הודעה מצערת בקשר לאתר

Reborn1

New member
../images/Emo41.gifהודעה מצערת בקשר לאתר../images/Emo41.gif

האתר שבניתי שמופיע בקישור בראש הפורום , איננו פעיל כרגע חשבתי שמדובר בתקלה טכנית , אבל משום מה היום אני חושב שלא מדובר בתקלה אלא בחסימה של משתמשים ישראלים היום ניסיתי להיכנס לאתר הראשי של החברה ולא הצלחתי , נכנסתי באמצעות i.p של מדינה אחרת (תוכנה ייעודית ad-muncher) ונכנסתי בקלות לאתר הראשי וכמו כן לאתר שבניתי במיוחד לפורום ניסיתי את ההבדלים בין שימוש בכתובת ישראלית לבין כתובת זרה מספר פעמים והתוצאה חוזרת על עצמה שוב ושוב (כניסה לזרים , אין כניסה לישראלים) כנראה שהחליטו על עונש קולקטיבי בגלל פגיעה של קומץ בחוקי הרישום וכתוצאה מכך נפגעים גם אנשים תמימים שמנסים לעזור ולתרום בדרכים חוקיות בלבד קיים סיכוי קלוש שאני טועה אבל אני חושב שלא וכנראה זוהי מגמה של חברות אחסון חינמיות למנוע גישה של ישראלים בגלל שימוש מאסיבי לא חוקי אשתדל למצוא חברת אחסון חינמית שאיננה מטילה עונש קולקטיבי ומאפשרת לישראלים אבל זה ייקח קצת זמן באופן כללי האתר קיים ופעיל ואפשר להיכנס אליו באמצעות תוכנות שמתחברות באמצעות proxy חבל שקומץ ישראלים פוגע בטובת הכלל של כולם אם משהו מכיר אתרי אחסון באמצעות ftp טובים אשמח לשמוע , אני מכיר אתר אלטרנטיבי ובמקביל אנסה במשך השבוע להעלות את האתר למיקום נוסף ולעדכן בפורום

Reborn1

New member
../images/Emo41.gifהערה:../images/Emo41.gif

אשמח אם חלקכם ינסה להיכנס לאתר ולראות אם יש לו גישה ייתכן ואני טועה וזוהי התרשמות שלי והיא מוטעית , פשוט שמעתי על מגמה לחסום משתמשים ישראלים והיא אפילו רשמית אני מקווה שאני טועה
אם כול אחד שייכנס לא רולאחר מכן כאן בפורום ירשום אם הצליח או לא אשמח לקבל את המשוב שלכם תודה

Reborn1

New member
נהנית ספר לאחרים ....

האם אתה מחובר באמצעות מקום עבודה ? , אולי באמצעות proxy ? שמח שהצלחת

וו'אלה לא יודע.. מה זה proxy ?

מה שאני כן יודע... אני מחובר דרך כבלים, מודם כרטיס רשת מחובר בבית אתה יודע... לפעמים יש סתם רוגלות שמפריעות להתחבר

Reborn1

New member
../images/Emo13.gif

תודה בכול אופן כנראה שהם חסמו טווחים בישראל ואתה יצאת זכאי
אין לי רוגלה , אני מצליח להתחבר באמצעות שרת לא ישראלי , המשמעות היא מהספק שלי אני מתחבר לחברה אחרת שממנה אני מתחבר לאתר , אותה החברה שמאחסנת את האתר שלי חושבת שהגעתי מכתובת אחרת לא בישראל ומשום מה בדרך זו אני כן מצליח להיכנס בקלות לאתר תודה על המשוב

Ncoder

New member
גם אני מצליח להתחבר ...

אולי במקרה זה הספק חוסם בלי כוונה? אני מחובר דרך 013 ברק .

Reborn1

New member
תודה על המשוב

גם לי יש נטוויזיון אבל אני לא מצליח להיכנס בדרך הרגילה העיקר שכולכם מצליחים להיכנס , כי אני מכיר את האתר
אם אנשים יתקלו בקשייים , אנא ציינו כאן ואשתדל לעזור לכם להיכנס בקלות לאתר

ƒlameStriker

New member
גם אני מצליח להכנס../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

אני מחובר ל-012 קווי זהב אם זה אמור לעניין אותך..
בכל מקרה, עברתי על האתר- נחמד מאוד ומושקע היטב
רק חבל שאני לא מוצא הסבר טוב על Deinterlacing ואני כל הזמן מסתפק ב-Discard Field 1 ב-VDub
האתר 100fps.com מסביר על איך להפוך 25 frames ל- 50 fields וזה ממש לא מה שאני צריך. אוףףף!
אני יודע שזה לא קשור כל כך לשרשור (
), אבל מישהו אולי מכיר מדריך טוב על Deinterlacing

למעלה