אז מה היה לנו

smartblonda

New member
../images/Emo41.gifאז מה היה לנו../images/Emo41.gif

ארוחת מומלדת בפסטיס
מנות ראשונות: טרין חצילים עם גבינת פטה, פסטו ופלפלים קלויים ,כל כך טעים ,(הייתי יכולה לאכול 3 מנות כאלו ולוותר על העיקריות), התחלקנו במנה ,רצינו לשמור מקום לבאות
מנות עיקריות: שתי מנות אנטריקוט בגריל ברוטב שמנת עם פלחי תפו"א אפויים ,כל כך טוב,בשר נימוח בפה,ורוטב השמנת משלים את החגיגה.
ולקינוח 2 מנות של טירמיסו ..מענגגגג
מאוחר יותר הסטאוט
מוזיקה טובה לא יכולתי לשבת בשקט על הכיסא ,כל הלילה זזתי לקצב המוזיקה
חברים ואלכוהול שזרם בכמויות. מידורי סאוור 42 ש"ח מוחיטו 40 ש"ח וודקה מרטיני 40 ש"ח כוס
שיראז 28 ש"ח חצי טובורג 22 ש"ח ויסקי-ג'וני ווקר 32 ש"ח

smartblonda

New member
../images/Emo13.gifוכמובן המון מתנות ובמיוחד

מתנה מדהימה, שרק בן זוג אוהב ,כמו שלי, יכול לבחור ולהעניק בטיימינג הנכון

anatc

New member
איזה יומולדת מצויין ../images/Emo65.gif

טעים ונעים - כמו שצריך ח"ח לבנזוג ושוב - איחולם לשנים רבות של אהבה

smartblonda

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif ראש פתוח לסגנונות שונים של

מוזיקה שלא שמעתי קודם והכל בזכותו.
זה שיר ענק של תופעת דופלר. לא ידעתי על קיומם בכלל , אבל מאחר והוא חובב מוזיקה בקנה נרחב ובכל השפות,נהנית מאוד מהחשיפה לסגנונות

anatc

New member
../images/Emo79.gif מכירה את תופעת דופלר../images/Emo220.gif

חשיפה: פעם הייתי שדרנית רדיו
אחת התוכניות שלי היתה תוכנית ראיונות, ואחת התוכניות הוקדשה לתופעת דופלר ברוך פרידלנדר הגיע לאולפן, ראיינתי אותו, שמענו מוסיקה שהוא אוהב והעלנו מאזינים לשידור היה מאד מעניין

Forum User

New member
../images/Emo49.gifמעקרבית לעקרבית והמלצה

בימים האחרונים מתמלאת תיבת הדואר שלי בשלל הצעות לכוסות יין, שמפניה וקוקטיילים בכל מיני מסעדות (פסטיס ביניהן, מחכה לי שם כוס שמפניה, אבל גם אורקה, סבסטיאן ועוד כמה) לרגל הזדקנותי בשנה. כל זאת עקב היותי רשומה ב-ROL, וכן תוצאה של האובססיה שלי להרשמה למועדוני הלקוחות של המסעדות. מומלץ.

ננה f

New member
ואפרופו ROL

זה נחמד, ק צריך לזכור שכל הפרטים האישיים שהם מבקשים הם מנדטוריים (מסומנים בכוכבית, חובה לענות) . כמובן שהפרטים לא חייבים להיות מדוייקים אבל הכתובת הפרטים למשל, כן חלייבת וגם הטלפוןנים וכו'. אישית, אני חושבת שזה ברמת חדירה לפרטיות, ולכן אני נמנעת. תהנו ותבלו.ומזל טוב לכל העקרבונים והעקרבות.

smartblonda

New member
../images/Emo163.gifכמעט שכחתי הוזמנתי למסיבה

סגורה ,לחברים בלבד ,בשרון 12 אז קפצנו לשעה וקצת ,כי הייתי כבר הרוגה וגם קצת מסוחררת מכל המשקאות
רקדתי בטרוף כמו שאני אוהבת ,עם כל המרץ שנישאר לי ובן זוגי היה שם כדי לאזן אותי שלא אפול
בקיצור היה כיף לא נורמלי.

למעלה