שאלה

i n b a r 2 4

New member
כן

בעיקרון היא של דודה שלי הם מאכילים אותה ומטפלים בה אמא שלה היא החתולה שלהם והיא בהריון עוד פעם ככה שאין להם בעייה למסור אותה

i n b a r 2 4

New member
בטח שנעקר אותה אם נקח

אבל תחתולה של דודה שלי הם לא מעקרים יש להם כבר פמיליה ענקית לחתולים שם במושב

i n b a r 2 4

New member
למרות שהם חושבים כבר על לעקר

שלא יצטרכו לעשות עבודת שורשים גם על החתולים שלהם

shani192

New member
רצוי .....

למה הם לא יעשו רק עבודת שרושים אלא אילן יוחסין שלם

i n b a r 2 4

New member
כן - תקציר:

הייתה אמא שנדרסה ונולדו לה שני גורים בן ובת אחד נדרס השנייה המליטה 2 גורים ועכשיו היא בהריון עוד פעם

pie and cactus

New member
תבקשי מדודה שלך שתעקר

יש המון אופציות זולות. לא חבל לה לראות את החתולים נדרסים כל הזמן? או נפגעים מכלבים?

מה זאת אומרת "מהרחוב"?

מה את יודעת עליה? היא ידידותית? היא מגיעה ישר מהרחוב או מעמותה כלשהי? כלומר, אני לא רואה סיבה לא לקחת חתולה מהרחוב, אבל בתנאי שאת רואה שהיא ידידותית ומתלטפת, מה שאומר שיש סיכוי טוב שהיא רוצה בית ותתרגל אליו. לא הייתי הולכת לתפוס סתם ככה אחד מחתולי הרחוב שמסתובבים בשטח, אלא אם מדובר בגור.

קולה11

New member
../images/Emo45.gifמסכימה עם כל מילה.

גם את קוקולה הבאנו מהרחוב, ולמען האמת לא היה קל בהתחלה -היא שרטה, תוך משחק ויש לי עדויות מצולקות על הידיים. אבל היא פינוק גדול ואושר שלא ניתן להסביר. היא כבר לא שורטת -היא גדלה לחתולה יפה ומתוקה, אבל אצלי יש חצר -גינה שהיא יוצאת אליה.

i n b a r 2 4

New member
היא לא ממש מהרחוב

היא של דודה שלי והיא גרה במושב הם מאכילים אותה ומשחקים איתה יש לה אח קטן ואמא שלה עוד פעם בהריון היא ידידותית אבל קצת ביישנית

שוב אני שואלת- למה הם לא מעקרים?

חתולה אחת יכולה להביא 20 גורים בשנה והלאה והלאה. עיקור בסכום זעום פותר את העניין.

i n b a r 2 4

New member
אמרתי

שהם חושבים על לעקר כי יש יותר מידי חתולים כי הם גם מחסנים אותם ומטפלים בהם ועיקור או סירוס זה חלק מהעניין

למעלה