עידכונים...

1ט ל י

New member
../images/Emo40.gifעידכונים...

זוכרים את הדיאטה? אז לא רק שלא ירדתי במשקל, השמנתי.....
עדיין לא אמרו לי כלום בקשר לתביעה על הדיכאון שלי.
האורטופד המליץ על מדרסים, אז אני צריכה לעבור ועדה מיוחדת שתבדוק אם אני באמת צריכה מדרסים, ואיזה מדרסים אני צריכה, והם גם רוצים שאני אעשה צילום של כפות הרגליים. לי אין בעיה עם זה
ישנתי 15 שעות הלילה. הלכתי לישון מוקדם, באיזה 23:00 גג, ואמנם התעוררתי המון פעמים, וחלמתי חלומות הזויים, אבל ישנתי ה-מ-ו-ן. קמתי ב-14:00...
האורטופד גם המליץ על פיזיותראפיה לגב, אבל בגלל שאני עושה הידרו', במשרד הביטחון רוצים שהוא ירשום שהוא יודע שאני עשה הידרו', והוא ממליץ שבנוסף אני אעשה גם פיזיו'.... אז אני שוב צריכה ללכת לאורטופד, וגם עם זה אין לי בעיה.
עם "חופשת המחלה" יש קצת בעיות, מפני שאני בשיקום, וגם אני צריכה מסמכים שהקפאתי את השיקום (הדיקאנית דיברה איתי בטלפון והיא תשלח), והם לא יודעים אם הם יוכלו לשנות את זה, כש"חופשת מחלה" זה 1400 ש"ח יותר משיקום. יהיה טוב
. אלו כל העידכונים שאני זוכרת. שיהיה לכולנו המשך יום טוב.

עסיס1

New member
שמחה שחזרת אחרי יובלות ../images/Emo24.gif

מקווה שהכל יסתדר הכי טוב מתגעגעת ומצפה לשמוע ממך יותר תרגישי טוב זה הכי חשוב ודרך אגב גם אני היום לא משהו אז תהיי חזקה ותשמרי על עצמך
לימור עסיס1

1ט ל י

New member
היום הברזתי גם מההידרו'

וגם מרופאת א.א.ג, כי פשוט לא הייתי מסוגלת לזוז יותר מידי.... אל תדאגי, את עוד תשמעי ממני ובגדול!

ritosh

New member
יופי../images/Emo140.gifאל תעשי מדרסים יקרים.הפשוטים מספיקים

1ט ל י

New member
אני אעשה את המדרסים שיתנו לי....

אם יתנו לי את היקרים, אני לא אסרב

ששרון

New member
מדרסים - תלוי מה הבעיה בכף הרגל

לי יש בעיות די רציניות מבניות מולדות בכף רגל, שאובחנו על ידי מספר אורתופדים בצורה זהה... ומדרסים שניסיתי עם מישהו שהיה פחות רציני, או אלו שמוכרים שנעשים על ידי מכונה, לא עזרו לי כלל. הגעתי למצב שלא יכולתי ללכת צעד או לדרוך על כפות הרגליים מרוב כאבים. רק כשהגעתי לאיש מדרסים רציני ששמו הולך לפניו (בהמלצת מכרה משפחתית שהוא מאוד עזר לה), הרגשתי הטבה בכף הרגל בזכות המדרסים שלו. הוא עובד בגבס, ואין לי מושג אם עדיין, זה היה די ממזמן, אבל שמו אברבוך והוא יושב במכמורת. המצב עבר מאי יכולת לדרוך, לכאבים שיש עד היום, אבל משמעותית יותר טוב. אז בהחלט, אם יש בעיה אורתופדית בכף הרגל, ואת סובלת, כדאי ללכת למישהו רציני. אם תרצי שאחפש את פרטיו בכיף, אולי עוד יש לי. אבל זה היה ממזמן... בהצלחה שרון

1ט ל י

New member
תודה

הבעיות שלי לא כל כך רציניות. יש לי קשת גבוהה מידי, ויש לי גם כאבים בכף הרגל, בברכיים ובגב. אני כרגע בשלב שבו אני מוכנה לנסות דברים שיכולים לעזור לי, ולוקחת את כל מה שאני יכולה לקבל. עד לא מזמן לא ידעתי שאני יכולה לבקש, או שיש לי אפשרות בכלל לקבל.

