~הסיכום השבועי~

barak97

New member
../images/Emo40.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif~הסיכום השבועי~../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo40.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
משהו דיבובי שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט/יציאת/מילת השבוע:
תמונת השבוע:
אדם שעשה לכם את השבוע:
חלום שחלמת השבוע:
אייקון השבוע:
ציון השבוע:
התוכניות שלך לשבוע הבא:
דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא:
*סימן הסכמ"ש השבוע: שבוע אחרון לחמץ... ויוצאים לחופש!* ניתן להדגיש בעזרת מדגישומטיק. (חברים, הגענו למצב שהסכמש הקודם והקודם-קודם עדיין בעמוד הראשון! קדימה, להתעורר!!)

Steve Nudels

New member
חמץ 3>

משהו טוב שקרה לך השבוע:יום שישי אחה''צ(^___^),100 במטמתיקה,ו..אמממ....עוד כל מיני דברים קטנים אחרים משהו רע שקרה לך השבוע:עוד לא התקשרו אלי מנלס כדי לקבוע הקלטות משהו דיבובי שקרה לך השבוע:הפאנדאב עם רז שיר השבוע:Mulan- I'll make a man out of you בעברית מאכל השבוע:סושי אינסיידאאוט וגלידה בטעם רפאלו וגלידה בטעם מלון ^__^ המלצת השבוע:^_______________________________________^ TEHE ציטוט/יציאת/מילת השבוע:ראיתי איש אחד שישב על ספסל,והוא התחיל עם בחורה דמיונית שישבה לידו (זה היה קורע) תמונת השבוע:אני ציירתי D: אדם שעשה לכם את השבוע:אלינה 3> ושני היותמים אייקון השבוע:awesome face ציון השבוע:9.5 בעיקר בגלל יום שישי D: התוכניות שלך לשבוע הבא:לבדוק בנלס מה עם ההקלטות ><" דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא:עדיף שאצנזר לטובת הכלל...

Steve Nudels

New member
עוד תמונה אחת :ם

(ד''א התמונה מקודם זה אמור להיות מהשיר world is mine) (והתמונה עכשיו זה של dont say lazy)

