שרשור שאלות הכוונה 20-21/3

• פותח הנושא yoo
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yoo

New member
מאוניברסיטת ת"א לארלוזרוב

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין !
מאוניברסיטת ת"א לארלוזרוב
איזה קו והיכן הוא יושב? תודה!

../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 20-21/3 ../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין !

IgKh

New member
מצומת מסמיה/קסטינה לאוני' בר-אילן

- זה מיותר לחלוטין !
מראש לעונים!

קצת בעייתי

מראש לעונים!
קצת בעייתי
הדבר היחיד שעולה לי בראש עכשיו זה קווים 351/367/371 (מטרופולין) או 301 (אגד) למצבה בראשון ושם להחליף לקו 164/166 או לקו 318 (קו מהדרין). יש גם לא מעט מוניות שירות בקווים האלה. אפשר גם לבצע את ההחלפה ברחובות, אבל זה בטח יעלה יותר כי יש פחות נסיעה בקווים המופרטים. אם למישהו מהחברים יש רעיונות טובים, בבקשה תעלו אותם לכאן. אולי גם אני אצטרך את השילוב הזה מתישהו.

זה נראה רעיון מצויין...

קצת בעייתי
הדבר היחיד שעולה לי בראש עכשיו זה קווים 351/367/371 (מטרופולין) או 301 (אגד) למצבה בראשון ושם להחליף לקו 164/166 או לקו 318 (קו מהדרין). יש גם לא מעט מוניות שירות בקווים האלה. אפשר גם לבצע את ההחלפה ברחובות, אבל זה בטח יעלה יותר כי יש פחות נסיעה בקווים המופרטים. אם למישהו מהחברים יש רעיונות טובים, בבקשה תעלו אותם לכאן. אולי גם אני אצטרך את השילוב הזה מתישהו.
זה נראה רעיון מצויין...

L i R o N u S h

New member
שאלה חשובה!! ../images/Emo206.gif

- זה מיותר לחלוטין !
שאלה חשובה!!

למישהו יש טלפון של חברת מוניות שירות שיכולה להסיע ביום שבת מתל אביב לירושלים? כל פרטים בנושא יתקבלו בברכה!

אוהד11

New member
יש מוניות שרות מת"מ ת"א לירושלים,

שאלה חשובה!!

למישהו יש טלפון של חברת מוניות שירות שיכולה להסיע ביום שבת מתל אביב לירושלים? כל פרטים בנושא יתקבלו בברכה!
יש מוניות שרות מת"מ ת"א לירושלים,
הן פועלות בשבת, והיציאות כאשר המוניות מתמלאות. נדמה לי שהן נקראות מוניות המרכז

DarkMagic17

New member
מקריית שמונה לצריפין.../images/Emo28.gif

- זה מיותר לחלוטין !
מקריית שמונה לצריפין.

שלום, רציתי לדעת איך אני יכולה להגיע מקריית שמונה לצריפין. מקריית שמונה יש לי אופציה לרדת בתחנה מרכזית בתל אביב או ברכבת ארלוזורוב (מסוף 2000), ומשם איך הכי נוח להגיע לצריפין
ורק עוד בקשה קטנטונת- אם אפשר שזה יהיה קווים של אגד או דן כדי שאוכל לחפש לוחות זמנים אמינים ולתכנן את הנסיעה... תודה

DarkMagic17

New member
אופס אופס-../images/Emo28.gif

מקריית שמונה לצריפין.

שלום, רציתי לדעת איך אני יכולה להגיע מקריית שמונה לצריפין. מקריית שמונה יש לי אופציה לרדת בתחנה מרכזית בתל אביב או ברכבת ארלוזורוב (מסוף 2000), ומשם איך הכי נוח להגיע לצריפין
ורק עוד בקשה קטנטונת- אם אפשר שזה יהיה קווים של אגד או דן כדי שאוכל לחפש לוחות זמנים אמינים ולתכנן את הנסיעה... תודה
אופס אופס-

ראיתי שזה בשאלות נפוצות, לוקחת את השאלה בחזרה. עכשיו הייתי רוצה לוח זמנים של קווים 156 ו451 של סופרבוס... אם מישהו יכול להשיג לי זה יהיה נהדר.

לוחות זמנים של קווי סופרבוס, תוכלי

אופס אופס-

ראיתי שזה בשאלות נפוצות, לוקחת את השאלה בחזרה. עכשיו הייתי רוצה לוח זמנים של קווים 156 ו451 של סופרבוס... אם מישהו יכול להשיג לי זה יהיה נהדר.
לוחות זמנים של קווי סופרבוס, תוכלי
למצוא בטאגליינס של הפורום.

Yosh Yosh

New member
לי יש שאלה על זמן נסיעה כלשהו

- זה מיותר לחלוטין !
יש למישהו מושג כמה זמן נסיעה זה מתחנה מרכזית קריית גת למצודת יואב? (קו 25). זה די חשוב... תודה לעונים!

connex

Active member
לא מכיר את הקו אבל..

יש למישהו מושג כמה זמן נסיעה זה מתחנה מרכזית קריית גת למצודת יואב? (קו 25). זה די חשוב... תודה לעונים!
לא מכיר את הקו אבל..
באתר של אגד פלוס הנסיעה עד אשקלון (תחנה סופית) מתוזמנת בחצי שעה

israelyan

New member
מק.גת למצודת יואב

מק.גת למצודת יואב
בתור מי שהשתמש הרבה בקו ק.גת אשקלון אני יכול לומר כי זמן הנסיעה ממרכזית ק.גת למצודת יואב הוא בערך 7-8 דק' (10 דק' כולל תחנות האיסוף עד היציאה מק.גת

ענת ג2

New member
שלום לכולם, אני צריכה להגיע

- זה מיותר לחלוטין !
מבת ים (רמת הנשיא) לכפר המכביה. (רמת גן) האם משהוא יוכל להנחות אותי במסלולי האוטובוסים? תודה.

קו 43 של דן ממבצע סיני או יוספטל

מבת ים (רמת הנשיא) לכפר המכביה. (רמת גן) האם משהוא יוכל להנחות אותי במסלולי האוטובוסים? תודה.
קו 43 של דן ממבצע סיני או יוספטל
עד אלוף שדה בר"ג, קרוב מאוד לכפר המכביה.

Kettercat

New member
צומת ז'בוטינסקי / בן גוריון ברמת גן

- זה מיותר לחלוטין !
היי לכולם
אילו קווים עוברים בצומת ז'בוטינסקי ובן גוריון ברמת גן, או באיזור? עדיף קו שעובר גם ברוב ז'בוטינסקי, מכיוון הבורסה. תודה מראש!

40, 50, 51, 54, 60, 66, 68, 69, 70

היי לכולם
אילו קווים עוברים בצומת ז'בוטינסקי ובן גוריון ברמת גן, או באיזור? עדיף קו שעובר גם ברוב ז'בוטינסקי, מכיוון הבורסה. תודה מראש!
64, 140, 154, 166, 82. מקווה שלא שכחתי אף אחד...

urilei

New member
51 עובר בכל ז'בוטינסקי

64, 140, 154, 166, 82. מקווה שלא שכחתי אף אחד...
51 עובר בכל ז'בוטינסקי
82 רוב ז'בוטינסקי (מהבורסה עד בלינסון) כל היתר עושים חלקים מז'בוטינסקי, תלוי לאן את צריכה ואת 60 תורידי, הוא לא עובר שם אלא ברוא"ה (רחוב מקביל מדרום)

מצב
הנושא נעול.
למעלה