כמה מילים על יוסף והדיירים

../images/Emo41.gifכמה מילים על יוסף והדיירים../images/Emo41.gif

זהירות, חפירה. אהלן, תראו אני לא מחסידות התוכנית הזו, ואת העונה הראשונה לא ראיתי מתוך פרנציפ. את העונה הזו אני רואה ואני רוצה לומר כמה מילים: שבעה דיירים העמידו את יוסף להדחה, שבעה! כשאחד מהם (אלירז) מאוד אכזב אותי בבחירתו. אז נכון, יוסף הוא לא פרה קדושה, בכלל לא, אבל להעמיד אותו להדחה שלוש או ארבע פעמים ברציפות, כאשר כעת מדובר בשבעה דיירים, זה הזוי בעיניי, זה כאילו יוסף הוא השטן. בכדי לעשות כמה שפחות בעיות בעניין האוכל, ברוב המקרים הוא זרם איתם ואכל מה שיש. אבל כשהוא מבקש להשתמש באסימון אחד עבורו, כשבשני משתמשים כמובן.. איך לא.. לסיגריות, ומסרבים לו, זה מכוער. הרי אלירז זכה עבור כולם בתקציב גדול תקציב מותרות, אז מה הקטע? למה הסיגריות יותר חשובות מפעם אחת שיוסף מבקש משהו ספציפית עבורו? עכשיו, באופן כללי הבנתי שהדיירים (ברובם) טוענים שיוסף צבוע, וכל הפוזה של היוגה שלו מרגיזה אותם כנראה. בעקבות כך, ניסיתי.. באמת ניסיתי בכל עת שיצא לי לצפות באח (כולל עכשיו וגם לפני שינה) למצוא דברים שיגרמו לי לסלוד מיוסף.. מלהגיד.. "וואלה, הוא לא בסדר, בכלל" אבל כל מה שראיתי זה שהוא ברוב המקרים הנושא המרכזי ומי שעליו מרכלים ומלכלכים כל הזמן. בעיקר שרה הממורמרת ו"גועל", כפי שראיתי שמכנים אותו כאן. ואני שואלת באמת, למה? מה הוא עשה להם? הם רואים משהו שאנחנו לא? אם כבר, להיפך.. אנחנו רואים יותר ממה שהם רואים. מדוע העובדה שהוא יוגיסט ואיש רגוע לרוב, אחד שכן מנסה להחדיר אהבה בכולם ובעיקר בעצמו, עושה אותו צבוע? איך שרה שלא מפסיקה ללכלך עליו, לצחוק על היוגה שלו.. כינים בשיער???? כל מה שמעניין אותה זה שהיא לא תעוף לפני יוסף וחוץ מזה לא אכפת לה מתי היא תעוף.. איך הא עוד לא עפה? ורק עכשיו היא מועמדת להדחה שוב. מה הוא עשה שהיא כ"כ שונאת אותו..? אני מנסה להבין, זו באמת אישה בת 60? או שהעובדה שהיא פולניה אומרת שמרמור ותלונות זה משהו שטבעי אצלה. (באמת בלי גזענות, חברה הכי טובה שלי פולניה) שוב אני מציינת שיוסף אינו פרה קדושה וייתכן ולגיטימי בהחלט שיהיו אנשים שלא יסתדרו איתו, יכול להיות. אבל שבעה זה כבר יותר מדי לטעמי, זה כאילו הוא פגע בכ"כ הרבה אנשים שם, והוא לא! ואיך הדיירים נופלים בפח הזה של "גועל" שמרכל על כולם, מדבר על כולם, לטוב או לרע(בד"כ לרע), ומשחק עם כולם כאילו היו מריונטות? ולמה אלירז הכי אמיתי שם, מתחבר לשני נחשי הצפע האילו: גועל ואיילה.. אחח אחח... רק בריאות, בעיקר לי
שבוע טוב לכולכם

תיארת לגמרי את התחושות שלי

אני רק מקווה שהדיירים החדשים יהפכו את היוצרות. ויפילו את מי שמגיע לו ליפול.

