סקר ראשון בפורום

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo40.gifסקר ראשון בפורום../images/Emo40.gif../images/Emo88.gif

למעלה בסרגל הכלים העלתי את הסקר הראשון ששואל אתכם מה דעתכם על ההישתתפות של ציפי בקדם ארוויזיון
רוצו להצביע

MC MoRaNa

New member
הצבעתי:]

בחרתי באפשרות השנייה.. אני חושבת שזו הייתה החלטה נבונה להסכים ללכת לקדם ארוויזיון. אחריי שהיא קצת "נבעה" בתודעה הישראלית עקב ההתייחסות לחטיבות ההראלים יותר, הארו' יוכל להזכיר לאנשים איזו זמרת מדהימה ציפי ולמה היא הגיעה עד לחצי הגמר בכ"נ2. אני לא יודעת אם היא תהיה מקום 1 [כי בתכלס חוץ ממנה ומהדיימנז ואולי עוד חצי זמר אפ'חד בקדם לא שווה]. ולכו תדעו, אולי היא תעשה כבוד לישראל=]

ג ב ש ו ש

New member
צודקת../images/Emo45.gif../images/Emo88.gif

אכן כוכב נולד 2 יחסית איכזב כי הוא מתייחס רק לצמד ההראלים בשונה מכוכב נולד 1 ו-3 אבל אני מאמין שגם אם ציפי תיזכה ותייצג אותנו בארו' כבר ככה יכירו אותה יותר ויזכרו בה בע"ה

../images/Emo12.gifממש לא../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

בעונה השניה זה הכי לא קרה תראה נגיד מהעונה הראשונה יש עכשיו רק את שירי נינט ושי אבל מהעונה השניה כמעט כולם מסתובבים בשטח... גם ההראלים וגם ציפי יעל עדי שירלי לירון סשה אלון מיקה ועוד מלא זמרים וגם אני הצבעתי

MC MoRaNa

New member
פסדר..

אבל הדגש היה תכלס עליהם.. נכון, בעונה ה1 הם בקושי קבלו זמן מסך ולכן ישר שכחו מהם. בעונה ה2 יותר הצליחו "לשים את חותמם" פה וזה.. אבל עדיין התחייסו יותר להראלים.. בעונה הזו [ה3] נתנו לכולם המון זמן מסך ובגלל זה אנשים כמו ניצן קייקוב ומיכאל עינב עדיין מופיעים במסגרת טדי אפילו שעפו בשלב בראש בראש.. והנה, אסף אברבוך הצליח למלא את הבארבי עם חומרים משלו והוא נפל בגלגל ההצלה..

ברור שהדגש היה עליהם../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

לא שאני אומרת שזה בסדר או משהו שהתייחסו בעיקר עליהם
אבל עדיין גם אחרים עושים דברים עכשיו... ואני לא סופרת הופעות של כוכב נולד רק דברים שהם עושים בעצמם
ואני בספק אם ניצן קייקוב ומיכאל עינב יצליחו ת'אמת אני גם לא בטוחה שאלה שהגיעו השנה לגמר יצליחו... אבל נראה מה יהיה

MC MoRaNa

New member
נכון..

גם אני סבורה שהם ייעלמו בקרוב.. ובקשר לגמר של השנה- אני משוכנעת ששיר ביטון תצליח.. בקשר למישה וסעדו- נראה..

באמת ציפי והדיימנדז הכי מתאימות../images/Emo4.gif

אני לא חושבת שהגיים בויז, כן?(ויסלחו לי כל המעריצות שלהם.) להקות בנים כאלה לא הכי תופסות. לעומת זאת-זמרות כן ויש להן יתרון ענק לדעתי,גם לציפי וגם לדיימנדז. אני כבר מחכה לשמוע את השירים! למרות שאת של דיימנדז כבר שמעתי
שיהיה בהצלוכס

MC MoRaNa

New member
לגמריי

גיימבויז כלכך לא מתאימים. אבל אמרתי כבר- אחריי ההצלחה שלנו עם שירי מימון ישראל נחושה להפסיד השנה.

ג ב ש ו ש

New member
חחח כן אה..זה שנה של הצלחה../images/Emo88.gif

-3 שנים של הפסד אם אפשר לקרוא לזה ככה. אבל לדעתי עצם העובדה שמישהו מגיע לארוויזיון זה כבר כבוד ענק

למעלה