Eyal 1 2 3

New member
LOL, נכון!!!../images/Emo215.gif

טוב, זה דיי עצוב X:
משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאנו לחופש D: וזהו האמת... אסיפת הורים זה לא דבר טוב נכון? X_X לפחות זה נערך 5 דקות ם:
משהו רע שקרה לך השבוע: המוווון שיעורים לחופש >>; שישרפו כל המורים שנתנו לנו שיעורי בית!!! [אולי חוץ מהמורה למתמטיקה שנתנה רק איזה 5 תרגילים... אבל היא כתבה לי בהערכת מורה שאני לא מכין שיעורי בית באופן סדיר (רק על פעם אחת שלא עשיתי!) אז אין לנו ברירה כאן איתה |B] || לא היה לי זמן וכוח לדברים החשובים באמת... || מבחן במתמטיקה שלא הלך משהו ביחס למבחנים קודמים... || הרגשה של חוסר טעם מיום ליום S: || כל מיני אישיים...
משהו דיבובי שקרה לך השבוע: ההחלטה שאני חייב הולך להתקשר לאולפנים בפסח... אני מקווה שפוקימון נשאר בנלס ולא עבר לדאבידאב! T_T הכל עבר לשם!!! נלס מאבד מהמשמעות שלו!! אולי חוץ מטליה
שיר השבוע: הללויה [לא הללויה לעולם הללויה שירו כולם, הללויה של לאונד כהן בגרסה של ג'ף באקלי XD] || כל מיני שירים שאני מאוד רוצה לעשות במגמה... אני רוצה לעשות פנסונג ראשון, למישהו יש רעיון איזה שיר/מאיפה להשיג פלייבק?
תוכנית השבוע: ארץ נהדרת O:
סרט השבוע: רצינו ללכת לאליס בארץ הפלאות אבל לא היה מקום :\ אז כנראה שנלך כשאחותי תחזור שוב מהקורס קצינים, שזה יכול להיות בערך עוד שבועיים X:
ספר השבוע: הארי פוטר וגביע האש!!! יו, שכחתי כמה שזה רק משתפר מספר לספר ^_^ לקרוא הכל שוב ככה זה... זה מדהים! פתאום אני רואה דברים שלא שמתי לב אליהם בקריאה ראשונה. [לדוגמה, בספר הרביעי, חיפושיות מתרוצצות בכל מיני מקומות... XD] בהחלט הספר הרביעי מצוין
מאכל השבוע: פסטה עם שמנת שאכלתי עכשיו ם: *מפוצץ* || לזניה || פשטידת ברוקולי
המלצת השבוע: המלצה? תאכלו כמה שיותר חמץ XD בעצם זה לא כך כך תקף על מי שאוכל גם בעוד שבוע, בפסח עצמו XD אז זאת המלצה חלקית!
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אווו, המון מהארי פוטר P: לדוגמה כל הדו-שיח הראשון על אלר"גה, שהרג אותי מצחוק XD ומאלפוי הנמייה המדלגת XDDDD יו, עוד שניה יצאו לי דמעות מרוב צחוק XD;
תמונת השבוע: הסעיף הזה תמיד מעלה לי את הסעיף |B *תעבה עזה*
אדם שעשה לכם את השבוע: פקוקוס, למרות שדיברתי איתה מעט... וכל מיני חברים מהבצפר, ששמות לא יגידו לכם כלום אני מניח.
חלום שחלמת השבוע: כבר אמרתי שאנלא זוכר חלומות? XD
אייקון השבוע:
() *מבט מופתע*
ציון השבוע: נע בין 7 ל6.5
התוכניות שלך לשבוע הבא: להציק לאולפנים || להתנדב || מחויבות אישית [ולבקש מהם סוף סוף את המכתב שאני צריך ולשאול אם אני יכול לעשות פעמיים בשבוע...] || לעשות לפחות חצי מש"ב לחופש || לסדר את החדר לפסח, ועוד כמה מקומות בבית שאמא שלי תבקש XD || לסיים את הארי פוטר וגביע האש [נשארו לי סך הכל 100 עמודים] ולקחת את הארי פוטר ומסדר עוף החול || להקליט לפנדאב של הארי || לחפש זמן בין לבין לעשות פנסונג XD וזהו אני חושב... אה כן, גם לסיים ללמוד את הללויה בגיטרה והתחיל עוד שיר... כנראה שאני לא אהיה כל כך במחשב השבוע O: אבל בעצם זה חופש, אז אי אפשר לדעת
דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא: משהו דיבובי -כל כך- יכול לעשות לי את הסכמ"ש שבוע הבא... ;;"
**צונזר עקב התבטאויות גסות ואלימוֹת מילולית**

amityosovich

New member
סכמשש

משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאנו לחופש, פתחו את הסינמה סיטי ליד הבית שלי סוף סוף!!! משהו רע שקרה לך השבוע: תגבורים... משהו דיבובי שקרה לך השבוע: תיקונים ל"לנחש עם חן". יצא לי גם לביים ילד קטן בן 10 שיר השבוע: "מילים" וכל שאר שירי הקדם אירוויזיון תוכנית השבוע: ארץ נהדרת... מה אתם................הייתם אומרים?! סרט השבוע: הנסיכה והצפרדע! פשוט מעוללההה!! ו"היא לא בליגה שלך" שעוד לא יצא וכנראה יצא... ספר השבוע: מלך החומוס ומלכת האמבטיה מאכל השבוע: שוקולד נוטלה המלצת השבוע: תתיחסו רק למי שאתם אוהבים וחשוב לכם. תתעלמו מכל אלה שלא. ציטוט/יציאת/מילת השבוע: הרבה מהסרט היא לא בליגה שלך תמונת השבוע: תמונות מהסינמה סיטי בפלאפון!! אדם שעשה לכם את השבוע: חברים שלי לגמרי!! וליןצ'ו! וטל שנתן לי לביים חלום שחלמת השבוע: חלמתי שעמי מלמד אותי להתחיל עם בחורות XD אייקון השבוע: XD ציון השבוע: 9 התוכניות שלך לשבוע הבא: להתחיל את החופש באמת אחרי התגבורים, לשרוץ בסינמה סיטי, ללכת לאליס ולשרלוק הולמס, לין באה אלי, להתחיל שיעורים לחופש וכאלה... ואולי קצת דיבוב... דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא: שיודיעו לי שהתקבלתי לאודישן בוידיאופילם או שיקראו לי מאלרום כבר...

