עצה לכולם: קנו אל-פסק למחשב!

../images/Emo40.gifעצה לכולם: קנו אל-פסק למחשב!

יש לי מחשב שקניתי לפני חצי שנה ופתאום במוצ"ש המחשב מת! המחשב עדיין באחריות ובתיקון הסתבר שהלך הספק. הבעיה נובעת מקפיצות מתח ובחורף כשיש ברקים - זה עלול בהחלט לקרות שוב; לכן ייעצו לי לקנות אל-פסק שאמור להגן על המחשב מקפיצות מתח. אקבל את המחשב חזרה מתיקון מחר וכרגע אני כותבת מהעבודה; בקיצור אני בלי מחשב ממוצ"ש וגיליתי משהו מדהים למדי: איזה חופש זה להיות בלי מחשב! ממש כיף! כשזה קרה, המחשבה הראשונה היתה - יו, מה אעשה בלי מחשב? הפכתי להיות משועבדת לו, לעריץ הזה!!! אלא שפתאום יש לי זמן בערב לעשות כל מיני דברים אחרים! כך שבעצם במחשבה שניה - אולי אל תקנו א-פסק!...

פסיפלורה, ראשית אעשה כעצתך ועוד

היום ארכוש אל פסק למחשב. שנית אני מסכימה אתך שהמחשב הוא עריץ שמשעבד אותנו להנאתנו

אנפה2

New member
באיזה הוצאה זה כרוך../images/Emo35.gif והאם

טכנאי צריך להתקין את זה
. נודה לך אם תרחיבי בפרטים.

עמליה3

New member
גם לנו קרה

לי המחשב ממש היה חסר . הוא היה כמה ימים חסר וכססתי צפרניים. כמה עולה אל -פסק? האם מישהוא יודע?

אדזה

New member
פסיפלורה

תודה לך שעדכנת אותנו על הצורך במכשיר חשוב זה,כמה טוב שאנשים לא שומרים את הכל בבטן אלא מתחלקים עם כולם.

yaely2

New member
מנהל
ערב טוב לציפורי הלילה ../images/Emo119.gif

שלום כולם,
כשקניתי את הטלביזיה (לפני שנה) אמר לי המתקין שצריך לעשות מין מווסת מתח כזה. עד כמה שזכור לי הדבר עלה בסביבות 250 ש"ח. זה לא משותף לכמה מכשירים אלא לכל מכשיר ומכשיר צריך ווסת כזה. אז אני אמרתי לו "כמה כבר קורה לי בשנה, כשיש חילופי מתח כאלה?" ולא קניתי, אבל עכשיו לאור ההתכתבות פה אני חושבת אולי באמת כדאי להשקיע 1000 שקל למכשירים בבית. זה לא רק המחשב סובל מזעזועי מתח זה כל מכשיר ומכשיר. לא אומרת לכאן ולא אומרת לשם, אני אומרת שכדי להיות בטוחים בכל נושא צריך להוציא הון עתק, השאלה מה הסיכון מול ההוצאה.

למעלה