IDAN1815

New member
../images/Emo4.gif ../images/Emo201.gif

2007-08-10 (20) מנהיג המדינה MANTIS_VENENOSA (731466 שלח לך את ההודעה הבאה: i back for u jajajjaja fuck u bitch המדינה שבחרת הפסידה את המשחק ונעלמה בדפי ההיסטוריה ! פרטי השחקן מספר מדינה: 731466 השחקן מהמדינה: בכל הארצות מין: נקבה שם המדינה: MANTIS_VENENOSA תאור המדינה: AXIS OF TRUST one attack against this country is one attack against all Axis of trust: Hanzah, TCA,TLA,Baveland,Themafia and COMANDOS.DANGERCENTRALDEATH. מידע על יצירת קשר: email דירוג: 5,440 כוח צבאי: 29,988,443 כוח תעשיה: 0 סך הכל כוח: 30,720,671 משחק בשפה: ספרדית שם הברית: תאריך הרשמה: 2007-05-01 איזה אנשים אינטיליגנטיים וספורטיביים יש בציר
קבלו ח"ח

Dr koko

New member
אני מאמין שזה מיעוט...

הציר הם אחלה סהכ אם אחד עושה טעות כזאת לא צריך להכליל את כולם בזה. סתם משועמם חחח

hugy120

New member
אתם עד כדי כך נואשים ?..

אנחנו עושים עבודה טובה אני רואה ..

GeneratioNa

New member
אנחנו נואשים?

2 אונליין עליו, ושניהם מושמדים =\ כשהיה לו 50 תורים

dealex

New member
המצב שלך קשה אש../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני עושה את זה אחרי כל חיסול שלי תמיד
מה אתה מתרגש?? יש כאלו שמספיק מוכשרים גם לחסל ולחכות בכללית האחרונה ולשלוח לך הודעה מציקה

IDAN1815

New member
הודעה מציקה סבבה גם אני עושה את זה לפעמים

אבל מפה עד לרמה האישית שהוא ירד אלייה הדרך ארוכה...

"הרמה האישית שהוא ירד אליה"

מה הוא אמר? FUCK YOU?? פייייייייי הגזים ברמות פשוט!!! אני הייתי מתחיל לבכות אפילו מדבר כזה עלוב

dealex

New member
תזכיר לי בבקשה בן כמה אתה?

כי הודעות טיפשיות כאלו לא באמת מעליבות אותך ואם כן המצב קשה
מראש אני אומר לך הבחור פשוט התלהב שהוא משמיד מדינה אז שלח הודעה או משהו.. אתה יכול לשאול כמה אנשים מהחומה בתקופה שהיה לי כוח ונלחמתי רציני שלחתי להם הודעות מצחיקות על חיסולים
אילן יעיד לטובה על כך
בקיצור די להתרגש כאילו הם רצחו הם סתם התלהבו ביחסים..

avivmimon18

New member
כנס רגע...

מנהיג המדינה IZRAELPOWR (661954 שלח לך את ההודעה הבאה: fuck u and alll your family.iam tom cat...........and tomcat will fuck your whole family המדינה שבחרת הפסידה את המשחק ונעלמה בדפי ההיסטוריה ! פרטי השחקן מספר מדינה: 661954 השחקן מהמדינה: מין: זכר שם המדינה: IZRAELPOWR תאור המדינה: THIS COUNTRY BELONG TO THE GREAT IRONZ . AND IT WILL FUCK ALOTS OF AOT IPS AND IT WILL COME AGAIN WHEN THIS DIE :) ANOTHER ONE IS WAITTING TO TAKE YOUR IP AOT ..AGAIN AGAIN AGAIN, REMMBER IRONZ ARE STEEEEEEEEL מידע על יצירת קשר: AOT FUCK YOU דירוג: 2,282 כוח צבאי: 591,044,529,700 כוח תעשיה: 0 סך הכל כוח: 591,044,529,829 משחק בשפה: אנגלית שם הברית: תאריך הרשמה: 2007-02-25

אוי המצב שלכם כל כך עצוב...

זה שאתם לא יודעים לתקוף......כבר הבנו זה שכל היום אתם מזיינים תשכל בפורום על "ילדי כאפות" "רובוטים" "חיילים של ניר" וכו'....כבר הבנו זה שהפסיכולגיה שלכם יותר זולה מהגלידה שמידן מוכר....כבר הבנו זה שיש אצלכם כמה אנשים שהבריזו משיעורי "שלום כיתה א"...גם הבנו אבל עכשיו התחלתם גם עם הזבל הזה? חחחחח אתם במצב די נואש כנראה....

למעלה