ששרון

New member
הי טלי

בסופו של דבר הרגל שלך "תדבר", ואחרי שתעשי את המדרס תוכלי לדעת אם הוא עוזר או לא, פשוט אם ההרגשה תשתפר. את יכולה להעלות את הסיכויים שזה יעבוד היטב, אם תבדקי אם ניתן שהאדם שאת מקבלת אליו הפניה נחשב לעושה מדרסים מיומן. חשוב לזכור כי המדרס הוא הדבר הבא שאת עומדת לדרוך עליו בשנים הקרובות, במקום ללכת עם כף הרגל ישירות על הרצפה/נעל. מאוד חשוב שהוא יותאם לך בצורה טובה, שלא תעוות את היציבה לא נכון, אלא שתשפר אותה. בהצלחה רבה, שרון

1ט ל י

New member
בעקרון הומלץ לי על מדרסים בהתאמת גבס

אני ממש לא יודעת איך זה עובד עם משרד הביטחון. יש לי חברה שיש לה מדרסים כבר שנים, והיא "נפלה" גם על גרועים, אבל האחרון שהיא הייתה אצלו היה מצויין, והיא גרה באיזור שלי...

ששרון

New member
מצוין

התאמת גבס ידנית זו שיטה יותר טובה מהשיטות של המכונות. מקווה שתלכי למישהו איכותי. שמעתי שם של מישהו שנחשב מעולה שיושב בפ"ת באמת... אבל אני לא זוכרת את שמו.

ששרון

New member
המשך

בעצם לא בטוחה שאת גרה באזור הזה, רשמתי מהר, ושניה אחרי כן נפל לי הסימון שדומני שאני מבלבלת אותך עם מישהי אחרת. טוב, בכל אופן שיהיה בהצלחה, אם תרצי לברר על שמות , הדרך הכי טובה היא מאנשים שעשו את זה, או כמובן מפזיוטרפיסט רציני, שמתי לב שהם מכירים הכי טוב את בעלי המקצוע הטובים.

1ט ל י

New member
לילה לבן....

אחרי המון זמן שלא היה לי כזה, היה לי הלילה לילה לבן. התהפכתי במיטה ללא הועיל. בסוף נשכבתי בצורה הכי פחות כואבת, ושכבתי עם עיניים עצומות בלי לזוז יותר מידי עד שבע וחצי... אולי זה מפני שלא לקחתי אלטרול אתמול, אבל לא יכולתי, אחי ואשתו ישנו בחדר שלי, ודווקא האלטרול נגמר בתיק התרופות.... לא נורא, הלילה אני אלך לישון מוקדם, ואקח 2 כדורים (אני אמורה כל יום לקחת 2, אבל לא בא לי)

1ט ל י

New member
ישנתי עכשיו 3 שעות../images/Emo13.gif

לקח לי המון זמן להרדם. היה לי ממש קשה. אבל כבר לא יולתי לזוז, מ-7:30 על הרגליים עם האחיינון האנרגטי.

1ט ל י

New member
כשהלכתי לישון דווקא נרדמתי די בקלות,

ואפילו ישנתי די טוב, עד שפתאום שמעתי כוס זכוכית (יש לי חוש שמיעה מפותח יחסית) נופלת על הרצפה בסלון, שהעירה אותי משנתי, אפילו שישנתי עם דלת סגורה. למרות שהיה לי נוח ונעים במיטה, ביודעי מה מצבו של אבא, קמתי לוודא שלא קרה כלום, וכן, כשהגעתי לסלון, ראיתי אותו שוכב על הרצפה (מה יהיה
?) אבל לא קרה לו כלום באורח פלא, רק לא יכל לקום, כי הוא חולה, ושוקל הרבה. מאחר ואני לא יכולה להרים אותו, קראתי לחיל הפרשים (אמא), ובכוחות מאוחדים (של שלושתינו) הקמנו אותו.

1ט ל י

New member
ושכחתי להוסיף אחת ממליון התמונות החדשות

שאספתי היום

mevav1

New member
טלי-שרק יהיו עידכונים טובים ושילכו וישתפרו

עם הזמן

למעלה