danidin4444

New member
סכמ"ש מקיף ומושקע! לראות רק ב-HD ../images/Emo8.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נולד לי אחיין! מספר 15, תודה ששאלתם D: הברית בשלישי... חוץ מזה שהלך לי השבוע די טוב עם דברים שאני אוהב - כתיבה, עשיתי גם הרבה כושר :) משהו רע שקרה לך השבוע: משהו משפחתי.... אוחח, לפעמים אתהתוהה מי אחראי שם למעלה על החיבור בין האנשים ועל התיוג שלהם כמשפחה - לפעמים זה פשוט לא מתאים. משהו דיבובי שקרה לך השבוע: עוד כמה ראיונות וכתבות שפורסמו, וכאלה שבתכנון לבלוג הדיבוב שלי... אוו, וראיתי היום את הדר שחף!! זה היה כזה מגניב!! מתברר שהיא דאבלית של שחקנית אחרת שהייתה אמורה להגיע בהצגה שראיתי היום... היא כל כך כל כך מצחיקה! חיכיתי שישלבו איך שהוא בהצגה את הקטע שלה עםקולות מצחיקים ולקראת הסוף היה איזה קטע שהיא עושה קולות של חיות - הכלאה בין דונאל דאק לבארס סימפסון - זה היה נשמע ממש טוב ומצחיק!! סליחה על החפירה, אבל ממש התלהבתי מזה XD שיר השבוע: כל שירי מייקל ג'קסון ו-Telephone של היורשת שלו - ליידי גאגא. תוכנית השבוע: קיד וקאט תוכניית ממש ממש מגניבה! אוו, וארון סטון - נפלתי על ספיישל של זה בערוץ דיסני וצפיתי בערך בחצי עונה ברצףף! זה נחמד החרא הזה D: סרט השבוע: This is it מייקל ג'קסון. מאכל השבוע: אוף עם הפסח הזה!! אין לנו אוכל בבית בגללו ואמא שלי לא מרשה לי לרדת על כמה מצות כי "זה לחג" החיים שלי מרור XD המלצת השבוע: תסתכלו על עצמכם טוב ותחשבו - מה אתם.... הייתם עוים (אחותי ואני כל כך צוחקים על זה!) ציטוט/יציאת/מילת השבוע: ועכשיו במבצע! קנו חמש חבילות מגבות נייר וקבלו את השישית בחצי חינם! כן!! רק היום!! חצי חינם!!! (מתאמן על הקול הקרייני שלי) תמונת השבוע: חלום שחלמת השבוע: לאחרונה יש לי כל מיני חלומות מוזרים כמעט כל לילה... אבל מה שיותר מטריד שמי שאחראי על הליהוק לחלומות האלה עושה עבודה ממש משונה! הוא מלהק אנשים שלמדו איתי בכיתה ד' לצד הגננת שלי מגיל 6, ולצד דודה שלי או משהו כזה... הזוי לחלוטין! ציון השבוע: 9 התוכניות שלך לשבוע הבא: להפסיק עם השטויות (הפסקתי), לקחת את עצמי לידיים (לקחתי), להמשיך עם הכושר (התחלתי), ולמצוא עבודה נוספת שתכניה לי עוד פפלינוס (עוד לא מצאתי)... חוצמזה יש ברית לאחיין החדש, מחר משודרת ברדיו תוכנית שלי על דיבוב, אני נפגש עם חברים בת"א, יש כמה דברים בשביל הבלוג (מבשל לכם הפתעות!) ועוד עבודה לעיתון... לא משעמם D: דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא: יותר מתמיד עכשיו הייתי שמח אם היו מפתיעים אותי באיזה תפקידון מאולפני נלס... זה לאצריך להיות משהו ענק, רק משהו שיעזור לי להשתפשף קצת כי אני מרגיש שאני די מוכן. הודגש באמצעות משידגטמויק (מחווה ליום הדיסלקט הבינלאומי)

