הרגע

Sweet Misery

New member
../images/Emo58.gif

רגעים מעטים מהעונה השלישית... - דין זורק את רורי לקראת סוף מרתון הריקודים. (They Shoot Gilmores, Don't They?) - לורליי מחבקת את רורי הבוכה בעוד קירק רץ מסביב לאולם לצלילי שיר הפתיחה של רוקי. (אותו פרק) - הנשיקה הראשונה של ג'ס ורורי כזוג.
(Let the Games Begin)

../images/Emo58.gif../images/Emo32.gif(מותר לפעמים../images/Emo4.gif)

"לורליי מחבקת את רורי הבוכה בעוד קירק רץ מסביב לאולם לצלילי שיר הפתיחה של רוקי"! אתם כל כך הולכים לראות ת'קלטת של המסיבת סיום שלי!

blue dragonfly

New member
אני חושבת......./images/Emo58.gif

וכואב לי
סתם
רגע ממש עצוב לדעתי- נכון יש את הפרק שדין אומר לרורי שהוא אוהב אותה והיא אומרת שהיא אוהבת את... המכונית
(אותי ה נורא שיעשע, אני לא יודעת למה
), אז בקיצר בסוף הפרק שאחריו,כשלורליי ניכנסת לבית ורואה את רורי שוכבת על הספה ורורי אומרת לה שהיא מוכנה לשקוע בעצב עכשיו
ומתחילה לבכות, זה היה נורא עצוב לדעתי.
גם בפרק 302, כשרורי צעקה כל כריס ואמרה לו בעצם כל מה שהגיע לו, אבל עדיין זה היה עצוב, ניראה לי בגלל שבדרך כלל אני רגילה לראות את רורי בתור ילדה טובה כזאת ועדינה וסלחנית, ולראות אותה מתפרצת ככה ואומרת לכריס כל מה שהיא מרגישה וחושבת עלי בפרצוף, אני פשוט לא הייתי רגילה לזה.
רגע חינני
- פרק 301, כשרורי חוזרת מוושינגטון וניפגשת עם לורליי. הנפילה הזאת הייתה כל כך חמודה
. כראיתי את זה גם לי ממש התחשק לעשות את זה
זהו, כל הרגעים הרומנטים ובלה בלה בלה אתם אמרתם.

תשובות!!

הקטע הכי רומנטי, מרגש ולא יודעת מה עוד אה וגם קצת מפגר.. הנשיקה של ג'ס ורורי
!! זה היה קטע ממש יפה אבל לא אהבתי את התגובה של רורי אחרי הנשיקה!! (או מיי גאד, דונט סיי אה וורד, הו וולקאם הום!) הקטע הכי עצוב- שכריס אמר ללורליי ששרי בהריון אחרי שהם סוף סוף החליטו לחזור.. היו הרבה קטעים מצחיקים.. אהבתי את כל היציאות של לורליי- (אויי ויט דה פודלס אולרדי, ההודעה שלהם במשיבון).. זהו בערך.. תודה שקראתם! לאב יו באגיות נתראה עוד שנה חח סתם.. מקווה שאני אחזור בקרוב.. (לימודים והכל)..

blue dragonfly

New member
אה....

לדעתי התגובה שלה הייתה דווקא חמודה
וגם די מצחיקה.
אינדידי ההודעות במשיבון שלהן קורעות

lali37

New member
עוד קטע מ-ד-ה-י-ם../images/Emo58.gif

כשרורי וגס כבר ביחד בפרק אחרי שדין זורק אותה שהם באים להתנשק ולוק נכנס זה קטע ממש יפה.....

HaMsTeR

New member
הרגע הכי רומנטי, לדעתי../images/Emo118.gif

היה הערב-שלושה-חודשים של דין ורורי. כשדין הראה לרורי את המכונית ואז הם התנשקו... אבל אחרי זה זה כבר מתחיל להיות עצוב...

למעלה