בנוגע לעדכון האתר שלנו - כנסו

Pete® Pan

New member
../images/Emo41.gifבנוגע לעדכון האתר שלנו - כנסו../images/Emo70.gif

כנסו לאתר - ניתן לצפות בכל הבאנרים הנוסטלגיים שליוו אותנו במהלך פעילותו של האתר. אני מזמין אתכם לקחת חלק בפעילות האתר ולהרים אותו מחדש! עיצוב ותיכנות האתר כבר רצים יפה, כל מה שנותר לנו הוא להמשיך מאיפה ששחר הפסיק. כמה שקשה יהיה למלא את נעליו הענקיים של ששחר שלנו, עצוב יהיה אם כל המאמץ וההשקעה שלו ושלי יעלמו כלא היו. כל מי שמעוניין לקחת חלק בכל פן שהוא - ריענון העיצוב, הכנסת תכנים חדשים, עידכון מאמרים ו"בקרובים", או כל רעיון אחר שיש לכם, יכול לפנות אלי במסר אישי, או כאן, כתגובה להודעה. אני מקווה מאוד שתהיה פה הענות. חבל מאוד אם האתר שליווה אותנו במשך שנים יעלה אבק ויכנס במשך הזמן לבווידם וכך יהפוך לפריט קלאסי מן העבר...
אני פונה בזאת גם למנהלת הדנדשית-חדשה שלנו - כל שיתוף פעולה יתקבל בברכה!
תודה על שיתוף הפעולה! רוני
עצוב לי ששחר עזב אותנו

splashy

New member
אשמח לעזור בתחזוקה ו/או בעיצוב אם

אוכל.. אשמח גם לעזור בהוספת תכנים (אני מניחה שזה כרוך בתרגום מאנגלית לעברית, נכון? את זה אני יכולה גם לעשות) רק תגיד איך אני יכולה לעזור ואיך עושים את זה מבחינה טכנית
אתה יכול גם לחזור אלי במסר או לענות פה.

pumiki25

New member
רוני - יוזמה מבורכת! ../images/Emo45.gif

גם לי כואב על האתר. אני חושבת ש"החייאת" האתר הוא רעיון מצויין - אני אעלה את הנושא גם עם שחר, לוודא שזה בסדר מצידו. אני בטוחה שגלי תהיה לך לעזר רב, ובאמת מקווה שתהיה היענות! באשר לתרומה שלי עצמי - שולחת
!

Pete® Pan

New member
אכן- הכל ייעשה בשיתוף עם שחרון שלנו

למרות שאני לא חושב שתהיה לו בעיה עם זה. חבל שהוא פורש מכל זה, הוא היה ענק... בכל אופן, נפגש במסרים

pumiki25

New member
ענק, אכן ../images/Emo13.gif

מייד שולחת לך מסר, רוני! לא שכחתי!

אני חייב לומר שעכשיו ביקרתי באתר

והאתר נראה מדהים!!! אבל יש כמה דמויות שאין להן ביוגרפיה באתר ובכלל האתר צריך עדכון רציני דחוף!!! ההתחלה טובה אבל יש הרבה מה לשפר!

splashy

New member
זה לא אתר חדש, הוא קיים כבר זמן מה

ועכשיו הוא פשוט נטוש עקב עזיבתו של שחר. זה בדיוק מה שאנחנו מנסים לעשות עכשיו, להחזיר את האתר לתחייה.

חדש ישן מה זה משנה!

בסופו של דבר המילה האחרונה שהאתר מצויין! אבל כן את צודקת האתר צריך טיפול רציני למרות שהוא מצויין כרגע האתר גם צריך עדכון רציני למצב העכשוי בסדרה בארץ/באמריקה!

למעלה