שאלתי אותה

../images/Emo4.gifשאלתי אותה

איך תדעי שזה נגמר, איך תדעי להרפות ולהבין שהענין מוצה וכך היא ענתה לי: אם שיחות הטלפון הולכות ומתרחקות ונעלמות!!! אם השתיקות ארוכות מידי!! אם את מרגישה שחצית קווים אדומים איבדת את השליטה, ובתוך תוכך כאילו הרגשת שאף אחד לא שומר עליך, שלאף אחד כבר לא ממש אכפת איך את מרגישה. אם את מרגישה שהפכת להיות שותפה לזיונים ולא לאותה אהבה שלרגע היה נדמה שאת חייה באיזו אגדה שהפכה למציאות. אם את מסתכלת לו בעינים ולא רואה יותר כלום!!! ואני שואלת אתכם ואחרי כל זה מפסיקים? ממשיכים?

lililove

New member
העיניים. ככה יודעים.

אני הסתכלתי לו אתמול בעיניים וראיתי שהוא אוהב. אח"כ ראיתי גם שטוב לו. ראיתי שאני עושה לו טוב. וראיתי עוד משהו אתמול. ראיתי שאני צריכה לוותר על החלום, שהוא יהיה שלי. ראיתי שהכי טוב יהיה לנו ככה, כמו שעכשיו. לא יותר, וגם לא פחות. אז ויתרתי עליו. כשאני אראה בעיניים שלו שכבר אין אהבה אני גם אלך.

איילנה

New member
הבעיה היא ../images/Emo42.gif

כשמרכיבים משקפים וורודים לא רואים את המציאות

איילנה

New member
שני הצדדים מרכיבים

ואין לי שום ספק שכל אחד יכול /רוצה/בוחר להתמודד והאם רק לי נשמע שאת בקריז??

../images/Emo122.gifהשפעת ניצחה אותי

הייתי מתה שאיזה וריד קטן יתנפח לי במצח אבל זה פשוט לא הולך, כשאני אבריא אני אחזור אליך. בהחלט צדקת כל אחד יכול/רוצה בוחר אבל לא תמיד אנחנו מקבלים את כל מה שאנחנו יכולים רוצים ובוחרים ולכן צריך לדעת איך לאזן בין הדברים.

סוחף

New member
לדעתי האישית

ברגע שמתעורר לו זיק של התחמקות כשאת יודעת בוודאות שזה מתוך בחירה, בנקודה הזו אפשר להגיד יפה שלום. אחרת זה הופך לפאטתי.

כן..../images/Emo4.gif

מפסיקים כדי שהזיכרון לפחות ישאר עם אותו הטעם המדהים של ההתחלה ולא יתלווה אליו שום טעמי לוואי של סוף...

להפסיק ומיד!!

עדיף להפסיק מאשר כל שברון הלב הזה........ יתקשר...לא יתקשר...וכ'ו. כאילו...עם כל הכבוד, היו לה חיים גם לפניו! ואולי אפילו טובים יותר.... וסליחה, אבל גברים זה כמו אוטובוס, אחד עבר? לא נורא, יבוא אחר
הכל בפרופורציה...... וכל שינוי לטובה!

גברים הם כמו אוטובוס?

זה נשמע כמו משהו ש"חגי האחד" יגיד על נשים, לא?
נו אז יש כבר פומלית, שוניל, תפוזינה ושאר הכלאות - כעת יש גם פמיניזם שובינסטי...what next?

למעלה