barak97

New member
בהתחלה חשבתי שכתבת דבילית של... XDD ../images/Emo40.gif

באיזו תחנה התוכנית שכתבת עלייה? מעניין אותי להאזין!!

danidin4444

New member
ברשת א' של קול ישראל XD

הנה לינק http://www.iba.org.il/media/?liveRadio=117 זה בשעה 15:05 אחרי החדשות

razop90

New member
מסכמ''ש!

משהו טוב שקרה לך השבוע:קיבלתי במתמטיקה 89 ובביולוגיה 88...וגם קניתי דיווידי מקליט בשביל כלבי המחץ!!! משהו רע שקרה לך השבוע:לא התקשרתי לאולפנים... משהו דיבובי שקרה לך השבוע:הידיעה שכלבי המחץ תשודר היום!! וגם הפאנדאב עם סטיב, וכמעט סיום בכנת הפרוייקט בקוגן... שיר השבוע:לא יוצא לי לחשוב על משהו ספציפי... תוכנית השבוע:ארץ נהדרת סרט השבוע:בולט ספר השבוע:אני לא מאמין שעדיין לא גמרתי אותו!! - ספר ביולוגיה מאכל השבוע:קוסקוס... המלצת השבוע:יש הרבה.. ציטוט/יציאת/מילת השבוע:
תמונת השבוע:כרגיל-בפייסבוק אדם שעשה לכם את השבוע:חברים שלי חלום שחלמת השבוע:יש לי חלום שממש מתאים לכתוב אותו בספר!! אבל יש רק בעיה אחת קטנה....אני לא זוכר אותו!! אייקון השבוע:
ציון השבוע:8 התוכניות שלך לשבוע הבא:להתקשר לאולפנים, ולסיים את הפרוייקט בקוגן סוף סוף!! ולנקות לפסח... דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא:שייתקשרו אליי מהאולפנים!!

וולפהרט

New member
סכמש קצר ומקוצר

משהו טוב שקרה לי השבוע: היו הרבה דברים טובים, אבל הכי חשוב זה שחתול שלי שנעלם לשבוע וחצי חזר! אולר! (ULER) חלום שחלמתי השבוע: זה היה השבוע? או אולי שבוע שעבר: עפתי והצמחתי גם לחתולה שלי כנפיים. היא מתוקה (כלה): חתולה ורודה (צבע קפה) עם כנפיים ורודות קטנות. אני צריכה לצייר את זה! נא לדמיין את זה כתמונת השבוע... ספר השבוע: INKSPELL, ההמשך של לב של דיו שכנראה לא יצא בעברית. הגעתי לאמצע! התכנית לשבוע הבא: להתקדם עם הקליפ אנימציה למרות בלגן פסח+ לעבוד טוב לפסח+ לרכב+ להעלות אולי סוף סוף את המנגינות של סנופקין ליוטיוב

וולפהרט

New member
פריים טרי טרי

אז שיהיה הוא כ: תמונת השבוע:) זה הפריים הראשון הגמור בחלק השני של הקליפ שאני עושה.

