בובה פראית

huxy

New member
../images/Emo4.gifבובה פראית../images/Emo4.gif

אני ממש מאוכזבת מההחלטה של מילי!!! טיפשי לחלוטין, הרי זה מה שפדריקו עשה ותראו כמה הוא מאושר
היא גם שמעה את פילאר אומרת שרוצה להתנקם באיבו, נו באמת?!?!? נכון יש הרבה שהפרנסה שלהם מוטלת על הכף, אבל היא לא צריכה להחליט להקריב אותה ואת איבו אפילו יותר, ועוד בלי להגיד לו אלא פשוט ללכת. לואיסה כלבה שמסכימה לעודד את החתונה של הבן שלה שהיא יודעת שהוא לא יהיה מאושר ויהיו לו חיים בדיוק כמו שלה היו- אומללים, אנדראה מכשפה מהמדרגה הראשונה, בהרבה יותר גרועה מפילאר. אהבתי שפדריקו לא דיבר עם איבו, סופסוף רואים שיש תקווה בשבילו

niravital

New member
דווקא זה היה ברור שמילי תברח ../images/Emo4.gif

כל פעם אותו דבר... כשמתחיל להסתבך, היא "מקריבה" את עצמה וחוזרת למנזר... ככה שלדעתי זה רק שאלה של זמן עד שהיא היתה מחליטה להיעלם גם הפעם שאלה
עוד כמה פרקים יש עד לסוף

קרלוצה

New member
עוד 3../images/Emo7.gif

לא להזכיר לי בבקשה דיכאון קרב ובא....אוווווווף הכל נגמר לי....אהבה נגמר, בובה נגמרת תיכף, יש מצב נגמר, נשאר לי רק סנטרל קצ'ורה שגם כן תיכף יילכו לעולמם ואני צועני שמעצבן אותי לראות אבל זה כל מה שיישאר...נראה לי שאני אתחיל לראות פיורלה....

אהובה.א

New member
חבל שלא התחלת לראות

האחד.... אפילו יש לה תקצירים בידיעות בכל שבוע ביום ראשון. רואה כמה היא איכותית?

סנטרל O99

New member
נ"ש...תראו תראו תראווווווווו../images/Emo99.gif

עשיתי הרגע משעמום ויצא מגניבבב

שירנלה

New member
כן. אבל מילי הרגישה שהכל על

הכתפיים שלה. אפשר להבין חלקית את ההחלטה שלה. איבו היה כל כך חמוד עם התספורת הזאת על הצד.... חחח.... ממש ילד טוב ירושליים. ופילאר הזה מעצבנת אותי!

ayalalei

New member
איזה מגעילה פילאר

שמילי שאלה אותה למה את רוצה את איבו אם הוא בכלל לא אוהב אותה אז היא אמרה בשביל שיהיה איתה במיטה ואחר כך שימאס לה היא תזרוק אותו....

s t e l l a

New member
בקשר לתמונה הזאת...

השחקנית הזאת ממש מוכרת לי. את יודעת איפה היא עוד שיחקה...?

למעלה