יש IIS

• פותח הנושא Gmai
  • פורסם בתאריך

Gmai

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo13.gif../images/Emo98.gif../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif יש IIS

אני כותב תוכנית המציגה למשתמש דו"ח מצב על המחשב, רכיבי החומרה, תוכנות מותקנות וכו' (לא משנה כרגע באיזו שפה). אני רוצה לדעת האם מותקן IIS 5 והאם מותקן IIS 6 על המחשב. (הבדיקה צריכה להיות סבירה, לא חייב ב 100%). IIS 6 זו לא בעיה, אם קיים הקובץ w3wp.exe בנתיב של התקנת ה IIS, זה אומר שקיים IIS6. בצורה דומה, איזה קובץ מעיד על קיומו של IIS 5 ? (חשבתי על הקובץ inetinfo.exe אבל הוא קיים גם ב IIS 6, אני צריך משהו ייחודי ל IIS 5) (אגב, גם מפתח רגיסטרי, במקום קובץ, שקיים רק ב IIS 5 (ולא ב IIS 6) יכול לבוא בחשבון, יש כזה ?) לעזרתכם אודה.

Gmai

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo13.gif../images/Emo98.gif../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif../images/Emo12.gif../images/Emo5.gif../images/Emo105.gif

ה-ק-פ-צ-ה, מישהו יודע אולי ?

Admini

New member
אולי אם קיימת הספריה

%SystemRoot%\InetServ ולא קיים הקובץ w3wp.exe... ונדמה לי שברג'יסטרי כתובה איפשהו הגירסא של IIS, ואם לא אז ב-Metabase שלו בטוח...

adam222

New member
אחרי כ"כ הרבה פרצופים

לא יכולתי לעמוד בפיתוי... קבל... בנתיב ב-Reg HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\INetStp\MajorVersion או HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\InetMgr\Parameters הערך של MajorVersion ייתן לך את הגירסה ב-Hex של ה-IIS המותקן * אם אני לא טועה אז הנתיב העליון הוא עבור גירסאות קדם nt5/xp והתחתון הוא עבור המתקדמים יותר, הגעתי עד windowsServer2003.

למעלה