AvishagChan

New member
מסכמש"ת שבוע עמוס בטירוף! [חפירה] ../images/Emo113.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: כל כך הרבה: בחנים ומבחן באנגלית שהלכו ממש טוב [חוץ מהבוחן המעצבן בהיסטוריה XD], כתבתי רשימה של כל הדברים שאני צריכה לעשות השבוע ועשיתי הכל חוץ מדבר אחד שאני תמיד יכולה לעשות בזמן אחר D:, גיליתי שמישהו מהחוג יהיה איתי בתיכון ^_^, חברים וחברות התקבלו למגמות שלהם ^___^, התרמות לעמותת ניצ"ן לילדים חירשים- אני וידיד שלי השגנו 310 שקל, שזה הכי הרבה שהשגנו אי פעם בהתרמה XD, היציאה לחופששששששש, תעודה ממש טובה ^___^, נרשמתי לתיכון!, אמא שלי קיבלה אוטו חדש-חדש D: וגם בהפסקה המתוקה בביצפר אבא שלי ואני הכנו עוגת ביסקוויטים שכולם טרפו ואפילו איזה ערס אמר שהיא טעימה XDDD וואו, חפרתי, אבל היה לי שבוע ממש נחמד!!! וגם ירד גשם איזה לילה אחד P: אהההה וגם הייתי בסינמה סיטי החדש בראשון, והוא כזה מגניב O_O בכלל, כל הסופשבוע היה מעולה ^_^
משהו רע שקרה לך השבוע: לא התקבלתי לדרמה בטקסיום, בגלל המגמות העל- אזוריות, אני לא יכולה ללכת למגמה שאני רוצה ובמקום זה אני צריכה לעשות איזה דבר מטומטם כדי להגיע לשם, וזה ממש עצבן אותי השבוע XD וגם כבר לא יכולתי לחכות לחופש כל השבוע P: וגם יש לי שיעורים, אבל לא אכפת לי כל כך כי תכלס אין הרבה כמו שחשבתי P: ואני לא יודעת בדיוק אם זה נחשה לרע, אבל הספר לאהוב עד מוות ממש ממש העציב אותי T_T
משהו דיבובי שקרה לך השבוע: כלום, אבל זה בסדר.
שיר השבוע: השירים מהסרטונים של שיר ואור פרג P:
תוכנית השבוע: אייקארלי.
סרט השבוע: לא ראיתי סרט השבוע... אולי רק כוורת בסרט בטלוויזיה XD
ספר השבוע: הארי פוטר הראשון D: ו"החבר שלי, החברה שלי" XD וממש ממש "לאהוב עד מוות"!
מאכל השבוע: העוגת ביסקוויטים שאני ואבא שלי הכנו D:
המלצת השבוע: תכינו עוגת ביסקוויטים? סתם, תתכוננו למבחנים וכאלה אפילו אם ממש לא מתחשק לכם- בסוף זה משתלם ^_^
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: לא זכור לי משהו O:
תמונת השבוע: אין~
אדם שעשה לכם את השבוע: משפחה, מאודמאודמאוד! וגם חברים מהביצפר ואיילמו כרגיל P:
חלום שחלמת השבוע: היו כל מיני דברים מוזרים...
אייקון השבוע:
ו- D: כי הוא כזה חמוד D:
ציון השבוע: 9
התוכניות שלך לשבוע הבא: להינות מהחופש *_*, ללכת לסינמה סיטי מתישהו כדי לראות סרט ולראות איך זה O: להיפגש עם ניב ועידן ביום חמישי [אייל, בטוח שאתה לא יכול לבוא? ;;].
דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא: מה אני יכולה ממש לרצות? זה חופש *_____* טוב, הייתי רוצה כסף לבגדים וזה XD זה די דחוף לי 3:
הודגש באמצעות... אממ... -מחווה ליום הסנילים הבינלאומי- [דניאלצ'ו הבחבח, סליחה אם קצת גנבתי לך את הרעיון XD]

Eyal 1 2 3

New member
באמת היה לך שבוע עמוס XD ../images/Emo215.gif

וכן, כנראה שלא אוכל להגיע גם לזה X: אבל אנחנו צריכים להפגש מתישהו החופש!

