מצעים + מגן ראש + וילונות

לבנה123

New member
../images/Emo4.gif מצעים + מגן ראש + וילונות

הבוקר יצאתי לי מהשמירה (מחר מתחילה שבוע 34!) לשעה כדי לנסות לעשות הזמנת לידה
. הגעתי לשילב וחטפתי כזה דכאון. מיטה ושידה - מילא, אבל כל הדוגמאות שלהם למגן ראש, וילונות, ומצעים ממש לא נראו לי. היתה לי הרגשה שלתינוקות בנות, אם את לא בחרת משהו לגמרי ורוד, ממש אין מה לעשות שם. ועכשיו הבעיה (או יותר נכון הבעיות) - קודם כל אני ירושלמית, מה שאומר שהמבחר הוא לא עצום. ושנית - אני בשמירה - מה שאומר שקשה לי להגיע למקומות במרכז כדי לבחור כרגע. איפה הזמנתן דברים? יש להם אתרי אינטרנט (שאולי אפשר להזמין דרכם?)? ואם יש כאן ירושלמיות - מה עשיתן? תודה! <כן כן...אני יודעת שזה צרות של עשירים ממש...סורי>

tula29

New member
דווקא לשילב הלכת?

אני בכלל לא מתקרבת לשם, אולי אני אלך רק בשביל לקנות שם את האמבטיה - ה-TUMMY TUB אבל לא מעבר לזה, בירושלים יש גם את סגל, פיפו ו"בייבי מישל", בייבי מישל נמצא בתלפיות וממש מעליו באותו בניין יש את סגל - יש שם מבחר מקסים של מצעים וכד' במיוחד לבנות ולאו דווקא ורוד, נדמה לי שגם פיפו זה בתלפיות, צריך לבדוק, הייתי בסניף של פיפו במודיעין ושם היה מבחר מקסים של מצעים. שיהיה לך כייף של קניות! תולה - שבוע 36+3 - איך זה קרוב....

מריםXX

New member
נכון, זה נורא שבלוני (תכלת או ורוד)

או קקופוניה מוחלטת של צבעים. האמת? מכיר רק בת"א, אז הנה לך אופציות לאחרי השמירה: בבט - רח' שבזי, נווה צדק (יקר ויפה), קרן סטודיו לעיצוב בשינקין, שמוכרת את הדברים היפים והעדינים של NAP, ונדמה לי שיש אותם גם בדיאדה (שד בן גוריון-אדם הכהן, כמדומני). תיהני. אני הגעתי למקומות האלה אחרי הלידה, ולא הפסדתי כלום.

מריםXX

New member
אוף, שוב ברח לי.

להלן תיקוני השגיאות: מכירה רק בת"א, קרן סטודיו לעיצוב - שינקין 46 ת"א. זהו בינתיים.

betty_226

New member
אני קניתי "רב קט"

אין סוך למבחר ואיזה דוגמאות חובה לראות.

סויסרה באשקלון

חנות המפעל שווה ללכת סט שעולה 450 ש"ח בחנויות קנינו ב290 ש"ח הם משווקים לרוב החנויות בארץ

סויסרה אחרי מכבי אש מול הקניון

בכניסה לעיר אני רכשתי את הסט ב290 בגלל שהשמיכה היא סוג ב' יש באיזה מקום בקושי רואים כתם יותר נכון נקודה כהה

שושא

New member
../images/Emo91.gifמצעים ומגנים

בדיוק קניתי לחברה סט מצעים משגע דבר מדהים עלה הרבה אבל שראיתי את חברתי מתלהבת זה היה שווה כל שקל בפרט שלקח לה מלא זמן להביא עולל לעולם אז מדובר בסט של מעצבת החנות נקראת נאפ NAP אפשר למצוא מצעים מעוצבים לבנים ולבנות כולל מגנים ותואם לשידת טיפולים ווילונות ואפילו שמלה למיטה וומש דברים מדהימים פשוט יפים חנות מלאה בדברי מעצבים ממש מומלץ לבקר ממוקם באזור תל ברוך החדשה יש שם קניון קטן אם מעניין אני אנסה למצוא את הכתובת המדוייקת ואת הטלפון לגבי משלוחים וכאלה אז קודם כל מלא מלא מזל טוב

