טוטו יעקב

../images/Emo41.gif טוטו יעקב ../images/Emo88.gif

חברים .. הגיע הזמן להימורים, האם ידידנו יעקב יגיע הערב ?? מצד אחד הוא אמר שהוא מגיע, אבל מצד שני כבר היו פעמים בעבר שהוא אמר שאולי יגיע ובסוף הוא לא בא .. כרגע ההימורים עומדים על 1:3 שהוא כן מגיע .. מה אתם אומרים ???? נזכה לראות היום את זיו פניו היפות של אבי הגמדטיקים
אני אישית חושב שהפעם הוא יפתיע את כולם ויגיע
שרשרו את ההימורים שלכם לכאן

yakovs

New member
../images/Emo43.gifתפוז אנשים מודיע../images/Emo43.gif

המידע שלהלן הוא מסווג ברמה של מנהלי פורום בלבד, אבל נוכח ההתפתחויות אנו מוצאים לנכון לעדכן את כל הגולשים.הגולש הידוע בכינויו yakovs נמצא בראש הרשימה הידועה כרשימה השחורה. ברשימה זו נמצאים כל הטיפוסים השלילים שנכנסים לפורומים וגורמים רק נזקים.לפיכך אנו מודעים בזה חד משמעית, שאם תמשיכו לשתף איתו פעולה נעזוב את האתר ונעבור לגור בארץ הגמדטיקים.הגיעו אלינו שמועות שהוא מתעתד להגיע, ה' ישמרנו ויצילנו, לכנס של העמותה היום בערב. ראו הוזהרתם!

yakovs

New member
צוללת, כאן לא מדובר בכסף.

כאן יש עניין עקרוני, עתיד האומה כולה מונח על כף המאזניים.

הלנה

New member
../images/Emo45.gif בודאי שיגיע

אני אפילו חלמתי על זה...והחלומות שלי תמיד מתגשמים... אם כי בחלום הוא נראה שונה מבתמונה... יעקב.. האם אתה מנסה לעבוד עלינו????

yakovs

New member
מפציצה, מס'תומרת? על מי אני

מנסה לעבוד, כולי תמימות, נאיביות ודרך ישרה. זה שאני הופעתי בחלום שלך, אין לי שום שליטה על זה...

הלנה

New member
יעקב מס'תומרת אין לך שליטה על זה?

אז מי אחראי? ואל תשתמש בתירוץ של הגמד כי אני לא קונה את זה..

vered83

New member
יעקב אתה בא היום או שלא כך ניראה

אותך היום על תעשה פנצר תגיע

תפריט למפגש היום

כל אחד צריך לבחור מהמנות, ולשלוח במייל לאיש החידות. הוא כבר דואג לביצוע. דג מבושל וממולא ראש של דג דג סלומון דג נילוס ברוטב פיקנטי פאי ירקות פאי בשר כבד עוף קצוץ כבד עוף בבצל פילה מושט פלפל ממולא בשר ואורז עוף חמוץ מתוק רבע עוף בתנור רבע עוף בפירות יבשים שניצל חזה עוף קורדנבלוי בשר צלי בקר לשון בקר רגל קרושה עוף ממולא חזה על האש עוף דבש וסויה חמין עם קישקע חזה עוף פטריות חזה עוף עגבניות פרגית קוגל אטריות קוגל תפוחי אדמה גזר צימס קישואים בעגבניות שעועית ירוקה גזר ואפונה תפוחי אדמה בתנור אורז לבן קרעפלעך

הלנה

New member
אין לי צל צילו של מושג

אבל אני אוהבת לטעום דברים חדשים וזה היה ברשימה...

למעלה