הגיע היום, הגיע הזמן

../images/Emo41.gif הגיע היום, הגיע הזמן

בוקר טוב לכולם, אני לא מרבה לכתוב כאן בפורום, אבל קוראת אתכם באדיקות. הייתי רוצה לשאול משהו... ביום ראשון האחרון התקיים דיון בביהמ"ש בנושא הגירושין שלי, לאחר דברים מאוד קשים שנאמרו על ידי שנינו הגענו למין הסכמה על מזונות, הסדרי ראייה וכד'. אני יצאתי בהרגשה די טובה שאף אחד מהצדדים לא קופח ונקבעו דברים די ריאלים. רציתי לדעת... עכשיו הצעד הבא הוא רבנות??? תוך כמה זמן אני באמת יכולה להיות כבר גרושה??? האם הוא יכול לטעון ברבנות לבטל את הסכם הגירושין שנחתם בביהמ"ש??? או לחילופין לדרוש שלום בית??? אודה על כל עזרה ותשובה. חשוב לציין שפס"ד הוא בהסכמה מלאה של שנינו ומופיע בפרוטוקול בהצדדים הסכימו על זה, זהו לא חוזה שנחפה עלינו ע"י השופטת.

Bubble Girl 27

New member
המממ

ברגע שאתם חותמים על החוזה והכל מאושר צריך לפתוח תיק ברבנות. משם הם קובעים לכם תאריך לחקירת שמות ועוד דיון (אלא אם כן יש לכם מזל ועושים במקום) לגט עצמו. כמה זמן זה לוקח זה תלוי לא רק בכם אלא בכמות הפניות לרבנות. הוא לא יכול לבטל את ההסכם ברבנות כי עד כמה שידוע לי (אבל מומלץ לשאול עו"ד) בית הדין הרבני מחוייב תחת בתי המשפט. מה שכן לדעתי הוא עדיין יכול לדרוש שלום בית.. אני לא סגורה על זה ולכן שוב ממליצה לפנות לעו"ד. בהצלחה.

אייבורי

New member
אל תדאגי

אם יש הסכם של בית דין אזרחי אזי בבית דין רבני זה פורמלי לגמרי

למעלה