עדכונים מהבית- ליל 96 ה13/3

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif עדכונים מהבית- ליל 96 ה13/3 ../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif

הכל לכאן!

klapim

New member
הסיבה להדחת אלעד פשוטה כנסו

היו 3 הדחות שכולם היו מופתעים 1.יגאל 2.דנה 3.אלעד בכל ההדחות הנל קרובי ומשפחת המודח היו בטוחים במליון אחוז שהדייר שלהם לא יודח לכן לא סימסו מספיק מסקנה לא להיות שאננים בדיוק כמו שארז ואסי אומרים

עידמןן

New member
../images/Emo27.gif עדכונים אחרונים מהבית:

בסלון, ג'קי אומר לסיון שאלעד יחסר לו מאוד וסיון אומרת שנשארו עוד שבועיים עד לסוף המשחק. סיון ועמיר משחקים כדורגל בסלון בזמן שבחדר השינה פרידה נשבעת לליהיא שהיא לא העמידה את אלעד. פרידה טוענת שעמיר הוא זה שהעמיד את אלעד אך ליהיא ונופרחושבות שהיא טועה. בהמשך, נופר ולי עוז משוחחים ולא מעכלים את הדחתו של אלעד. לי עוז אומר כי לא מעניין אותו לדעת מי העמיד את אלעד להדחה אלא מעניינת אותו הסיבה. פרידה אומרת לסיון וליהיא כי היא בטוחה שעמיר הוא זה שהעמיד את אלעד להדחה מכיוון שאלעד העמיד אותו להדחה במשימת איש הפח. פרידה, סיון, לי עוז וליהיא משוחחים בחדר השינה ומקווים כי השבוע תהיה להם משימה שתימשך ארבעה ימים. הם נזכרים במשימת האסירים ולי עוז טוען שזו המשימה שהכי אהב. בינתיים, הדיירים מקבלים את המזוודות ופורקים את בגדיהם בחזרה לארון הבגדים.

GRANDA83

New member
ומה עם כל הבגדים שלהם אם הם לא יודעים

על ההדחה מי יאסוף להם אותם?

tuba23

New member
אני מקווה שזה לא יהיה ככה

אני מקווה שפשוט יושיבו אותם ויאמרו להם שעכשיו מישהו הולך. ואחרי שהוא עוזב אנשי הפקה אורזים לו את התיק ומביאים לו אח"כ.

לא סלב

New member
מבלי שהדיירים אמורים לדעת עד שעה לפני ההדחה

אבל כבר עכשיו צועקים להם את זה מבחוץ

צודק .יורם זק הסוטה הזה .רק המעריץ הקבוע של

נופר מקבל זמן מסך .זה בטוח איש הפקה או שזה יורם זק בעצמו גם אותו נופר הפכה לפודל ממושמע

מתמללת

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifמבקשת מכל מי שיכול שלוש סרטונים

חשובים מאד 1. הסרטו בו נופר יושבת על הספסל ואומרת "מה עושה שערה של האח הגדול עלי" - כך כתב/ה אחת ממשתתפות הפורום (אני מקווה שאני לא טועה וזה לא היה אחד הטוקבקים, אבל אני כמעט בטוחה שמדובר בפורום) 2. הקטע שראיתי בוודאות בו ג'קי אומר האח הגדול אמר לי את מי להדיח ולא הסכמתי. (כלומר כיוון אותו). 3. ואם מישהו ממש יכול ומוכשר ויש לו את החומר הדרוש אוסף של כל הצרחות והאגרסיביות של נופר, כל הירידות של על ג'קי כל ההתרברבויות, זה עשוי להיות קונטרה נעימה להשחרת ג'קי היום בערב.

למעלה