סקר לכבוד היום הולדת של מאיה

sivan1207

New member
יבש לי פה היום חחח לכן כתבתי

לכם איזה שאלון חחח נראה אם יצא משהו מעניין... טוב כזה אני מתחילה - מתרגשים מהיום הולדת של מאיה? כפה פעמים נפגשתם עם מאיה באופן שהוא לא הופעה? אוהבים את דודי? מה אתם חושבים עליו? מרצוים מהחתונה שלהם? אם לא מאיה מי כן? כמה זמן אתם מעריצים אותה? אוספים חומרים עליה? יש פוסטרים בחדר שלה? וברכה שאתם מאחלים לכבוד יום הולדת..

sivan1207

New member
עונה לעצמי חחח

מתרגשים מהיום הולדת של מאיה? אממ כה קצת כפה פעמים נפגשתם עם מאיה באופן שהוא לא הופעה? לצערי אף פעם :( עצוב אה? אוהבים את דודי? אמממ מחבבת מה אתם חושבים עליו? אמממ יש לו קריזות במראה.. מרוצים מהחתונה שלהם? אממ אם זה עושה לה טוב אז כן! אם לא מאיה מי כן? שירי או נינט כמה זמן אתם מעריצים אותה? מאז ששמעתי את השיר יש בליבי כינור => התאהבתי! אוספים חומרים עליה? בעבר חח יש פוסטרים בחדר שלה? אממ וואלה לא כרגע וברכה שאתם מאחלים לכבוד יום הולדת - וואי המון.. אבל בקצרה שאמן אמן תצליח עם הדיסק החדש..ותייצג אותנו באוויזיון.. שתעשה הרבה הופעות בחיפה...חח אממ שתקבל פרס על השחקנית הטובה חח על הסרט ימים של אהבה... והרבה הרבה מזל טוב..

רעיון מעולה ...עונה...

מתרגשים מהיום הולדת של מאיה? ברוררררררר כפה פעמים נפגשתם עם מאיה באופן שהוא לא הופעה? מהפעם ה-16 כבר הפסקתי לספור אבל פגשתי אותה בסיבות ה-20 ומשהו פעם אוהבים את דודי? כן מה אתם חושבים עליו? חמוד מרצוים מהחתונה שלהם? אם מאיה מרוצה ומאושרת ,כך גם אני! אם לא מאיה מי כן? אף אחד , רק מאיה!!!! כמה זמן אתם מעריצים אותה? מאז שהיא הופיעה לראשונה אצל דודו טופז , נכבשתי בקסמיה אוספים חומרים עליה? בטח יש פוסטרים בחדר שלה? לא..2 תמונות מוגדלות איתה אחלה שאלון , תודה סיון!

עונהנה../images/Emo3.gif

מתרגשים מהיום הולדת של מאיה? כמה פעמים נפגשתם עם מאיה באופן שהוא לא הופעה?מממ....לא זוכרת
אוהבים את דודי?לא משו
מה אתם חושבים עליו?לדעתי הוא לא הגבר שמתאים לה.. אבל שתעשה מה שהיא רוצה..
מרוצים מהחתונה שלהם?לע..אבל שוב החלטה שלה!!
אם לא מאיה מי כן?..? לא הבנתי
כמה זמן אתם מעריצים אותה?שנה וכמה ימים בערך..
אוספים חומרים עליה?ברור
יש פוסטרים בחדר שלה?מלאאא
מאיה
אני אוהבת אותךךך מיאמורר!!:) אחלה שאלון סיווני

מאיוששש

מתרגשים מהיום הולדת של מאיה? לא יודעת אין לי להתרגש כי אני לא הולכת ליראות אותה עכשיו אוף חבלללל כפה פעמים נפגשתם עם מאיה באופן שהוא לא הופעה? 0!! אוהבים את דודי? בעעעעעע מה אתם חושבים עליו? שהוא לא חתיך בכלל מרצוים מהחתונה שלהם? לא מתאים להם להתחתן בעעעעע אם לא מאיה מי כן? מישו מפורסם חתיך כוסון כזההה כמה זמן אתם מעריצים אותה? 10 חודשים אוספים חומרים עליה? כן יש פוסטרים בחדר שלה? לא וברכה שאתם מאחלים לכבוד יום הולדת.. מאיה מתה עליך נשמה שלי !! הברכה למעלה!!

אני עונה (סקר חמוד לאלללה)

מתרגשים מהיום הולדת של מאיה? כן מאודדד (טוב זה היום).. חחח
אבל אני לא באה היום ליהורם גאון
כפה פעמים נפגשתם עם מאיה באופן שהוא לא הופעה? בהופעות רק נפגשתי איתה חח
אבל נפגשתי רק מאחורי הקלעים חחחח אוהבים את דודי? כן מה אתם חושבים עליו?שהוא נחמד וגם קצת חתיך!
מרצוים מהחתונה שלהם? אם מאיה מרוצה, גם אני מרוצה מהחתונה..!
אם לא מאיה מי כן?
נראה לכם שאני אוהבת מישהו אחר כזמר?!
אני אוהבת רק את מאיוששששששששש
כמה זמן אתם מעריצים אותה? מאז שהיא התפרסמה אצל דודו טופז..
אוספים חומרים עליה? בטח כל המחשב שלי מפוצץ מתמונות, שירים שלה מה לא?!
יש פוסטרים בחדר שלה? בטח ומלא תמונות וגפם תמונה אחת גדולה שלי איתה
וברכה שאתם מאחלים לכבוד יום הולדת.. כבר כתבתי בשירשור ברכות
מאיה שתדעי שאני חולה עלייך ולדעתי את הזמרת הכי חמודה הכי מדהימה והכי יפה!!!!!!!!!

למעלה