החנון יהושע מתארח בפורום

romiaf

New member
משוקי

תודה רבה :) אני חובב היאבקות מגיל מאוד צעיר. ביום שה- IPWA נפתח הייתי בטוח שמדובר בפגישת מעריצים (שהייתה אמורה להיות הראשונה שלי) ובאתי. אמרו לי להתחיל לרוץ ומאז אני לא רוצה להפסיק. טרם סיימתי את שירותי הצבאי (ואני גם חתום לזמן מה). כמעט, יש לי תואר במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, וזהו תחום עיסוקי. צפיתי בקרבות בחו"ל, אם לזה את מתכוונת :) מזתומרת?! בוודאי שבאופן טבעי! לגבי הסילבסטר - אני בוחן כעת מספר אופציות. (יש להניח שבסופו של דבר אני אבחר לבלות אותו עם החברה שלי :)) "טלנובלה בע"מ" את שואלת..? סיפור ארוך. אם לספר אותו בקיצור - התסרטיאי הראשי של הסדרה רצה להתנקם / להוקיר (לא ברור לי עדיין) את אבא שלי (שהיה מרצה שלו באוניברסיטה) ולכן הנציח את המשפחה שלי בצורה דיי מוזרה (מחמיאה או שמא חולנית) בסידרה.

Swanton Bomb

New member
אהלן רום

האם אדוני מעוניין שאסיע אותך ב10.1 למימד?
אחרי הכל, אתה אמרת לי בקאץ' שאני יכול להית הנהג שלך. תתכונן לקבל את ההיטים של החיים שלך ברסלנובלה......... 1. כמה זמן אתה מתאבק? 2. מי המתאבקים האהובים עליך? 3. מי המודל לחיקוי שלך? 4. מה האירוע האהוב עליך (של הIPWA ואירגונים מקצועיים כמו WWE, TNA,,,) 5. איך קיבלת את דמות החנון במכת מדינה? 6. מי הדמות האהובה עליך במכת מדינה? 7. מה הקרב האהוב עליך ממכת מדינה, IPWA ואירגונים מקצועיים. 8. מהם המהלכים האהובים עליך? 9. איך קיבלת את זה שאתה הג'ובר מס' 1 במכת מדינה?

romiaf

New member
אז ככה, תרשום

שעה וחצי לפני האירוע אתה אוסף את חברה שלי. שעה לפני האירוע אתה מחכה לי מתחת לבית עם הקאדילק. תדאג לשמפניה, קרח ודיסק של באך. חסר לך שאתה מפשל. אני שמח מאוד שאתה מגלה כל כך הרבה עיניין, תסתכל על תשובות קודמות אני חושב שכבר עניתי על רוב השאלות שלך. אם עדיין משהו חסר לך, כתוב לי פה או שלח לי מסר אישי.

yauli747

New member
שאלות

רום למה אתה לא כותב בפורום? תספר לנו על האירועים שהיתה בהם בארה"ב (אני לא זוכר אם היתי בסאמרסלאם או באירוע אחר)? תספר לנו איך היה לפגוש את סייבל? איך היה לפגוש את יאולי (זה שפגש את וינס
ואגב גם את סייבל) באמצע הרחוב בניו יורק?

romiaf

New member
יאיר!

מה שלומך? לא התראינו מאז התמונה ההיא בניו יורק :) לא כל כך יוצא לי לכתוב בפורום בגלל חוסר זמן. מה גם שאני תמיד נמצא בפיגור של לפחות כחודש וחצי בתוכניות ואני מפחד מספויילרים. אתה זוכר נכון, הייתי בסאמרסלאם 2003 שנערך בפניקס אריזונה ובראו שהיה למחרת בטוסון. אחרי התוכניות הלכתי למלון שבו שהו חלק מהמתאבקים. פגשתי את פט פטרסון, את סייבל (מאוד מתוקה), את הוריקן (שדיבר איתי ארוכות, וכשנשאל איפה רוזי ענה שהוא רץ מסביב לבניין), את פלייר (שלא רצה לחתום לי), את גולדסט (שהיה שיכור ובכה שצריכים לאהוב אותו ולא את מייקלס ושמייקלס סאקס), את ספייק, את קניון, את טומי דרימר, את טרי (שנכנסה בסערה ללובי של המלון שלי שעה לפני סאמרסלאם ושאלה בהיסטריה איך מגיעים לארינה) ועוד. כמובן שכל זה התגמד לעומת הפגישה המקרית והמאוד מפתיעה עם יאולי ב- Toys R Us בניו יורק במחלקת צעצועי ה- WWE (מונצח בתמונה).

Lizon

New member
לכבוד שוקי

עלה והצלח, צפוי לך עתיד גדול
מה היא חשיבות חוק וסדרך במדינה מתוקנת ומה אתה חושב על מערכת החינוך בארץ?

romiaf

New member
מה אתה מספר?

תודה רבה :) אני לא יודע עד כמה אני רשאי להביע את דעתי בנושא ברשת (למרות שלאחרונה יצא בג"צ שמאפשר לחיילים להתבטא בנושאים שונים). אני יכול להגיד לך שאני מאוד מאמין בכל מה ששוקי אמר וייצג בנושא ושמצב החינוך בארץ הוא בכי רע, וזה בלשון המעטה. אם המצב לא ישתפר באופן דראסטי בשנים הקרובות מדינת ישראל עלולה לאבד את הנכס הכי חשוב שלה.

שוקי

יש לי בשבילך שיר
ושוב הפעמון מתנצל ושוקעיי שוב על זה שהוא חי צריך להתנצל....עכשיו הוא צריך לחכות..בלה בלה ממצב שוקי? סחתיין על המשחק במכת מדינה אתה מ-ד-ה-י-ם! ובהצלחה
מסוניה

romiaf

New member
נגמרו לי הרעיונות לנושאים

מוכר לי השיר הזה מאיפה שהוא :) אצלי בסדר גמור, מה את מספרת? תודה, תודה ושוב - תודה :)

romiaf

New member
שלום!

בוקר טוב לכולם. אני שמח מאוד שנשאלתי כל כך הרבה שאלות, אני אעשה מאמץ להשיב על כולן כמיטב יכולתי. מאחר שיש מספר שאלות שחוזרות על עצמן פחות או יותר, אם אתם רואים שלא עניתי לשאלה מסויימת, חפשו למעלה, כנראה שעניתי עליה בשאלה של מישהו אחר. מתחילים! :)

למעלה