שאלות בנוגע לעולמות

HollyGolightly

New member
שאלה ובקשה

מדוע, בממשק החדש פרטים שהיו חסויים בממשק הקודם (ולמיטב ידיעתי - חסויים בכלל) הם לפתע גלויים לעיני כל? האם ניתן לבטל זאת? כיצד? זאת הפרת אמון בוטה.

gilriv

New member
לפורום

?אתם הוספתם את חברים אונליין , לדעתי זה לא כל כך טוב >דבר 2 זה יש לי בכרטיס חבר ,>נכון הוספתי חברים אבל זה לא אומר שאני ירצה לשוחח איתם שאני פותח רק תאינטרנט אני מקווה שלא תעשו לי חלון שיחה -כמו שיש לי בבלוג טיוי
בבקשה להסביר הזה חבל על החידושים שנוספו פה עם כל הכבוד נסתפק בפורמים בלי הרבוי הפופס אד,.. זה יפריע לי בפורמים

gilriv

New member
איך אני יכול למחוק -את הקישורים השווים

או חלק ממנו {יותר פרטיות לי
כתוב לי הקישור שלי בפייסבוק {אני רוצה את זה למחוק רק גם אין ליעדיין פייסבוק ? תענו תודה

HollyGolightly

New member
אתם עוברים כל גבול! הפרת פרטיות נוספת!

אתמול בסביבות 19:30 הצלחתי לעדכן את העולם שלי ולהשיב לחסיונם פרטים שהיו חסויים קודם לכן (ושהאמנתי, מן הסתם, שישארו חסויים). לפני מספר דקות נכנסתי לעולם שלי, ולתמהוני - כל הפרטים שהסתרתי מחדש (ושמרתי את החסיון!) היו חשופים מחדש לעיני כל! האם זה אומר שגולש בתפוז צריך לעדכן את "עולמו" כל כמה שעות? אנא הסבירו מה הולך כאן. למה זה קורה, והאם זה ימשיך לקרות, ומה על הגולשים לעשות בכדי למנוע זאת (זה כמובן לא היה צריך לקרות מלכתחילה!) זאת הפרת אמון והפרת פרטיות בוטה ונלוזה יותר מהראשונה.

HollyGolightly

New member
ושאלות:

בכרטיס שלי, על יד הניק מופיע האופציה "עדכון פרטים". האם היא מופיעה גם כשאחרים מסתכלים על הכרטיס שלי? כי זה מופיע גם כשאני לוחצת על "איך נראה העולם שלי בעיני אחרים". בנוסף - בצד ימין מופיע "לא נבחרו חברים. ביכולתך לחפש חברים באזור החיפוש העליון" גם: "לא נבחרו תחומי עניין. ביכולתך להוסיף תחומי עניין במסך הניהול." וגם: לא נבחרו קישורים. ביכולתך להוסיף קישורים במסך הניהול." האם כל הפרטים האלה מופיעים גם כשאחרים פותחים את הכרטיס שלי? כי אין לי שום כוונה שמישהו אחר יעדכן את "העולם שלי" ואין לי שום כוונה שמישהו אחר יוסיף אצלי חברים, תחומי עניין או קישורים. איך שאני רואה את זה אצלי - זה נגיש לכל מי שפותח את הכרטיס.

Mark902

New member
כל כך עצוב ששיניתם גם את העולמות../images/Emo10.gif

זה ממש עצוב וממש לא בסדר, מה היתה הבעייה בעיצוב הקודם? לדעתי זה עיצוב ממש מגעיל ולא ידידותי... אני עדיין בהלם..

למעלה