מפגש גיבוש 2004

SwEEt T

New member
../images/Emo41.gifמפגש גיבוש 2004../images/Emo41.gif

בזמן האחרון כמעט כולנו אומרים שהפורום הוא לא מה שהיה שזה כבר לא פורום השבט, שאנחנו כבר לא מגובשים כמו שהיינו פעם. הרבה אנשים אמרו אבל בלי שנעשה משהו משמעותי הפורום אף פעם לא יחזור למה שהוא היה. לכן עלה ולי ולעוד כמה אנשים רעיון: אנחנו רוצים לארגן מפגש שיעסוק כולו בגיבוש הפורום,אני מדגישה ואומרת מראש המפגש לא יתקיים בחופש וזאת מהסיבה שזה מפגש רציני ומשמעותי לעתיד הפורום שלנו וחשוב שלא יקרה מה שקרה במפגש שעבר שכמה מפגשי פורום התנגשו באותו יום ואת ההמשך כולנו יודעים.
אז מה זה דורש מכם?
דבר ראשון- להגיע
דבר שני-לבוא במטרה להשתתף ולא להעלם באמצע המפגש לאנשהו
הזמן הכי טוב לעשות את המפגש הוא בחודש הבא, מכיוון שזאת עדיין תחילת שנה וכולנו עמוסים בלימודים, אז חשוב שזה לא יפול על תקופה של מבחנים וכדומה, המפגש יתקיים אחר הצהריים בתאריך שנקבע ביחד ובמקום שנקבע ביחד והפעם עדיף לוותר על עזריאלי, אז למי שיש רעיונות הוא מוזמן לשתף אותנו, זהו עכשיו תורכם להגיב. אוהבים אותכם המון......

Tinkerblack

New member
רעיון מעולה

למרות שאני בין הילדים שחשבו אבל עדיין בכל מקרה אני חושבת שכדי במקום פתוח ואוורירי או בבית של מישהו

darkness calls

New member
רעיון מעולה../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

דבר ראשון, אני אומרת לכם מראש- כל השבוע הראשון של החודש הבא אנלא יכולה. שלישי-רביעי-חמישי סמינר קק"ל, שישבת סמינ"ר נוע"ל, ועל שניהם אין אפשרות או רצון לוותר. אבל אח"כ אני משערת שזה יהיה בסדר
למרות שאז מתחילים אצלנו המבחנים, אני לא ממש בנאדם שלומד והפער בין שני המבחנים הקרובים במתמטיקה הוא חודש [בדיוק החודש שבו מתוכנן המפגשגיבוש! ^^] אז אממ.. יהיה פסדר. דבר אחד מטריד אותי- באיזה יום ובאיזה שעות יתקיים המפגש? סופשבוע או במהלך השבוע? כי במהלך השבוע אם נגיד אני לומדת עד 1 ביום רגיל, לת"א אני אגיע ב-3-4 אחה"צ ורבתי עם אבא שלי כ"כ הרבה שיתן לי לקחת את הרכבת של 7 אז זה לא משאיר הרבה זמן..
ואם מארגנים בבית של מישו בסופשבוע שנישאר לישון כולנו [או רובנו..] צריך לקחת בחשבון את כל התחבורה הציבורית.. והאמממ השומרי שבת והדתיים והכל
לי אין בעיה בעיקרון לעשות את זה בבית שלי - אבל לכם תהיה בעיה גדולה..
אתם תצטרכו להגיע לתחנת רכבת שמשם יש קו עד לעכו, ומשם נצטרך איכשהו למצוא דרך להסיע המון אנשים <בתקווה שיבואו המון> חצי שעה עד לחור שבו אני גרה - ואין אוטובוסים...
אני בעד לעשות את זה במזכרת

SwEEt T

New member
בעיקרון

כן זה מקום טוב, אבל השאלה היא אם עופר יסכים לארח אותנו בנוגע לשאלה הקודמת שלך- זה לא יהיה בשישישבת כי אנחנו רוצים להתחשב בדתיים שמבינינו וזהו... נקבע תאריך יחדיו וננסה להתחשב כמה שיותר ברצונות של כולם :)יומטוב

Tinkerblack

New member
אני מציעה

את הפנימייה של שגיא יש שם מספיק מקום וחדרים ואפילו בריכה בבשבילינו חחח לא סתם

slallum

New member
הפנימיה של אנה רולזייה../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

יש שם חדרים פרטיים ושטויות

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo68.gifאוווווווווו גאון שכמותכם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif אני באה לא חשוב מהההההההההההההההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif קבלו ח"ח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif נ.ב, המחשב שלי החליט שהוא לא אוהב את האינטרנט והוא לא מתחבר, אז אני אשתדל להיות כאן מהמחשב של אחותי...

קרניjack

New member
יפה../images/Emo104.gif

אבל החיסרון הוא היה הוא הזמן של אחרי לימודים, יש לי ימים שאני מסיימת בארבע פלוס
קבלי ח"ח

YaEloNeT

New member
אחלה רעיון../images/Emo70.gif

חוץ מדבר אחד- שזה יהיה בימים של בצפר, ועוד בעוד חודש, שאצלי לפחות זו ה-עונה של המבחנים ועבודות =\\

מצטערת התחילו אצלי המבחנים כי אנחנו

עושים בגרות חורף במתמטיקה (אחרי החורף לא יהיה לי יותר מתמטיקה
) וגם יש לנו בכלל עוד המון מבחנים ובחנים... בלע

Ebony10

New member
וואי זה רעיון ממש טוב

האמת שדווקא תקופת המבחנים שלי זה די עכשיו
אבל אני אעשה את כל המאמצים להגיע. באמת.
אחחח אני כבר מחכה לזה

אמ.....תקשיבו משו

קודם כל אני מציע שנעשה את זה בצפון לשם שינוי.....יש מספיק מקומות מפגדש כמו הקריון.... אם זה יהיה במרכז אני לא אוכל לבוא (לא בטוח שאני אוכל לבוא אם זה יהיה בצפון....אז כל שכן במרכז)... דבר שני.....יש לי פול מבחנים השנה ואני מסיים מאוחר.....כהה שלא בטוח שאני אוכל לבוא.....

darkness calls

New member
קריוןןןן../images/Emo70.gif מפגש בקריוןןןן../images/Emo70.gif

אין, חלום
אבל לדעתי עדיף בגרנד של חיפה או משו.. כאילו הקריון טחון

Tinkerblack

New member
האנשים שיכולו לבוא אם זה יהיה בצפון

אביה, נוריאל, תום, שקד ות'אמת אני לא זוכרת מיע וד אבל זה היהי ממש קצת.... כאילו שלומי יצטרך לשלם 100 שח כדי להגיע לשם חחח מסכן הילד 200 שח הלוך חזור

darkness calls

New member
חחחחח

אני מודעת לזה.. אבל בלי קשר למפגש גיבוש.. אפשר לארגן בצפון נהיה אני, גילי, אביה, נורע, שקד, שחר, וקצת אנשים מהמרכז שיקחו רכבת לחיפה כמו שאנחנו לוקחים אחת לת"א.. זה לא כזה מעט

למעלה