המצעד השבועי - מס' 20

יניב1

New member
../images/Emo41.gif המצעד השבועי - מס' 20 ../images/Emo41.gif

גם השבוע ליובש כאן בפורום יש השלכות על המצעד השבועי, התנודות במצעד מינוריות ברובן (4 דריכות במקום!) והשינויים שכבר כן קורים (3 ירידות ו-3 עליות) דרסטיים (ברובם) במיוחד לאור העובדה שאף שיר מהפינה לשיפוטכם של השבוע שעבר - לא נכנס. 1. אדם אחר
(4) שבוע 3 3+ בראש: שבוע אחד.
2. יש ונדמה
(5) שבוע 18 3+ בראש: 5 שבועות. 3. מה נתת לי
(7) שבוע 2 4+ 4. היא רוקדת
(3) שבוע 5 1- בראש: שבוע אחד. 5. עגילי דמאר
(1) שבוע 2 4- בראש: שבוע אחד. 6. קרוב לים
(6) שבוע 5 ד. בראש: 2 שבועות. 7. עוד נגיע
(1) שבוע 10 6- בראש: 2 שבועות. 8. מחוזות האהבה
(8) שבוע 3 ד. 9. הביתה
(9) שבוע 18 ד. 10.שירו שיר אמן
(10) שבוע 13 ד. הפינה לשיפוטכם 11. אל תאמר 12. דבקה מדורה 13. דמיון מזרחי 14. ליל מנוחה בסוף הדרך 15. כאבים רחוקים סיכומון... אין מה להסביר יותר מדי, אולי רק לציין את שני השירים שכבשו בשבוע שעבר את המקום הראשון ביחד ("עגילי דמאר" ו"עוד נגיע" שחזר אליו לשבוע שני) והשבוע גם יורדים ממנו מטה מטה, בירידות לא נעימות בצירוף "היא רוקדת" שיורד שלב אחד לאחור (אחרי שבוע בראש) לטובת שליישיה חדשה במצעד שלנו: "אדם אחר" שמפתיע וכובש את הפסגה, ושני סגניו "יש ונדמה" שפשוט לא מוכן להירגע וממשיך לצעוד בביטחה, בחזרה אל מעלה, גם אחרי שכבר נשף אוויר פסגות 5 שבועות(!) ואיתו "מה נתת לי" שבשבוע השני שלו במצעד עולה יפה אל המקום השלישי. על הדורכים המשעממים אין מה להוסיף, אולי רק על אלו שעומדים בפתח (5 במספר): 4 השירים האחרונים מתוך האלבום "דמיון מזרחי" בתוספת סיפתח קטן מ"תחנה בדרך" ("כאבים רחוקים") ששיריו הנוספים (בחלקם) יוצגו כאן בשבוע הבא, ומיד לאחריהם שנת 1992 עם "אנשים זרים". לכולם, שבת שלום, ותדרגו!!!

יניב1

New member
אני אדרג ראשון, ונקווה שאתם תמשיכו

1. עוד נגיע 2. מה נתת לי 3. עגילי דמאר 4. שירו שיר אמן 5. דמיון מזרחי

love amor

New member
מדרגת../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

1.יש ונדמה 2.מה נתת לי 3.היא רוקדת 4.דימיון מזרחי 5.עוד נגיע

רוני 1502

New member
הדירוג שלי:../images/Emo8.gif

1. דבקה מדורה 2. מה נתת לי 3. כאבים רחוקים 4. דמיון מזרחי 5. אל תאמר

ForeverMC

New member
הדרוג שלי:../images/Emo140.gif

1. הביתה
2. דמיון מזרחי 3. יש ונדמה 4. היא רוקדת 5. אל תאמר

קרן ניב

New member
והנה הדירוג שלי להשבוע.

1. דמיון מזרחי 2. יש ונדמה 3. אדם אחר 4. אל תאמר 5. מה נתת לי שבת שלום

הדירוגון שלי.........

אז ככה.......... אני מצטערת שלא יצא לי לדרג כמה שבועות. אז הדירוג שלי הוא כזה: 1. כאבים רחוקים. 2. יש ונדמה 3. הביתה 4. אל תאמר. 5. דבקה מדורה. סופשבוע נפלא לכולכם.

מאירה 1

New member
הדירוג שלי הוא:

1. הביתה 2. קרוב לים 3. אדם אחר 4. אל תאמר 5. דמיון מזרחי

הנסיך ט

New member
והדירוג הוא .....

1 שירו שיר אמן 2 דימיון מזרחי 3 עוד נגיע 4 עגילי דמאר 5 אל תאמר

הנסיך ט

New member
חבר'ה! ל ד ר ג ! קדימה ! יאללה !

תזיזו את האצבעות ותקתקו חמישה מקומות ראשונים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא קשה !!!!!!!!!!!!!!!!! אז יאללה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nana23

New member
גם אני אדרג לשם שינוי

מקום ראשון: שירו שיר אמן מקום שני:עוד נגיע מקום שלישי: אדם אחר מקום רביעי: עגילי דמאר מקום חמישי: היא רוקדת (הגרסה מסיבה למסיבה)

יTAL

New member
והנה הדירוג שלי

1. שירו שיר אמן 2. עוד נגיע 3. יש ונדמה 4. עגילי דמאר 5. אדם אחר שיהיה לכולם שבוע נפלא!

הדס123

New member
הדירוג שלי:

מקום 5: עוד נגיע מקום 4: היא רוקדת מקום 3: קרוב לים מקום 2: דמיון מזרחי מקום 1: כאבים רחוקים מצטערת על האיחור התמידי שלי,(ולנסיך ט. ברור שהתכוונתי לדרג)פשוט יש לי לחץ בלימודים, לכן אני לא נכנסת הרבה לפורום...

למעלה