עידכונים מהוילה -יום95- 17.2

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה -יום95- 17.2 ../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif

איילה הייתה יכולה לקפוץ על ההזדמנות

שגואל ופותנה רבו עם אלירז ואלין ו"לצרף" אותם למחנה שלה, אבל דווקא היא עכשיו בשיחה ארוכה עם אלירז ואלין בחצר

JusticeGod

New member
ואני גם יודע מהו התכנון המרושע הזה

לגנוב לאלין את כל קוביות הקרח כדי שתפסיק ללעוס אותן!

CRAZYxNUTS

New member
../images/Emo185.gifבוקר טוב לעוגן השפוטה של הג'וח../images/Emo185.gif

וגם לך ניריתושה

miracle8dl

New member
לפחות לא דוחפת ידיים לסירים ושותה מקנקנים

כמו שפן הסלעים איילרע.

izmeral1

New member
די באמת אלין אוכלת מגעיל בחזירות- מהסירים =

שוב אני אכתוב=אלין על הבוקר היום אחרי המתוק והקה ועוד ועוד מגיע הקירקורים. פותחת את המקרר כאילו היה זה סתם ארון פתוח לזמן ארוך= מוציאה את הספגטי זה סיר אחד מוציאה את סיר הקציצות. וממלה קערית כמו של ארז של השבלווווווווווווווווווווות ממלה בספגטי ולה מוסיפה 44444444444444444 קציצות עם המזלג אוספת עוד אחד לפה ושוב מכינה את כול הראש כפלי מתה לתןך הסיר עוד קציצה עוד ספגטי ובלועת כמו חזירון ים ודמוה להיפופוטם כן חלקים קטנים מהספגטי חוזרים לסיר מפה שלה זה מגעיל מאותו הסיר האחרים אמורים עד לאכול. ואחרי שאכלה הכול קר מעבירה את הערית צלוחית הפיירקס למיקרוגל זה בא הארורה הקודם היהו נישנושים. כמות לשני אנשים כמובן יש שם תולעים אחרת מזה. איילה כן עושה מחטף מהסיר עם כף ובורחת ואת הכף בכיור מניחה אז לא לבלב המוח כאןןןןןןןןןןןןןן. וכולם שותים מכום שם מאותו הכוס מחלקים =לכמה יש בעיה בגלל הסיגריות =אבל אלין גם ללא הבעיה הזו של הדוחן= היא בעיה גכדולה עלתה מבקשל בגלל התנהגות תפוס קשה... מרחמת על המממה שלה באמת. עוד אלין מדברת על החזירות של ארז איך אוכל? זהוא לילה טוב

aviril

New member
אתה חמוד אתה,איכככס..

..איזמרל מי שכותב כמוך..בטח מרגיש נפלא עם עצמו... כלומר הגועל שלך מאלין הוא בראש ובראשונה הגועל שלך מעצמך... ...אוי ואבוי כמה בן אדם יכול להיות מסכן...

izmeral1

New member
אני מרגישה מעלה=וזאת האמת-AVIRIL

למה על איילה כותבת את ואחרים רע ואיך היא אוכלת מהסירים= אלין החמודה שלך גם אמרה על ארז אןוכל כמו חית טרף. זה באמת מגעיל ואמת מגעיל לאכול בצורה ברוטלית כזו מהסירים וגם הרבה זילילה זה משהו במוח הפרעה ואת האיכסססססס ולא אנישמרור מרחק ודיים נקיות כדי לכתוב לי= מעלי 4 תגובות חריפות על אלין ואיך היא אוכלת וגם על איילה- אצלי מתעוד מהכתבתי וזה קשה לצפיה מהלעשות וברש שלך גועל לא אלי תכתבי כך. מסכנה או מסכן אתה בתוח מהמשפחה של אלין........ איך מה שרואים גם זה צריך להטעות- לשקר אז כתבתי מגעיל חזירות כי זהה נכון=גם היה בת משפחה שלי כך היה צריך להגיב.=והשאלה למה רק אלי הגבת/ה יש מלה כאלה הרבה יותר קשה. בבקשה לכתוב לי בזהירות רבה זה לי לא על דייר שם מה הולך פה תוקפים ללא בושה.

aviril

New member
בגדול מי שנוגע באלין יחטוף.אשר אלייך איזמרל

..אני לא מוצא צורך להחטיף לך...קוראים מה שאת כותבת ,בסגנון בדקדוק ובתוכן ...וזה מספיק.את מחטיפה לעצמך הכי חזק שיש. ...צפוי מאד שאם כבר מישהו לא אוהב את אלין...אלה יהיו טיפוסים מסוגך..

איילה שלנו,מחמיא לנו שחברי הפורום מקנאים בך,

אנחנו כל כך גאים בך, את מדהימה אותנו מחדש יום יום, דקה דקה שעה שעה, את הבחורה הכי איכותית בבית האח, מערצייך ימשיכו להיות איתך באש ובמים עד הגמר הגדול, צוחק מי שצוחק אחרון,

למעלה