שרשור הכוונה ומודיעין 3/3

מצב
הנושא נעול.

Silverchair

New member
עזרה בדרכי הגעה לאילת

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
עזרה בדרכי הגעה לאילת
שלום, אשמח לעזרתכם בהצעות הגעה לאילת דרך תחבורה ציבורית. מלבד האוטובוסים של אגד וטיסות (יקרות מידי) האם יש דרך נוספת ל 3 מבוגרים ו 2 ילדים להגיע? מוניות שירות? מדובר על נסיעה מת"א, הלוך-חזור.

אורי404

New member
אולי עדיף במכונית.

עזרה בדרכי הגעה לאילת
שלום, אשמח לעזרתכם בהצעות הגעה לאילת דרך תחבורה ציבורית. מלבד האוטובוסים של אגד וטיסות (יקרות מידי) האם יש דרך נוספת ל 3 מבוגרים ו 2 ילדים להגיע? מוניות שירות? מדובר על נסיעה מת"א, הלוך-חזור.
אולי עדיף במכונית.
ברור לי שזהו פורום תחבורה ציבורית ושאמורים לעודד תחבורה ציבורית. אם זאת במקרה הזה של חמישה אנשים, שנוסעים לאילת אולי עדיף לנסוע במכונית. סיבה נוספת היא ניידות חופשית בתוך אילת במכונית במקום להיות תלויים במוניות. לו הייתה תחנת הרכבת של דימונה קרובה לתחנת האוטובוסים אולי היה שווה לחשוב על נסיעה ברכבת לדימונה ומשם ב"אגד", משום שזוהי חוויה לילדים וגם למבוגרים. אולם מכיוון שיהיה צריך לנסוע באוטובוס המקשר בין תחנת הרכבת לתחנת האוטובוסים וגם לא בטוח אם הזמנים ביניהם קרובים, אז כל הדברים מסורבלים יותר.

אורי404

New member
אולי טיסות ליד אילת.

עזרה בדרכי הגעה לאילת
אולי טיסות ליד אילת.
יאיר ("הר הנגב") כתב פה בפורום על שירות טיסות זול, שמגיע ליד אילת ושמאותו איזור נוסעים ב"אגד". אני מאמין שכאשר הוא ייראה את זה או אחרים שמכירים את זה, הם יסבירו באופן יותר טוב ממני.

Image of me

New member
עובדה?

אולי טיסות ליד אילת.
יאיר ("הר הנגב") כתב פה בפורום על שירות טיסות זול, שמגיע ליד אילת ושמאותו איזור נוסעים ב"אגד". אני מאמין שכאשר הוא ייראה את זה או אחרים שמכירים את זה, הם יסבירו באופן יותר טוב ממני.
עובדה?

N o o s h y

New member
בוקר טוב, חג שמח ושבת שלום :]

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
האם יש מוניות שירות מתלאביב לאשדוד ביום שישי בלילה (הלילה שבין שישי לשבת)? ואם כן מה התעריף?

Image of me

New member
כן, יש, של מוניות העיר אשדוד

האם יש מוניות שירות מתלאביב לאשדוד ביום שישי בלילה (הלילה שבין שישי לשבת)? ואם כן מה התעריף?
כן, יש, של מוניות העיר אשדוד
אבל אני לא יודע עד איזו שעה הן פועלות, והאם הן ממשיכות לפעול גם אל תוך הלילה. את כל השאלות ניתן להפנות למוניות העיר אשדוד.

La NaNiTa

New member
בוקר טוב!

בוקר טוב!
חברה שלי רוצה לנסוע היום, מוצאי שבת, מעזריאלי לביה"ח איכילוב ובחזרה. אין לה מושג איזה קו לקחת ומה לוחות הזמנים. כל עזרה תתקבל בברכה. חג שמח!

mister K

New member
זה מרחק הליכה

בוקר טוב!
חברה שלי רוצה לנסוע היום, מוצאי שבת, מעזריאלי לביה"ח איכילוב ובחזרה. אין לה מושג איזה קו לקחת ומה לוחות הזמנים. כל עזרה תתקבל בברכה. חג שמח!
זה מרחק הליכה
אין קו שמחבר בין עזריאלי לאיכילוב. אם היא מגיעה ברכבת עדיף שתרד ברכבת מרכז ותלך ברגל, זה אפילו יותר קרוב.

