פניה נרגשת לעמיש

M r B e a n

New member
../images/Emo41.gifפניה נרגשת לעמיש../images/Emo26.gif

לא אויב ניצב בפנינו, אלא בני עמנו. לך חבק אותם בכאבם, בקר אותם בניצנים ותן להם כח להמשיך הלאה. שינאה גורמת רק לפירוד בעם. אנא עשה מעשה אח יקר שלי

1984אא

New member
אתה מדבר עם קיר אטום.

שלא נזכיר את כמות הלכלוכים על הקיר..

תגיד את זה קודם לחברים שלך

בעיניהם אנחנו השמאלנים הם נאצים, קאפוס, שטנים, צריך לעשות בנו שואה, לרצוח אותנו, לזרוק אותנו לים וכו'. הכל נאמר על ידי חברים שלך המתנחלים וחבריהם.

Mesarim

Member
אתה מסריח מ"פזינקה"

ואם אתה "פזינקה" ? אתה בצרות צרורות

Mesarim

Member
העברית, העברית ...

אמרתי לך ? ככל שתרבה לכתוב ? זה ייחשף כעת אתה מבין מדוע, אתה מהווה אתנחתא קומית עבורי ? אתב בטוח שאתה בן 28 ?

M r B e a n

New member
מה הבעיה זו כתיבתי ואם יש לך בעיה

אז בעיה שך וכן אני בן 28 אלה כמה 50?

Mesarim

Member
לי אין בעיה

לך ככל הנראה, יש פנה לגאיה, היא נילוש היא תסביר לך, היא בלשנית

1984אא

New member
הוא סה"כ מנסה להסביר הגיונית ורגשית

את כל העניין, במקום להותיר את עמיש בבית מחחיך וצוחק בנבזות כשיראה את הפינוי. אך עם עמיש המצב אבוד. מר בין-בעניין הזה, תומך בך בכל מאודי.

Mesarim

Member
עמיש ?

לא אתן לכם עצות להתמודד עם עמיש בהצלחה לכם
מזל גדול הוא לכם שהצנון לא כותב כאן הצנון ועמיש ? "מוחצים" כל מה שעומד בדרכם, בתנועות מלקחיים אימתניות וחינניות.

גל ים..

New member
למה לערבב את עמיש וצנון ???

שניהם בנשימה אחת.. לפחות עם עמיש אפשר לדבר ..עם הצנון הטפש שראשו נבוב אי אפשר אפילו לנהל דיון ....שלא לדבר שהוא כותב כאילו אין מחר ואין אתמול... ומקשיב בעיקר לעצמו...עמיש הוא עשר מדרגות מעליו..תמיד הצלחתי לדבר עם עמיש..ועם הצנון אפסו תקוותיי...והאמןלי שהסבלנות היא חלק מעולמי...שלא לדבר על סובלנות..

Mesarim

Member
הצנון ?

כתיבתו עולה על הכתיבה של כל מי שאני מכיר באתר הזה נקודה לגבי המבנה הנפשי שלו ? לא אחווה דעה עמיש והצנון ? ביחד ? הרכב מנצח

גל ים..

New member
המממממממממ אפשר לחלוק על זה..

צנון לפעמים מתחיל את הכתיבה שלו בצורה מאוד הומוריסטית ואז משהו משתבש אצלו...והוא מתחיל ללכת לכיוונים שונים לגמריי.. עמיש מדוייק חד ויודע בדיוק מה שיש לו להגיד ..מהתחלה ועד הסוף.. לכן אם עמיש וצנון יכתבו ביחד אולי אחד יצליח להשפיע על השני ...חוץ מזה כאחד שלא קורא מגילות איך אתה מצליח לקרוא בכלל את הצנון?? הוא מעייף בכתיבה שלו..והאמן לי שאחת שגם כותבת מגילות אני אמורה לקרוא אותם והם בהחלט מעייפים ובעיקר הכיוונים משתנים וזה גם מה שגורם לעייפות החומר ..אבל אם אתה רואה משהו שאני לא רואה כנראה אקבל את דבריך ..בדרך כלל לא טעית ...

גל ים..

New member
עדיין אני צוחקת על הודעתו במשוב..

יש לו כמה דברים נחמדים שאפשר לזכור..השאר משעממים אש...נו כל אחד וטעמו..ת'אמת ההודעות של שייק'ה הן הכי משובחות בעיניי...הוא יודע איך לגרום לי תמיד לצחוק...

למעלה