות לקבוצת רוגבי נשית על הדלתות של השירותים בגבעת רם?

tom696

New member
מודה באשמה

(כבר לא משחקת רוגבי אבל בהחלט אחראית למודעות בקמפוסים השונים)

היה כיף להפגש - השמיניה שלכם בלטה בשטח

לא רק בזכות החולצות הירוקות. היה נראה שממש כיף לכם ביחד. יופי של חוויה!

הר לעמק שלי - ספונטאניות מתוכננת היטב../images/Emo13.gif

קשה לסכם בכמה מילים. יצאו לי הרבה יותר... בשתיים - היה מדהים!!!

מור שלז

New member
אכן יריית פתיחה מופלאה ומתנה מופלאה

איזה כיף לקרוא אותך ככה, אחרי כל מה שעברת. איזה כיף לקרוא אותך מתאהבת מחדש בעליות, בנופים, באנשים ובכל החוויות שהריצה מזמנת לנו

כיף לקרוא!

נשמע שעשית חיים משוגעים, ועברת אתגר רציני. מקווה שהסתדרת עם החזרה הביתה. תכננו להשאר לטקס וכו' אבל ברגע שהאדרנלין ירד, הנהגים שעבדו קשה לא היו מסוגלים להשאר ערים...

היה כיף להפגש ו../images/Emo51.gif על העזרה../images/Emo73.gif../images/Emo24.gif

בסופו של דבר, לקחו אותי לתחנת אוטובוס אחרת. שני אוטובוסים והגעתי לחמותי. נסעתי בחולצת המרוץ היפה וזכיתי להערצה כל הדרך.... גזרת החולצות השנה כל כך מוצלחת שכשנכנסתי לחמותי קיבלתי הערה שאני כבר "רזה מדי" (לא אופייני לה בדרך כלל).

tamark4

New member
היה מדהים

אמרתי לך כבר כמה את מרשימה ? (זו שאלה רטורית)

מור שלז

New member
וואו! איזה סיכום, איזו חוויה

ליאת, אני אוהבת כל כך את הסיכומים שלך. את באמת אחד האנשים הבודדים שאני מכירה שמסוגל לעשות סטנד-אפ קומדי בכתיבה. והתמונה של טבילת הקרח לשרירים – סוף!!!!

למעלה