או קיי, אז ככה

../images/Emo41.gifאו קיי, אז ככה../images/Emo70.gif../images/Emo163.gif../images/Emo60.gif

האתר הבסיסי גמור. עכשיו בא המקום לרעיונות משלכם שהוא לא יהיה כזה משעמם... אז תתחילו להריץ רעיונות... ועוד משהו... אני מוסיף צ'ט, ואולי גם כשהאתר יתחיל לרוץ נקבע שעה וכל מיני כאלה.. אז למישהו שיש לו בעיה עם זה שיכתוב פה ושינמק... וכמובן, הכי חשוב תגובות! החברים של נטאשה!

יצא לא ממש ברור...

התכוונתי להגיד שרק הבסיס גמור, וכמובן יש עוד מה להוסיף כגון תמונות וכו'...

the king 25983

New member
../images/Emo103.gifאז ככה:

קודם כל צריך לשנות את השם של האתר (index) ו... בעצם אין לי עוד רעיונות בנתיים, רק רציתי להגיד שאני עזרתי, אני עשיתי את הכתב והתמונות של המילים שכתובות למטה. (דיסקוגרפיה, קישורים, על הלהקה וכו'...) כל-הכבוד לרן על הרעיון והביצוע

רן

ייצא ממש יפה. כל הכבוד! וגם למלך שאני לא יודעת איךקוראים לו. ולאייל. חשבתי שאפשר אולי להוסיף פינה שיהיה כתוב על כל אחד מחברי הלהקה בנפרד, ועל החיים שלהם או הדיסקים שהם הוציאו, או לא יודעת מה.

עכשיו נשאר רק ש...

איל יחזור, ישיג לנו כתובת מאגניבה מתפוז והכל יהיה טוב.

the king 25983

New member
../images/Emo103.gifנכון../images/Emo70.gif

זה מה שאני מנסה לעשות גם בפורום מוניקה סקס אבל הם לא מקשיבים לי... עדיף שהפורום הזה ישאר ככה... כאילו כמובן שעדיף שיהיו עוד אנשים אבל חייבים שהפורום ישאר איכותי ועל זה אני סומך על אייל.(חנפן...)

לילוש8

New member
קבלו ח"ח

על ההשקעה, על הרצון ועל הביצוע..
אז כן, באתי משום מקום, אבל אני קוראת פה כבר בערך מאז שאייל (ניראה לי כך קוראים למנהל.. "יציאה מכאן" בתרגום חופשי לעברית... אני נוהגת לסטות מן הנושא) בכל אופן מאז שהפורום נפתח, כי אתם יודעים, לא כל יום, קם פורום על להקה אהובה שעזבה את העולם ----> ואולי בקרוב תשוב להיות בן החיים (כולנו מחזיקים אצבעות) .. שיהיה לכם המון בהצלחה בהמשך ואיך אומרות כל הרבניות קוק החוזרות בתשובה "תבורכו"! אני
.

תודה!! ../images/Emo13.gif

ותתחילי לכתוב פה...! בבקשה... אנחנו בלי שתחליטי קיבלנו אותך, אז... ברוכה הבאה!!

ברוכה הבאה!

כמו שרן אמר, אנחנו מקבלים אותך לפורום הצנוע שלנו, גם אם את לא רוצה, את חייבת.

the king 25983

New member
../images/Emo24.gifברוכה הבאה../images/Emo24.gif

כמעט כל הפורום קיבל אותך אז את כבר חייבת להישאר. רק המנהל בטיול שנתי אז כשהוא יחזור הוא בטח יגיד לך ברוכה הבאה (או שלא, לך תדע אצלו...).

למעלה