עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif עדכונים מהבית - יום 95 - 17/2 ../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif

את הכל- לכאן!

laVita

New member
אני ממש שמחה שהתחלקו לזוגות בבית! מושלם!!!

זוג נחשים זוג שחקנים זוג מתוקים איזה תענוג! כולם יודעים מי זה מי...אני יכולה להרגע ולצפות בזוג המתוקים כל היום!!!! איזה כייף! לא צריך לדאוג להסתות של גואל וללכלוכים שלו! תענוגגג

אני לא יודעת למה מחקו לי את ההודעה

כשאלירז ואלין "מרכלים" - אנו שומעים אותם משתפים האחד את השני בטוהר ליבם - הם מדברים בהגיון ובחוכמה ועם המון תובנות, הארות, צמיחה, שינוי, יושר, טוב לב, מודעות עצמית, אנרגיות חיוביות, ועוד... מהשיחות שלהם אנו רק לומדים, צוחקים, מחייכים, מתפעלים, מתרגשים, בוכים, מפנימים ואוהבים... כשפוטנה וגואל "מרכלים" - אנו שומעים המון אגו, התנשאות, גאווה, התקרבנות, ליקוקים סצנות ופליפים... מהשיחות שלהם אנו מרגישים - אוףףףףףףף נו די כבר............... כשסער ואיילה "מרכלים" - אנו שומעים אותם מקנאים, מחרחרים, משעממים, רדודים, אלימים, קוראי תיגר, משקרים, מסלפים, מעוותים, מרמים, מתכננים, מתנשאים, רברבנים, נרקסיסיטים, נחמדות מעושה, זיוף, ועוד... מהשיחות שלהם אנו מרגישים צמרמורת, תיעוב, קבס, זעזעוע, זיהום אנרגטי ... אז עכשיו תחליטו מי עשה לנו יותר מכולם נעימים באוזן ובעיין בעונה זו .... והם כמובן : אלירז ואלין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!

ואזנה

New member
ויש מלך אחד והוא ----> ארז

הבחירה הכי ערכית ומוסרית זה --------------> ארז

../images/Emo31.gifארז../images/Emo216.gif../images/Emo216.gif../images/Emo216.gif../images/Emo216.gif../images/Emo216.gif../images/Emo216.gif../images/Emo216.gif

../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif בחירות עוד 3 שנים ../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif

יונה יהב נבחר בשנה שעברה, ביום שצבר הודח

טוטיקית

New member
פותנה העמידה את ארז ואיילה. הוכחות בפנים

שמעתם את השיחה בינה לבין גואל כרגע? הוא שאל אותה אם הריב גרם לה לשנות את ההצבעות להדחה. היא אמרה שלא. גם גואל אמר שלא. כמו שאמרתי בהודעה קודמת שלי הבוקר!!! לפותנה חשוב הכבוד יותר מהכול. היא בחיים לא הייתה מעלה להדחה מישהי שבמשך 3 חודשים היא מחבקת, מתכרבלת איתה ועושה לה נעימים. אלירז, אלין, פותנה וגואל הם משפחה!!!!!!! אלין בשבילה היא כמו בת והעלבון ממנה בהתאם, אבל אין כוח בעולם שתעלה להדחה את אלירז או את אלין. פותנה הצביעה ארז ואיילה. מכאן אי הנעימות כי עד עכשיו שמרה על ידידות וחברות גם עם סער ואיילה אבל מה לעשות שהגיעה העת לנקוט עמדה?! היה ברור שהיא תבחר באיילה על פני סער, כיוון שפותנה היא אשה עם מנטליות מזרחית ויש לה "כבוד לגבר" , יהיה לה קשה יותר לעשות כזה דבר לסער מאשר לאיילה. בקיצר, המועמדים היום: סער, איילה, אלין, גואל. יעופו או סער או גואל. מקווה שנתגייס למען גואל , גם מי שלא אוהב אותו, אז לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן (סער)

שוגי38

New member
כל הזמן טענתי שפותנה וגם גואל לא יעמידו

את אלירז או אלין. אם תיכנסי להודעות/תגובות שלי בנושא כתבתי שפותנה תצביע לאיילה וארז אבל זה שם המשחק וזה בסדר. נחכה שהיא תודח ואז המרחק עד יום שבת יהיה קצר לאכרם

שוגי38

New member
../images/Emo203.gifאני חיפאית גאה וכל חיפה תצביע לארז |תלת

אין על חיפה, וראש העיר יונה יהב ואם לא ארז אז חיפה תצביע למתוקים איילה וסער תלוי מי יהיה בגמר

../images/Emo203.gifארז בטוח בגמר../images/Emo203.gif אספנו עד עכשו

100,000 SMSים בטוחים להדחה הקרובה, מחיפה ואוכלוסית החרשים. אליהם יצטרפו SMSים מהציבור הרחב.

שוגי38

New member
אם ארז ואילה יהיו בין המודחים

אני , החברים, המשפחה ומקום עבודתי מצביעים עבורם. ואני מקווה שהחיפאים החמודים יצביעו גם לאיילה ביחד עם ארז וסוף סוף נראה את אלין בחוץ

ronenvbo

New member
../images/Emo45.gifתוסיפו גם את ירושלים לחיפה

גם בירושלים מתים על ארז

למעלה