שאלות, בקשות, טענות

batel 146

New member
בקרוב אני עושה תספורות כמו של רוברט

רוברטה, ואני מחפשת תמונות של התספורת החדשה שלה מקדימה ומאחורה תעלו לי תמונות לפה מי שיכול, אני יודעת שיש פה הרבה אבל לא כולם עזרו לי תודה

חשובבבבבב

למי שיש תשיר של SAKVAME רק תמנגינה בלי הקול מישהו יכול לשלוח לי ניסיתי בקאזה ולא מצאתי בבקשה זה דחוף

osh360

New member
אין לה שיער שחר קצר

ראבק יואו סליחה שאני מיתעצבנת עלייך אבל אין לה זה היה מסירטון שלר רבלדה התופעה"..

Senior Baron

New member
../images/Emo40.gifשאלות, בקשות, טענות../images/Emo40.gif

המלצות, עדכונים וכו' לכאן

כמה דברים שלא הבנתי...

לא ראיתי רבלדה הרבה זמן ולפני כמה ימים התחלתי לראות שוב, אז יש לי כמה שאלות: למה רנטה התחילה להיות נחמדה למדריאגה? איך ויקו וג'ובני פתאום יחד? ומה זה הקטע של הכישוף של רוברטה? תודה לכל העונים

osh360

New member
בואי נענה לך

א. רנטה נהייתה נחמדה למדריאגה בטטטאח כי היא מקנאה לו ואוהבת אותו{מתחילה}וכי הוא רוצה לעזוב כדי לעזור לילדים עם קשיים וילדים לא בסדר..כ הם זקוקים לו יותר מאשר ילדים של אליט וואיי סקול ב.ג'ובאני אהב אותה וזה והם ביחד שכחתי למה חחחחח מיירה {דודה של לופיטה}עזרה לה להבין מה זה אהבה וליסלוח והכול והוא אמר לה שהוא אוהב אותה ג. רוברטה גילתה שדייאגו עבד עליה עם ההיתערבות ורצתה להיתנקם בו
אז היא הקימה תוכנית עם לופיטה ולוחאן הויא עושה לג'ובאני תומאס ודייאגו תעלולים ביכדיי שייפחדו והכול ואז היא ככה מיתנקמת בהן וגם סימון מאוד עוזר לה לא לישכוח ת'קטע עם המיצלמות שפיספסתי את רובו... מקווה שעזרתי לך..
ביי

iririr22

New member
רגע רגע רגע

אני זוכרת שהיה קטע שרנטה הלכה לקחת איזה מכתב של מדריאגה מה זה היה????

osh360

New member
ניראה לי משו שהוא עובר ביה"ס

ואומר משהו לא יודית חיחי והיא גילתה שזה לא ספר

osh360

New member
נשל"צ

זו שכתוב טלי איך דומה לברברה מורי{רובי} http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/galleries.asp?id=326&galleryId=771

dana70

New member
כנסו לאתר שלי על רבלדה בבקשה!

כנסו לאתר שלי יש בו סירטונים תמונות ועוד... האתר שלי http://www.tipo.co.il/zone/index.asp?zone=98459368959574

חח נקרעתי מצחוק!

מה זה? טוב שהמשפחה ההיא לא מפונקת מדי? לא עושים כלום! כל היום קונים דברים חח כל יום קניון?מה זה?חחח אבל האמא ההיא הגזימה טוב שלא כל היום מנקה

למעלה