שאלתי אותה

lililove

New member
נדמה לי

שזה לא כ"כ פשוט.. לא רוצה להתגבר על אף אחד שעשה לי טוב, כ"כ בקלות. רוצה שייכאב. שייכאב גם לו, שלא יתגבר בקלות עליי. כי אם זה יעבור לי בכזו קלות, מה זה אומר על הקשר שלנו? שיותיר משקעים בי, שיעצב אותי מחדש. אני רוצה לקחת מכל אדם שאיתי משהו ולהותיר משהו באדם אחר. לא למחוק, לא לעבור בקלות. שיישאר וייכאב קצת. לקום תמיד אפשר. ולא רוצה לבלות את ימיי בתחנה המרכזית.

lililove

New member
לחלוטין לא.

אבל שארגיש שהייתי משהו בשבילו. אולי לא כמו שהוא היה בשבילי, אבל משהו. ותמיד תמיד, שיהיה מאושר.

תמי 80

New member
נכון if you love somebody

set him free.... זה מאוד קשה...ולרוב עושים שטויות כאלה של להתקשר ולנתק ואז הוא יחזור ואיכשהו תתקלו אחד בשני, ומנסים להדבק בכח...אבל זה כלכך פאטתי.... קשה קשה...אבל הזמן מרפא הכל...עיקר אם הוא מביא איתו נסיך חדש...

תמי 80

New member
זה קשור בכלל מה שאמרתי??

קראתי רק משפט אחד וממנו הסקתי מסקנות... אוחח הקור הקור....תא אחד היה לי במח וגם הוא קפא...

שוקולד 1

New member
צודקת לילי../images/Emo45.gif

כל אחד שעובר בחיינו משאיר משהו ממנו ולוקח משהו מאיתנו.

lililove

New member
תישארי איתי

תגמרי כמו בתחנת אוטובוס... עוד כמה דקות יגיע עוד אחד

את באמת חושבת

שמישהו שהיה כבר בכל כך הרבה מקומות (נשים) חווה כל כך הרבה חוויות תצליחי לגרום לו להרגיש כך? תצליחי להאמין לו כשהוא אומר אני אוהב אותך הוא גם מתכוון לכך? שזה הדבר האמיתי

לא קשור מספר הנשים שהיה איתן

תמיד הוא יכול לאהוב שוב ולהתכוון לזה כשהוא אומר אני גיליתי שכל פעם שאני מאוהב אני בטוח שזו אהבת חיי עד שזה נגמר...

lililove

New member
זה באמת לא קשור

למספר הנשים. ואת מדברת על האיש שלי? אני חושבת שהחוויות המשותפות שלנו שונות מכל החוויות שעבר עד עכשיו. ואמרתי לך- זה בעיניים. מה גם, שהוא לא היה צריך להבטיח לי אהבה כדי שאכנס איתו למיטה.זה בא הרבה אח"כ, ובלי שנדרש לכך. אני מאמינה לו, כי גם לו כואב.

למעלה