הגיגים, שאלות ו-

omer719

New member
../images/Emo41.gif הגיגים, שאלות ו-../images/Emo32.gif ../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif

כל הדברים שלא קשורים לשידור החי מהבית , שרשרו לפה

גואל חרץ את גורלו אתמול - איזה אהבל

איפה כל החמה והאינטליגנציה שלך? מכרת את מי שהביא אותך עד הלום עבור חתיכת כרישה. זה מה שאתה הולך לקבל מאחורה בפעם הראשונה שתעמוד להדחה. כרישה בעובי 2 צול.

schmoopy

New member
אני אחרוץ היום את דינו של גואל, הפתיל שלי

קצת יותר ארוך. נראה את מי הוא מעמיד להדחה. בינתיים אוםםםםםםםםםםםםםםם

והרי החדשות..... כנסו.....

כשאלירז ואלין "מרכלים" - אנו שומעים אותם משתפים האחד את השני בטוהר ליבם - הם מדברים בהגיון ובחוכמה ועם המון תובנות, הארות, צמיחה, שינוי, יושר, טוב לב, מודעות עצמית, אנרגיות חיוביות, ועוד... מהשיחות שלהם אנו רק לומדים, צוחקים, מחייכים, מתפעלים, מתרגשים, בוכים, מפנימים ואוהבים... כשפוטנה וגואל "מרכלים" - אנו שומעים המון אגו, התנשאות, גאווה, התקרבנות, ליקוקים סצנות ופליפים... מהשיחות שלהם אנו מרגישים - אוףףףףףףף נו די כבר............... כשסער ואיילה "מרכלים" - אנו שומעים אותם מקנאים, מחרחרים, משעממים, רדודים, אלימים, קוראי תיגר, משקרים, מסלפים, מעוותים, מרמים, מתכננים, מתנשאים, רברבנים, נרקסיסיטים, נחמדות מעושה, זיוף, ועוד... מהשיחות שלהם אנו מרגישים צמרמורת, תיעוב, קבס, זעזעוע, זיהום אנרגטי ... אז עכשיו תחליטו מי עשה לנו יותר מכולם נעימים באוזן, בעיין ובלב ... בעונה זו ובכלל... והם כמובן : אלירז ואלין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!

סוליקו13

New member
שרת האור- אנא השתמשי בלשון יחיד ולא רבים

ואל תכלילי אותי במסקנותייך. הכל בעיני המתבונן. זה מה שאת רואה ומרגישה. את לא יכולה לכתוב " אנו שומעים" כי אני שומעת דברים שונים לחלוטין. אבל בוחרת שלא לשתף .

כירורג

New member
לראשונה מזה זמן רב כירורג מסכים עם אדי../images/Emo13.gif

שגואל אחרי שלושה חודשים כבר לא יכל להסתיר את טבעו האמיתי. אבל אני חושב שההגינות מחייבת את אלירז לבקש יפה סליחה מסער על כך שהוא תקף אותו בשעה שכל חטאו היה שהוא עמד על טיבו של גואל הרבה לפניו. כירורג מרגיש שהוא מפתח דחף לכנות את עצמו בגוף שלישי, כמו אדי חוטובלי ואלי עזריאלי..חח..

אני מאמינה ש.....

אלירז כן יגיד את זה לסער בהזדמנות שתהיה להם שיחה אישית. ואני חושבת שזה יהיה לאחר ההדחה האחרונה, כשכולם יהיו רגועים ויפתחו קצת... כמו שהיה עם שיפרה ויוסי, אין לי ספק שיאמר לו, אך לא כעת בגלל שעדיין קשה לו לבטוח בסער. אם וכאשר שניהם יהיו בגמר, יהיה לו קל יותר.. אבל הוא בטח יאמר... מבלי לתכנן, זה יצא ממנו.... תראה

דינה122

New member
אלירז*

עדיין לא בשל להתנצל לפני סער.אפילו שאמר לאלין :עכשיו אני מבין על מה סער דיבר איתי אז על גואל רק שזה לא נגע אליי.הוא מעדיף ללקק לפותנה וגואל ולרכל עליהם.וחלילה שלא ידיחו אותו! אבל זה יגיע בקרוב.

רן7528

New member
מי יגיע בקרוב?

אלירז יגיע בקרוב למליון,כל השאר משאלות לב.

סוליקו, זה לא חדש. אדי מתמחה בניסוח גס ובוטה,

בשינוי דעתו על המתמודדים כל שני וחמישי, וברצון למשוך תשומת לב בכל מחיר. אני מזכיר לך שהוא גידף וקלל גם את אלירז לאחר הפיוס עם סער. עכשיו הוא מוכן להצביע לסער תמורת גואל ופותנה.

למעלה