La NaNiTa

New member
היא מגיעה באוטובוס

זה מרחק הליכה
אין קו שמחבר בין עזריאלי לאיכילוב. אם היא מגיעה ברכבת עדיף שתרד ברכבת מרכז ותלך ברגל, זה אפילו יותר קרוב.
היא מגיעה באוטובוס
היא לא מכירה את האזור, אתה יכול אולי להסביר איך בדיוק מגיעים ברגל מעזריאלי לאיכילוב וכמה זמן זה לוקח?

846

Active member
הולכים צפונה עד לצומת הדגול

היא מגיעה באוטובוס
היא לא מכירה את האזור, אתה יכול אולי להסביר איך בדיוק מגיעים ברגל מעזריאלי לאיכילוב וכמה זמן זה לוקח?
של שאול המלך עם דרך נמיר משהו כמו 3 דקות הליכה, פונים שמאלה לשד' שאול המלך והולכים עוד כ 4 דקות עד לפינת וייצמן, פונים ימינה ומגיעים לאיכילוב. גם מי שלא מכיר את הרחובות ימצא את דרכו, השילוט ברור.

846

Active member
דגול = גדול

של שאול המלך עם דרך נמיר משהו כמו 3 דקות הליכה, פונים שמאלה לשד' שאול המלך והולכים עוד כ 4 דקות עד לפינת וייצמן, פונים ימינה ומגיעים לאיכילוב. גם מי שלא מכיר את הרחובות ימצא את דרכו, השילוט ברור.
דגול = גדול

mister K

New member
כ-10-15 דקות הליכה

היא מגיעה באוטובוס
כ-10-15 דקות הליכה
יוצאים מעזריאלי לכיוון צפון, פונים שמאלה לרחוב שאול המלך ואחר כך ימינה לרחוב וייצמן (אחרי בית המשפט), שם נמצא בית החולים.

mister K

New member
באיזה אוטובוס היא מגיעה?

היא מגיעה באוטובוס
באיזה אוטובוס היא מגיעה?
אולי יש תחנה יותר קרובה מעזריאלי.

La NaNiTa

New member
תודה רבה לכל המגיבים

בוקר טוב!
תודה רבה לכל המגיבים
בסוף היא סידרה לעצמה הסעה אבל המון תודה בכל זאת לכולם!

מישהו יודע איך אני מגיעה לסירקין?

יום ראשון אני צריכה להגיע מצומת סירקין לבסיס סירקין [לשער של יהל"ם] בשעה 10 בבוקר. תודה מראש לכל העונים :)

846

Active member
כמה דקות הליכה ברגל

יום ראשון אני צריכה להגיע מצומת סירקין לבסיס סירקין [לשער של יהל"ם] בשעה 10 בבוקר. תודה מראש לכל העונים :)
כמה דקות הליכה ברגל

noa951

New member
איך מגיעים

איך מגיעים
מרחובות לרעננה בלי אוטובוסים?D: [יש לי בעייה עם אוטובוסים..] וכמה שיותר פשוט- עדיף תודה מראש.

mister K

New member
מה הבעייה עם האוטובוסים?

איך מגיעים
מרחובות לרעננה בלי אוטובוסים?D: [יש לי בעייה עם אוטובוסים..] וכמה שיותר פשוט- עדיף תודה מראש.
מה הבעייה עם האוטובוסים?
אין לך הרבה ברירות. תוכלי לנסוע ברכבת מרחובות עד הרצליה ומשם עם 029 של אגד. נסיעה קצרה יחסית באוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה