שאלה חשובה בקשר לתנאי שירות

../images/Emo4.gifשאלה חשובה בקשר לתנאי שירות

יש לי שאלה מאוד חשובה האם יש חוק מטכ"לי האומר שכל שעה צריכים לקבל 10 דקות הפסקה ובארוחת הצהרים צריך לקבל 45 דקות מינימום.? אם כן.. אז אני לא מקבלת את זה.. מה עלי לעשות|? תודה מראש..

orangeada

New member
כל שעה?!

לא חושבת שיש חוק כזה, לגבי ארוחות- לדעתי בוקר וערב 35 דקות כל אחת, וצהריים 40 דקות, ועוד שתי פריסות של 15 דקות.. זה לפחות לגבי טירונות!

The Charmed Boy

New member
אז ככה

לגבי האוכל כמו שאמרו מעליי אין כזה דבר כל שעה... בעע מה שכן - צריך לקבל מינימום 6 שעות שינה בלילה למה אני אומר את זה... שתביני מה זה חוק מטכ"לי קיבלתי 4 שעות שינה השקמה ב-6 קמתי ב-8, פרנציפ עשיתי להם (זה באמת קרה) ולא עשו לי כלום למה? חוק מטכ"לי. הם חייבים לקיים את זה. אין להם ברירה לא קיבלת מה שמגיע להם? אל תוותרי. תסבירי להם שמגיע לך ואם את עדיין לא מקבלת אל תפחדי לעמוד על שלך כדי לקבל, גם אם זה סירוב פקודה. המפקדת ב-6 בבוקר שלחה אנשים לקרוא לי לא הסכמתי לצאת ולא עשו לי כלוווווווום קמתי בול ב-8.

ophir j j

New member
אבל עכשיו עשית עבירה...

מה שאמרו לך זו פקודה בלתי חוקית- לפקודה כזו צריך לציית ורק אח"כ להתלונן... ואתה לא צייתת לפקודה הזו, ולכן עשית עבירה, שאפילו היית יכול להישפט עליה...

The Charmed Boy

New member
וואלה?

את זה לא ידעתי... אבל לא עשו לי כלום
רק שאמרתי לאחד האנשים שהמפקדת שלחה אליי להגיד לה שאם היא רוצה לדבר איתי שתבוא בעצמה אז ביום שישי נשארתי שעה על התחצפות למפקדת
חוץ מזה... אני בקשר כרגע עםכ ל המפקדות בטירונות (כבר סיימתי) ועל כמה שהן הכעיסו אותי, לא רציתי ולא ארצה לכבול אותן. אז יצא טוב לכולם ככה

ophir j j

New member
באמת יצאתם בזול...

שני הצדדים...
רק בעתיד תיזהר, שחס וחלילה לא תישפט על סירוב פקודה... שיהיה לך שירות נעים וקל!

The Charmed Boy

New member
כבר סירבתי פקודה כמה פעמים...

אני קצת בעייתי... המפקד עיצבן אותי ואמר לי לקום ללכת לשבת בכיתה אמרתי לו שאני מחכה למש"קית ת"ש ולא זז מפה עד שהיא באה כמובן, רשם לי סירוב פקודה... זה קרה ביום חמישי בערך שעתיים לפני שהתחררתי נראה מה ייצא עם זה...

the matkalist

New member
סתם משהו שענין

אותי , אני בנאדם שצוחק כמעט מכל דבר וכשאני צוחק קשה לעצור אותי , אם אני בטירונות קרבית יצחק למפקד בפנים , מה ההשלכות ?

The Charmed Boy

New member
כן... בעיה שיש גם לי...

עוד ביום הראשון התפקעתי מצחוק ועד היום אני ממשיך לצחוק פשוט למדתי לסובב את הראש בזמן שאני עושה את זה
לי אין טיפת שליטה על הצחוק שלי... אני צוחק, צוחק הרבה ואוהב את זה זה עלול קצת לדפוק אותך.... אבל תשתדל שלא יראו הרבה פעמים אני מצליח להחזיק את עצמי לעוד שניה וישר כשמשחררים אותנו מה-ח' אני נופל מצחוק

זה לא נכון מה שאתה כותב

לפקודה בלתי חוקית בעליל אסור לציית! למשל אם הורו לירות על ערבי ולא הייתה סיבה מוצדקת לכך, ואתה תירה בו - אתה תואשם ברצח! כי למרות שזו הייתה פקודה, אסור היה לך לבצע אותה.

למעלה