בובה פראית

huxy

New member
היא שיחקה

באהבה אסורה לקראת הסוף (השחקנית נובלה שבטו עבד איתה) וגם מדוגמניות 60-90-60 את אגוסטינה, ובמי ליידי את ויקטוריה טיילור. שמה של השחקנית זה פלורנסיה אורטיז

nir 406

New member
ובמקרה פלורנסיה היא......../images/Emo87.gif

אחותו של אלחו אורטיז ובתה של סוסאנה אורטיז. הכל נשאר במשפחה

מה בדיוק נשאר במשפחה?../images/Emo123.gif

שתיהן מכוערות והוא חתיךךךךךךךךךךךךךך
ולא ידעתי שזאת אחות
הם בכלל לא דומים
תשימו תמונה ברורה שלה שאני יראה שאנחנו מדברים על אותה שחקנית

זהו ידעתי שזאת היא

היא מכוערת ואני לא רואה שום דימיון ביניהם דרך אגב מי יותר גדול?

huxy

New member
לדעתי היא דווקא מאד יפה

לא מכירה יותר מידי את אחיה אז לגביו לא אגיב.

קרלוצה

New member
שירן....

מאיזה אתר לקחת את התמונות?? ידוע לך אולי על אתר עם תמונות מפרקים של קצ'ורה??

שירנלה

New member
לקחתי את התמונות מאתר ישן שלא קיים

עוד. על תמונות של קצ'ורה לא ידוע לי. חשוב לציין שאת התמונות של בובה, הורדתי עוד כשהייתה הסידרה בויוה לפני ארבע שנים.... יש לי גם המון סרטונים קצרצרים מאותו אתר

קרלוצה

New member
אדנריאה כ**ה

כזאת מגעולה שבא להרוג... גם אני קצת מאוכזבת ממילי אבל אפשר גם להבין כי היא ראתה שגם איבו מתחיל להיות אומלל בגלל המצב שאמא וסבתא שלו יהיו , והיא בעצמה אמרה שלואיסה תעשה הכל כדי שהבלונדי ירגיש אשמה....בואי נגיד שאני לא לוקחת את המצב הזה יותר מידי ברצינות כי זה הזמן שמחפשים בעיות בשביל מילי ואיבו ולא ממש יצליחו אז אני מתעלמת מזה
החצי הראשון של הפרק היה מקסים, במיוחד התגובה של איבו לתינוקות
הכי קרע אותי אח"כ כשמילי אמרה לו שגם ככה זה לא הגיוני כי מאז איביזה הם לא עשו כלום אז הוא אומר "חשבתי שאולי הזרעים נרדמו..." חהההההההההה גדווווווול....אפילו מריפוסה חשבה קצת יותר בהיגיון ואמרה שאולי זה ממישהו אחר
היא גם כן גמרה אותי כשאמרה אחרי שמילי אמרה להן שהיא לא בהריון אבל אולי בקרוב שתלך ושתעשה היום ילד שתביא היום ילד חהההההההה

שירנלה

New member
חחחחחחח כן, אין מה להגיד ההתחלה

הייתה מעולה! במיוחד איבו יוצא מהמקלחת. הוא היה כל כך מתוק כשהוא חיבק למילי את הבטן! משהו! לא נורא הכל ישתפר בפרק הבא.

למעלה