עדכוני בוקר/צהריים-יום 88 ה-27.11

kashat8

New member
היא ואביה הם התגלמות הוולגריות הבהמיות

והטמטום, מתי תפקחו את העיניים ?

אליה46

New member
תגובה לקשת

פקחנו את העניים מהשבוע הראשון. וראינו אישה "נאורה" חסרת רגשות, אגוצנטרית,מתנשאת שלא מסוגלת להנות מהקיים!

mtokiham

New member
../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif לאון למליון ../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif|כ

לאון חייב לקחת

חס ווחלילה

לאון למליון זוקים לאון בחור דוחה! לא נשכח ולא נסלח,ביום ההדחה של רנין,לאון התחיל לשיר,ולא ישב שנייה ליד שפרה שהיא היתה עצובה. בקצור לאון ויסי הביתה.

דטין

New member
אתה בטוח שהתגובה שלו

לא היתה כדי ל"החזיק" את עצמו ולא ליפול? כדי לדרבן את עצמו להמשיך? ראו אותו ואת שפרה חוזרים יחד ,שפרה עם עיניים אחרי בכי ולאון לגמרי איתה! ארז טל ביקש מכולם שוב להתרכז והם חזרו לסלון---ומכאן ברור שלאון מנסה להמשיך כמיטב יכולתו.(הוא גם היה הפעם מוכן נפשית ששפרה או רנין עלולות להיות מודחות.) מאז הדחת רנין עדיין לא ראיתי את ה"לייב". נראה לי כאילו בית אחר,אנשים אחרים,תוכנית אחרת. לאון מתנהג שונה לשפרה? אתה בטוח?

אני בטוח ב100 אחוז ואני אסביר,כנסי חמודה

אחרי הדחת רנין,שערוץ 20 חזר לשדר, ישבו 7 הדירים למעט שפרה,בחוץ,לאון שר כאלו זכה האוסקר, החברה הכי טובה שלו הודחה,ולא היה איכפת לו, ויותר מזה,הבחורה שבלעדיה,לא היה מחזיק מעמד בתוכנית שבוע היתה עצובה ובכתה עם דמעות, לאון היה אטום ולא עניין אותו,העקר לשיר עוד שיר כמו צרצר בקצור,לאון בחור דוחה ומגעיל, בטוח שלא מגיע לו,ולא ליוסי לזכות בתוכנית,

דטין

New member
הפרשנות שלי שונה

שפרה בכתה עוד לפני שיצאו החוצה,ולאון כן היה איתה. מהרגע שהתריס נתפח-לאון שיחק אותה "חוזרים לעניינים",בלי לחזור על דפוס ההסתגרות וכו'. לשפרה אולי היה יותר קשה לעשות את המעבר-אבל בלי קשר לכנות רגשות שניהם לגבי רנין. השאלה שלי-האם לאחר מכן,בימים שלאחר הדחת רנין, האם יש נתק בין לאון ושפרה?

דודידודידו תקרא את השרשור ואת מה שכתבת

הרוב סולדים מחבילת הסיליקון שנקראת עינב, מאביה החולה כולם מעריכים אינטלקט, עדינות ויופי נפשי אתם חוזרים 100 פעם על הטיות השם שפרה: שפרע, ש-פרה. לא נמאס לכם משום מה אני רואה בתכנית שתי פרות: אחת ממין נקבה עינב - אחד ממין זכר שחר בלי הטיות שם, לא צריך. מסתכלים עליהם מבינים אתה הבנת

למעלה