תקצירים לשבוע הבא בארץ

I n n u e n d o

New member
../images/Emo41.gifתקצירים לשבוע הבא בארץ../images/Emo41.gif

יום ראשון - פרק 626 - למרות התנהגותה המוזרה של צ`ריטי, החברים אינם מבינים שמדובר במתחזה; לין מחלצת מתרזה את האמת על הריונה; דייוויד מואס באייבי ובהרמוני, בעוד סם וגרייס מניחים את כל הקלפים על השולחן.
יום שני - פרק 627 - פילאר מתכוננת לחגוג בגדול את חג המולד, מתוך אמונה שאנטוניו יגיע לביקור בחג. במקביל, נרתע אנטוניו מהנסיעה להרמוני בגלל חששו מתגובת אחיו; לואיס מנסה לשכנע את עצמו ששרידן מתה; קיי מורה לצ`ריטי המזוייפת להתנהג כמאוהבת.
יום שלישי - פרק 628 - למורת רוחו של טימי, טביתה מרוצה מתכניתה של קיי; תרזה הולכת למרפאה נחושה בדעתה לעבור הפלה; שרידן נרגשת מהמסע הצפוי, אך אנטוניו אינו שמח לקראת המסע; קיי מתעתעת במיגל באמצעות הכפילה של צ`ריטי.
יום רביעי - פרק 629 - איתן קונה דובי לילד הראשון שלו ושל תרזה, ובמקביל מנסה וויטני להניא את תרזה מלעבור הפלה; שרידן ואנטוניו מפליגים להרמוני; טימי מנסה לשחרר את צ`ריטי מההקפאה; הכפילה של צ`ריטי מנשקת את האנק לפני מיגל; פילאר מאמינה שאנטוניו בדרך הביתה.
יום חמישי - פרק 630 - במהלך ההפלגה להרמוני, נשטפת שרידן בזכרונות מעברה; פילאר חשה שבנה האובד בדרך הביתה; לואיס מתוודה בפני בת` שלעולם לא יוכל להתגבר על מותה של שרידן; אייבי מספרת לפילאר שמצאה עדה לכך שתרזה וג`וליאן שכבו.

DinaLiza13

New member
יהיה שבוע סוער!

ויש לי שאלונת, מתישהו תרזה ואיתן יפרדו?! מתי זה יתגלה?..... וגם מתי לואיס ושרידן יהיו ביחד?... ומתי בריאן יחזור?.... שאלות...|ספולייר|

../images/Emo58.gif מעלי

את הסימון ספוילר שמים בכותרת (וזה עם י' אחת... ד"א) ולא בתוכן, כי אז מישהו נכנס להודעה וקורא את הספוילר..

דברים סודיים שאסור לאפחד לדעת!!

בהתחלה כשנכנסתי אז הייתי רואה תשוקות, אבל אחר כך נמאס לי, אבל נקשרתי לפורום הזה, יש פה בנות מקסימות (וגם בנים מקסימים
רק אל תסקלו אותי
) וכיף פה

נראה לי שלך יש פה בעיות ../images/Emo4.gif

התכוונת אלי באופן אישי או לכל האנשים? כי בניגוד אליך, כן, האנשים פה נחמדים. ההודעה שלך " טוב אולי תעני לשאלות שלה?" הייתה לא במקום. אם הייתי יודעת את התשובות הייתי עונה לה, את לא חושבת? ויש לי זכות מלאה להעיר לה. אחר כך את עוד אומרת לי שזה בעיה שלי? סליחה? מה הבעיה שלי פה? אני התלוננתי על משהו? כרגע רק את זו שמתלוננת פה!!

לא מתלוננת..

רק קובעת עובדות.. ומה את מתעצבנת בכלל???? תראי איך את קופצת יא "נחמדה" שכמוך!

חה חה חה איזה כיףףף

יש לי השפעה עלייך!
רק תזהרי שאיזה וריד לא יתנפץ לך עוד רגע..

למה את מערבת את אמא שלך??.

מסכנה אמא מה היא אשמה?? ואת עוד נשבעת בה!
כי אני לא מסכנה ותזהרי שלאמא לא יקרה משו בגללך

למעלה