שרשור יומי

../images/Emo41.gifשרשור יומי../images/Emo41.gif

אני אפתח את זה כל יום. תתמודדו P: איך היה היום בבצפר? מה למדתם, מה עצבן, מה שימח, שיפכו. הפורום יבש.
לי הייתה חופשת מגן במתמטיקה.. קמתי מוקדם מטלפון ]: מקודם חברה שלי הייתה פה ולימדתי אותה, היא הלכה לפני כמה דק'. :X

roger4x4

New member
לא הייתי!

נסעתי לירושלים (מעלית הזמן, זה סתם זבל).

roger4x4

New member
זה רעיון מצויין

אבל הביצוע
(זבל). הסרט משעמם, בחלק מהקטעים רק המקרן האמצעי פועל, תירוצים מאולצים כדי שהמושבים ייזוזו, וחוץ מזה, הסרט קצר מדי. ועד שמגיעים לקטעים שבהם המושבים מתחילים לזוז (שהם קצרים גם ככה) המושבים בקושי זזים (בגלל הסרט), ואין ממש תחושה אמיתית שהכיסאות זזים. אבל שוב, זה רעיון מצויין, אבל ביצוע
. מצטער על הביקורת הקוטלת.

MikeY fReAk

New member
ממש זבל../images/Emo79.gif

הייתי שם כשזה עוד רק נפתח. אני לא זוכרת ממש משהו, רק שלא נהנתי בכלל.

Free Lancer

New member
באתי לפנימיה בבוקר אחרי שיעור נהיגה

שונא לקום בכל שעה שהיא יותר מוקדמת מ3 בימי ראשון (בכל הימים בעצם) והלכתי ישר לישון
כי כאב לי הראש ולקחתי שני אקמול אז אולי זה הרדים אותי לא למדתי היום בעצם הייתי ב2 דקות היבטוריה וקראתי (בפעם האלף) את מה"ל

MikeY fReAk

New member
מחורבן מדכא מתסכל.../images/Emo79.gif

מגעיל, דביק, כואב. אני שונאת אור.

SomeTwo

New member
7 שעות מזורגגות

איחרתי להסעה, כמעט איחרתי לביה"ס. הגעתי וישר שמו אותנו בכיתה המקבילה והחליטו שאנחנו עושים פסיכוטכני. היה דווקא חביב. שעתיים משעממות וזה קצת עצבן, אבל הלך לי יחסית בסדר ככה שזה חביב. היועצת תגיד לי ש"יש לי הרבה פוטנציאל".
נמנמ.. אחר כך הייתה שעה הפסקה כזאת במקום שיעור ספרות, באסה. אחד השיעורים שאני יותר אוהבת... ואז ישר שעה משעממת של הסטוריה ואחריה מת'. אח"כ תקשורת והמורה הבריז ואני ממש השקעתי בשיעורים. וזהו. רציתי לישון. לא היה לי כוח להכנס למיטה.

SomeTwo

New member
חעח..

חיברתי שמה את הכל מחדש בשביל למחוק את מה שאמרתי לך שצריך
ועכשיו התבטלו שעתיים מדע... ויש לנו מחשבים חופשי... יאיי וסידרת לי שאלון
|הולך לענות|

אני לא הלכתי בזכותכן

אממ הייתה לשכבה שלי חופשת מגן אז גם אני לא למדתי היום הייתי צריכה ללמוד ב10 אך לא היה לי כוח לבוא ומי שהלכה סתם חזרה הבייתה כי אפ'חת לא באה

אע.|ג'ירפה|

חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא. חרא.

למעלה