Tu Lus

New member
סכמ"שוני....

משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאתי לרקוד סלסה, מאוד נהנתי! יצאתי ל"שדרות ממילא" בירושלים (יפה שם)
משהו רע שקרה לך השבוע: קושי לפתור את התרגילים בהנדסה, התרגילים פשוט נתקעים, סופ"ש נוראי, צומת דרכים קשה
משהו דיבובי שקרה לך השבוע: כלום אבל אני מחכה שיקרה. אממממ נ.ל.ס
אולי יזכרו בי.
שיר השבוע: "לא יכול בלעדייך" של שלומי שבת.
תוכנית השבוע: "מה אתם הייתם עושים?" היחידה שראיתי (במוצ"ש)..
סרט השבוע: נופ
ספר השבוע: נופ
מאכל השבוע: שוקולד של קינדר (אצבעות חלב) יאמי
המלצת השבוע: תחזרו לאכול שוקולד קינדר, וצאו לרקוד.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: לא מדברים על זה... די.
תמונת השבוע: אני מעמידה פני תיירית בירושלים. חחח קטע הזוי. (דמיינו את זה!)
אדם שעשה לכם את השבוע:
חלום שחלמת השבוע: אין לי מושג למה אבל חלמתי חלומות על השואה, נוסח השואה כאילו. משהו הזוי. מזל שלא הרס לי עוד יותר את השבוע. אני לא ארחיב.
אייקון השבוע: :'(
ציון השבוע: 3 (נמוך הא?)
התוכניות שלך לשבוע הבא: היום לנסוע למכללה, לנסות להשתפר בהנדסה, לנסות בפעם הראשונה לעשות דמו דיבוב שלי ואולי לצאת לרקוד? לשמור על המצב רוח שלא יפול.
דבר שהיית רוצה שיקרה בשבוע הבא: שיזמינו אותי לאודישן או אפילו להקליט רפליקה אחת העיקר משהו!
הודגש באמצעות טוש עבה, אלא מה

barak97

New member
וואי מה קרה את בדאון? ../images/Emo40.gif

להתעודד מהר טובלי!! בהתחלה חשבתי שכתבת שדרות מְמֵילֵא XDD אז נזכרתי שזה מָמִילָא

Tu Lus

New member
נכון ברק, המקום ממש יפה

בלי זה ובלי הסלסה הציון של השבוע שלי היה 1 מזל שזה היה

danidin4444

New member
באמת תתעודדי בחבחית ../images/Emo13.gif

ללמוד זה קשה... קחי לך חופשונת XD

Eyal 1 2 3

New member
בעע מתמטיקה היא לא תמיד נחמדה X: ../images/Emo215.gif

אני זוכר שנה שעברה שהייתי ממש -ממש- [--ממש--] גרוע במתמטיקה, הממוצע שלי עמד בערך על 65 והייתי צריך לעבור מבחן בקיץ בשביל לא להיות ב3 יחידות, וללמוד בקיץ המון מתמטיקה זה לא שיא הכיף... בעיקר כשאתה מרגיש שאין מוצא ושלא משנה מה תעשה אתה לא תצליח... אבל השנה הצלחתי איכשהו להאחז ולשפר את הממוצע שלי מספיק בשביל להשאר בהקבצה. ככה שאני מאמין שאם אני הצלחתי להשתפר, גם את בטוח תצליחי! רק אל תוותרי ותמשיכי להתאמן, כי מתמטיקה זה בסך-הכל אימון! שיהיה בהצלחה! ^^

למעלה