סקר חדש בנוגע למפגש

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
ולכן אני חושב שחבל מאוד שלא היו

תראה ארז, צריך לקחת בחשבון
שייתכן ומבחינת מוזיאון הרכבת בכלל אי אפשר לקיים את המפגש ביום שישי, יכול להיות שאפילו לא פותחים אותו. לגבי עצירה בתחנת חיפה מזרח מהבנתי מהמייל שקיבלתי מפול מדובר בעניין בעייתי שהסיכוי שיקרה קלוש עד אפסי. לי אישי אין בעיה להגיע בכל אחד מימי השבוע, אפילו בשישי, מקסימום אני אשן אצל איזה חבר בצפון ואחזור הביתה ביום ראשון. המועד האידיאלי מבחינתי זה יום חמישי אחה"צ מאחר ואני מניח שרובכם לא עובדים ביום שישי (גם אני) בניגוד לשאר ימי השבוע. צריך לראות מה הכי נוח למרבית החברים אבל חבל מאוד שהדרומיים בפורום לא יוכלו להגיע כי אין איך להגיע או יותר נכון איך לחזור.... אני זה בנאדם אחד שיכול למצוא פתרון אבל אני מאמין שיש כאן עוד דרומיים שלא יוכלו להגיע מהסיבה הזאת וחבל, אחרי הכל המטרה היא להביא כמה שיותר אנשים בכדי למצות את המטרה של המפגש ובאמת להפגש כמה שיותר אנשים.
הנתונים האלה בזמן ההצבעה. זה לא אומר שאינני רוצה להגיע כי אני דווקא רוצה להשתתף במפגש, אם זה יתאים מבחינת הלו''ז שלי ושל משפחתי. מכל מקום, זכור לי שדווקא היה כתוב כאן פעם שאם מתארגנת קבוצה למוזיאון אז אפשר לקבל עצירה מיוחדת. וגם זכור לי שכבר היו חבר'ה במוזיאון שם ביום שישי... נחכה ונראה איך זה יתגלגל. אני מקבל עלי את החלטת הרוב כי לא יודע מה להצביע...

אין לי מה להצביע

הנתונים האלה בזמן ההצבעה. זה לא אומר שאינני רוצה להגיע כי אני דווקא רוצה להשתתף במפגש, אם זה יתאים מבחינת הלו''ז שלי ושל משפחתי. מכל מקום, זכור לי שדווקא היה כתוב כאן פעם שאם מתארגנת קבוצה למוזיאון אז אפשר לקבל עצירה מיוחדת. וגם זכור לי שכבר היו חבר'ה במוזיאון שם ביום שישי... נחכה ונראה איך זה יתגלגל. אני מקבל עלי את החלטת הרוב כי לא יודע מה להצביע...
אין לי מה להצביע
כיוון שעקרונית כל יום מתאים לי, אצלי הבעיה היא ההגעה. אולי נתפשר על המרכז בכל זאת. Please

A r i e T

New member
אני מנוע מלהצביע...

סקר חדש בנוגע למפגש

אז ככה, קיבלתי תשובה מפול לגבי ביקור במוזיאון הרכבת, אין בעיה שנקיים שם את המפגש. הסקר שהועלה הוא בנוגע ליום המפגש, מהרו להצביע בסקר עד יום ראשון משום שעליי לתאם עם פול לגבי מועד המפגש. קחו בחשבון שעלול להווצר מצב שבו היום שנוח למרבית החברים אינו מתאים מבחינת הנהלת המוזיאון ולכן נצטרך לבחור בחלופה. מבחינת השבוע בו יתקיים המפגש. במידה ויבחרו מרבית חברי הפורום בימים רביעי\חמישי המפגש יתקיים בשבוע הקרוב, אם המועד הנבחר יהיה ביום ראשון\שני\שלישי נקיים את המפגש בשבוע שאחריו.
אני מנוע מלהצביע...
בשבוע האחרון סיימתי את כל החובות שלי לאוניברסיטה (לא כולל מועד ב') וכעת יש לי זמן פנוי לאורך כל השבוע....אין לי יום מועדף. אפילו יום שישי טוב מבחינתי כל עוד המפגש מתקיים באיזור חיפה. והצעה: כדי לגוון קצת, אפשר לנסות לארגן ביקור באחד מהמוסכים הסמוכים למוזיאון הרכבת, לערבב ישן עם חדש. מה דעתכם?

fireman

New member
לי אין את הקשרים ליזום ביקור

אני מנוע מלהצביע...
בשבוע האחרון סיימתי את כל החובות שלי לאוניברסיטה (לא כולל מועד ב') וכעת יש לי זמן פנוי לאורך כל השבוע....אין לי יום מועדף. אפילו יום שישי טוב מבחינתי כל עוד המפגש מתקיים באיזור חיפה. והצעה: כדי לגוון קצת, אפשר לנסות לארגן ביקור באחד מהמוסכים הסמוכים למוזיאון הרכבת, לערבב ישן עם חדש. מה דעתכם?
לי אין את הקשרים ליזום ביקור
במוסכים, אני מאמין שיש כאן כמה וכמה חברים שיוכלו ללחוץ במקומות הנכונים בכדי לאפשר לנו ביקור גם במוסכים אבל את זה נוכל לנסות לתאם לאחר שנקבע מועד למפגש בכלל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה