אולסטאר 16 של הפורום - סיבוב 3

omer719

New member
../images/Emo41.gif אולסטאר 16 של הפורום - סיבוב 3 ../images/Emo41.gif

הסבר : במשחק הזה חברי הפורום בחרו את האולסטאר האולטימטיבי שלהם , אלו שנבחרו הכי הרבה פעמים נכנסו למשחק והתחלקו ל- 3 שבטים , בכל סיבוב חבר פורום אחר יקבל שאלה על הישרדות , אם הוא יודע את התשובה הוא יקבל את האפשרות לבחור איזה שבט יפסיד [ בעתיד איזה אדם יקבל חסינות ] ואז חברי הפורום ידיחו מישהו מהשבט המפסיד. הכי חשוב! לא לכתוב ספוילרים , יש כאן מתמודדים מעונות שונות והרבה אנשים לא ראו.. אז לסמן ספוילרים ! תוצאות מועצת השבט השנייה במשחק , של שבט מלאקאל הן: *היה קרב צמוד מאוד!* 6 קולות לקורטני. 2 קולות לטוד. קול אחד לאיאן , ו- 7 קולות לקנדיס. קנדיס , השבט אמר את דברו. אז כבר שלחתי שאלה לאחד מכם וקיבלתי תשובה , והחלטתי לעשות את זה מעניין יותר ולשלב סיפור קצר של המאורעות [ אני אספר על בריתות שיכולות להיווצר אבל זה לא מה שאמור למנוע את ההדחה של מישהו , זה סתם בשביל לעשות את זה מעניין ] : לאחר ההדחה המותחת של שבט מלאקאל , שהיה נראה דיי בטוח בהחלטתו להדיח את החלש ביותר [ קורטני ] , אבל בסופו של דבר הברית שלה-טוד-שיןן הצליחה לסחוב את איימי וקנדיס הודחה מהמשחק. בינתיים בשבט פיי לונג הדברים לא נראים מזהירים , סטפני ואלייזה נכנסו לריב רציני והן בקושי מדברות , דבר שהשפיע על משימת הפרס שדרשה שיתוף פעולה - במשימה השבטים היו צריכים לבחור 3 שחיינים ו-2 מרכיבי פאזל של מילה כלשהי ובמשימת הפרס זכו שבט אייראי , והם זכו בפריטיי נוחות. משימת החסינות הייתה משימת האבקות בין הקבוצות , ונכון שיש שם 2 גברים חזקים אבל הנשים פשוט נכנעו מהר והשבט שהפסיד הוא : פיי-לונג, הצביעו למישהו מפיי לונג - יאו מן [14] אוזי [13] טרי [12] סירי [12] אלייזה [9] סטפני [10/11] מקום 18: טום. מקום 17: קנדיס. ואנשים לא לריב :p אני שמח שהמשחק מהנה , ותמיד אפשר לתת הצעות ולשתף במחשבות על המשחק , אז הצבעה נעימה !

omer719

New member
מקום 17 - קנדיס.

מחוות פרידה
קנדיס השתתפה בעונה 13 איי קוק , והגיעה עד למקום 8 , והייתה אינספור פעמים באי הגלות XD

omer719

New member
אומג ,למעלה זה ספוילר מטורף ../images/Emo58.gif לעונה 13

חחחחXD איזה דפוק אני -_-

McFlyRoni

New member
לצערי קראתי לפני שראיתי את ה../images/Emo58.gif ):

ולא ראיתי את עונה 13

omer719

New member
ואי אני ממש מצטער, פעמים הבאות אני אשים לב =/

לפחות זה לא מקום ראשון.. אני ממש מצטער.