כל הכבוד לפוסט המעניין והחכם שלך

גם אני לא ממש מבין את הכעסים על יוסף. האם הוא עושה דברים שלא מראים לנו? האם הוא קיצוני כמו מעיין? האם הוא טיפוס כמו אביב, שלשמחתי נזרק סוף סוף? את מי הוא מעצבן? את שרה? למה? בגלל שאמר לה שהיא מזכירה לו את אמו, גם בשמה וגם בגיל שלה? האם שרה נבהלה מהתפקיד שיוסף נתן לה, או אולי נעלבה? וגואל רוצה אותו בחוץ, כי הבין שלמרות כל החישמושים כנראה יוסף לא יזיין אותו בבית האח הגדול אם בכלל, או בגלל שהוא העביר את תשוקתו לאלריז? אישית, יוסף דוחה אותי. יש בהתנהגות שלו משהו מתנשא מאוד, מתייהר. הוא לא מפסיק להציג מראה של "שלמות" מול דיירי הבית. הצחיקה אותי אחותו [אותה אני מכיר באופן אישי] על ענייני התיקון [תיקון הוא סלנג שיינקינאי עכשווי המדבר על שינוי או משהו בסגנון, אין הכוונה לתיקון בתפיסה היהודית קבלית או דתית] יוסף לי נתפס כחלקלק, כאדם שבחיים לא הייתי סומך עליו, הוא לא נראה לי כאדם שהייתי מצפה ממנו לתמוך בי בשעה של משבר או מצוקה. אבל זה אני

המדאוס

New member
אהבתי לקרוא ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

סמסו ליוסף מגיע לו כל סמס סמסו22222222222222222222222222222222222222222222

לנדסמן

New member
כן, הם רואים משהו שאתה לא רואה

מספיק היה לי לראות את אלין, מתלוננת על ההערות המיניות של יוסף כלפיה ואיך לא נוח לה להיות בבגד ים מולו. מגעיל אותי הטרדות מיניות, הכי מגעיל אותי כשזה בא ממישהו "רוחני".

tofo 10

New member
מתלוננת..

האם שמעת שהוא מטריד אותה מינית? האם ראית את הכינים בשערותיו? מגעיל אותי אנשים ששומעים ורואים את מה שנוח להם,דמיונות והזיות שווא.

רותי167

Well-known member
איגרא רמא,קשה מאוד לאנשים רדודים להתחבר

לחוכמה,קשה מאוד לאנשים חסרי סובלנות לקבל את השונה,קשה מאוד לחבורת מעשנים אגואיסטית שגועל בראשה להבין שיש אדם שלא מעשן וגם לו צרכים מיוחדים משלו ולהתחשב בו קמעא. הקבוצה מתנהגת כעדר אחרי הרוע ,ארס והרשע ששרה הלעיטה אותם,הם אינם חושבים ולצערי איבדו את הרגש האנושי.

קאראט

New member
../images/Emo45.gifהכי הרגיז אותי שגועל אומר בהחלטיות ליוסף

"לא" בנוגע לאסימון ומי שאיכזב אותי בענין, היה אלירז שהצטרף לדעתו של הגועל (למרות זאת, אלירז עדיין נחשב בעיניי כצדיק היחידי בסדום). גועל ש'נחשב' לידיד אמת של יוסף לא מהסס מלסרב לו בפנים וללא בושת פנים, מעמיד אותו להדחה. הכי שנוא עלי בבית האח הגדול הם: הגועללללללללללל ושרעעעעעעעע

lotaria

Well-known member
יוסף ברמה הרבה יותר גבוהה מרוב הדיירים בבית.ה

הוא אינטיליגנטי .אדם שנעים לשוחח איתו ועל נושאים שונים ומגוונים. מישהו זוכר איזו שיחה משמעותית משרה?-חוץ מרכילות?-או סתיו? או אלין?.הוא מהווה עליהם איום .זו הסיבה שסער וגואל מקצביעים נגדו בצורה עקבית שבוע אחרי שבוע.

למעלה