לבנה123

New member
קודם כל - תודה שהחזרתן לי את החיוך

כבר הייתי ממש מיואשת מהחדר (מצאתי לי על מה להיות מיואשת, ה?...) נכנסתי לכמה מאתרי האינטרנט של הדברים שהמלצתן עליהם, ובאמת זה נראה שיש דברים מקסימים (רק אולי לא בשילב באמת...). קפצתי בערב לגיחה קצרה לכל-בי וראיתי שם דברים של באני-בי, שכבר נראו קצת יותר בכיוון. אני אנסה ביום שני (לאט לאט) לקפוץ לסגל בתלפיות, וליצור קשר עם נאפ, לבן ובת, ורב-קט. אז שוב - המון המון תודה. חזרתי ביום שישי ממש מדופרסת ממה שחשבתי שיהיה החלק הכי כייפי בתקופה הזאת.

למה חמודה, תחייכי כל הזמן ../images/Emo13.gif

את האמת, אני בשילב כפר סבא קניתי מצעים ומגן ראש (אמא שלי תפרה וילון, שמיכה ועוד מגן ראש ככה בשביל הכיף) אבל אין ספק שיש חד גוניות משעממת בצבעים. אין לי המלצות מיוחדות (יש כאן הרבה), אבל נכון שזה כיף ללכת ולקנות דברים לחדר? אני אוהבת מאוד את החלק הזה בהריון.

שושא

New member
ביצעתי חקירה קטנה עבורך

מצאתיאת הקבלה והינה הטלפון 03-6481228 קניון מיקדו סנטר רח' אהרון בקר 8 תל ברוך צפון ת"א מומלץ מאד לבקר וגם שאלתי לגבי משלוחים לירושלים אז נאמר שיש חנות בירושלים שמוכרת את המצעים זה נמצא ברחוב עמק רפאים בירושלים את בטוח מכירה את הרחוב אז שיהיה יפה ובריא ויגדל עם הרבה הרבה מזל טוב ואושר

שושא

New member
ללבנה ..NAP

חברה שלי לא מפסיקה להודות לי על המצעים היא ניגשה לחנות והשלימה לה את הסט ויש לתינוקי שלה חדר מדהים בזכות המצעים את פשוט חייבת אם את אוהבת דברים מיוחדים מאד מאד ממליצה היא סיפרה שעכשיו נאפ יצאה בבגדי תינוקות לבית החולים ובשמכות לתינוק אוף שאני אהיה בהריון אני חשובת שמרוב התלהבות אני אקנה את כל מה שאפשר ויהיה לתינוק שלי חדר קיטשי בעלי קורא לי לישון לילה טוב חלומות פז

Mלעתיד

New member
שושא, הייתי בחנות הזו לפני כשבועיים

ובאמת יפה שם בטרוף, אבל לא בדקתי מחירים... תגידי, לא יקר שם? מאוד?

שושא

New member
נאפ - לא יקר בהשוואה למעצבים

תראי אם את רוצה להעניק לבייבי שלך את הכי טוב וגם לעצב את החדר שלו בטוב טעם ולא חדר סטנדרטי של שילב ורב קט אז זה עולה ובהשוואה לדברי מעצבים אלה הם המחירים והבנתי שמוכרים שם גם מיטות ושידותדברים מיוחדים אז על איכות ויופי משלמים מה לעשות ושאלה יהיו הבעיות שלך אז מזל טוב מלא מלא

april02

New member
חברה שלי קנתה קרוב לצומת בר-אילן

ולא רק שהמחירים בטח טובים יותר, היא אמרה ששם המבחר היה הכי גדול... אני אשאל אותה בדיוק איפה זה, אמרה לי שמצומת בר אילן צריך להיכנס טיפה פנימה..

למעלה