החל מה 1.705...

Just ice

New member
../images/Emo41.gifהחל מה 1.705...

קיבלתי מכתב מחברת הביטוח : "תוכנית ביטוח המנהלים אשר הנך מחזיק... מאפשרות לך לבחור את מסלול ההשקעה... במסגרת הוראות המפקח על הביטוח החל מה 1.7.05 חוייבה חברת הביטו לשנות את כל מסלולי ההשקעה... למסלולי השקעה בתשואה חד יומית... אי לכך מיידעים אותך על סגירת מסלול השקעה... שהוא מסלול בתשואה חודשית, ועל פתיחת מסלול השקעה... בתשואה יומית. ..הכספים יועברו באופן אוטומטי.. מה שהדיוט כמוני בתחום מבין הוא, שעד היום כספי ביטוח המנהלים הושקעו בתוכנית הנותנת תשואה חודשית, וכעת הם מחוייבית להעביר לתשובה יומית. מישהו יכול בבקשה לעזור לי להבין קצת מעבר : 1. למה ? מה ההגיון ? מה המטרה ? 2. מלכתחילה אני לא מתעסק בנושא יותר מידי, נתתי להם לנהל את ההשקעות, רק דרשתי שזה לא יהיה במסלול מנייתי, אלא סולידי, גם מהבנתי את המכתב, אין עלי לעשות שום דבר פרקטי, האם כך - או שאני מפספס משהו ?

עופר

New member
"קודם כל תרגעי ..."

ככה מתחיל ספר בישול מרוקאי... אבל מסלול השקעה יומי מפרסם כל יום מה התשואה שהוא עשה כי הרווחים נזקפים מדי יוםן או כמובן , ההפסדים. וכך תוכל לראות את המגמה ולעבור מסלולים אם צריך וכד' ואני לא יועץ השקעות , אבל הוועץ ביועץ מוסמך , אני חושב שלטווח אורך עשית טעות לגבי מסלול שבחרת .

עופר

New member
פני ליועץ השקעות של חברת הביטוח .

והוא יתן לך יעוץ תיק עדיף לא להחליט לבד

למעלה