הרגע

frikin shin

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo41.gifהרגע../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif../images/Emo170.gif../images/Emo9.gif

סתם משהו חביב לכבוד עוד מעט סיום שתי העונות בשידור חוזר
... כולם ראו כבר את כל הפרקים של השתי עונות ראשונות נכון
? יופי
(מרשמלו זה תמיד יופי במיוחד עם טופי
*תוהה*)... אז מה עושים?
כל אחד כותב איזה רגע מיוחד שהיה בשתי עונות האלו. אתם יכולים להמציא איזה נושאים שאתם רוצים כמו: הרגע הכי רומנטי
הרגע הכי מרגש
הרגע הכי עצוב
הרגע הכי מצחיק
וכו... דוגמא: הרגע הכי רומנטי
- כשלורליי הגיעה למלון והכל היה מלא פרחים
וקירק התחיל לבלבל בשכל שיש בדיוק 1000 פרחים
לא 999 לא 999 וחצי כי אחד חצי נבול
אלא 1000 פרחים
בדיוק. ואז מקס התקשר ודיבר איתה... כל כך רומנטי ומרגש
....

z O e i

New member
או או או אני רוצה!!

אבל אבל זה קשה....
הרגע הכיייי... אוף המממ.. הרגע הכי לוקליי: כשלוק שמע שלור לא מתחתנת ומזג למשמו כוס תשיעית של קפה

frikin shin

New member
או ש....

הוא אמר: will you mary me? ואז היא אמרה : what? ופה הקטע נהרס: just want to find away to sut you up.

frikin shin

New member
אתם לא משתפים פעולה../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo3.gif../images/Emo11.gif

מרילנצח

New member
קבלי רגעים...

הכי רומנטי: טוב יש פה שניים: 1. רורי וג'ס בטיול בכרכרה.. לא יעזור זה רומנטי.. שנהיים בשלג על כרכה מתחת לאותה שמיכה..
2. לורלי וכריסופר במלון לפני שהם עשו את המעשה שמביא ילדים לעולם.. שהם ישבו על הספה ודיברו להם מחובקים..
הכי עצוב: גם פה יש שני ווינרים: 1. טריסטין עזב ..
2.לורלי חזרה הבייתה מהאכסנייה אחרי שהיא ביטלה את החתונה עם מקס והיא רואה את החופה שלוק בנה לה.. אין לי כח עכשיו אני אמשיך כבר..

frikin shin

New member
אינדדי קטע עצוב מספר 2

רגע מבאס: אני מעדיפה את ג'ס אבל, כשדין המעצבן הזה עמד והסתכל עליהם (רורי וטריסטן) וטריסטן רצה לנשק אותה לשלום או לחבק או משהו...
אבל
הוא לא יכל בגגללל בין הסרח הזה! ר... קטע מעצבן

מרוגשת

New member
../images/Emo26.gifלדעתי-

הרגע הכי רומנטי
- בפרק שלורלי וסוקי אירגנו את הארוחה + הלינה במלון של לורלי והם יצאו לטיול כרכרות וג'ס קפץ לכירכרה של רורי...זוכרים? אז היה פרק ממש יפה!!!
אה ועוד קטע רומנטי היה שלוק הסיע את לורלי לבית חולים וסגר במיוחד בשבילה את המסעדה...(חמוד!)
הרגע הכי מרגש- אמ... לא יודעת כרגע...אבל אולי בהמשך...
הרגע הכי עצוב- אמ..אולי שרורי וג'ס עברו את התאונה....ולורלי ממש שנאה אז את ג'ס.
איך אפשר ..איך????? אה וכמובן כשטריסטן עזב....זה היה רגע כואב!!! למה אני שואלת..למה??? שלכם ליאת

Sweet Misery

New member
הרגעים האהובים עליי...

- ג'ס ורורי מדברים באוטו על הכל, וחולקים מבטים לו-ה-טים.
(Teach Me Tonight) - לורליי וג'ס מנסים להסתדר אחד עם השני... ומצליחים. לדקה. (Lost and Found) - לוק זורק את ג'ס לאגם.
(Nick & Nora, Sid & Nancy) -ג'ס ורורי במרכבה.
(The Bracebridge Dinner) - הפיקניק של רורי וג'ס.
יישן| (A Tisket, A Tasket) - ג'ס חוזר. רורי מופתעת. סמוצ'י!! (I Can't Get Started) *מתפתה להזכיר עונה שלישית*

lali37

New member
....

הרגע הכי רומנטי(זה בטח לא ה-כ-י אבל הוא ממש רומנטי...): בפרק האחרון בעונה הראשונה כשרורי אומרת לדין: "cas i love you' ta idiot" ואני לא מחובבי דין אבל זה קטע ממש רומנטי ומרגש...

../images/Emo12.gif../images/Emo96.gif

קראפפפפפפ!!!!! איזה מספר פרק זה??? עם רורי וג'ס בכרכרה כלומר..? לא ראיתי
לדעתי, הקטע הכי רומנטי הוא בסוף העונה השניה, כשג'ס ורורי מתנשקים...אין אפס. חבל שאי אפשר להגיד דברים על העונה השלישית, כי היו שם כמה רגעים...
מאוד חביבים. בעצם... למה לא?
ספוילר מתחתי! טוב, העונה השלישית- הקטע הכי עצוב- כשלורלי וכריס מדברים בפעם הראשונה (פרק 302) וכשלורלי אומרת לרורי שג'ס עזב
וגם עצוב כשלורלי נזכרת בכריס ובוכה ללוק שהיא רוצה את "כל החבילה". ושדין נפרד מרורי.. יש הרבה קטעים עצובים כשחושבים על זה
הקטע הכי מפחיד- כשג'ס מגלה שיש ילדה בתוך הארון!!! וואט ת'ה פאק?
הקטע הכי מרגש- כשרורי וג'ס מתנשקים ברצינות בפעם הראשונה, כשליין ודייב מתנשקים בפעם הראשונה, כשג'ס מכבה בשביל רורי את הממטרות ושג'יימי חוזר אל פאריס. הקטע הכי מותח: כשרורי וג'ס שוכבים!! שפריס עושה את ה"נאום", שדין מזמין מג'ס את הארוחה העצומה לכל העובדים של טיילור..ואחרי שג'ס ורורי מתנשקים ודין רואה אותם ומתחיל להיטפל אל ג'ס. הקטע הכי מפתיע: כשליין מתקשרת לאמא שלה אחרי שהיא משתכרת, כשפריס אומרת שהיא שכבה עם ג'יימי, כשליין צובעת את השער שלה בסגול, כשמקס ולורלי מתנשקים, כשלורלי חולמת שהיא בהריון וכשדין אומר לרורי שהוא מתחתן!!??. הקטע הכי מצחיק: הפרק של "Let the games begin" כשלורלי ורורי חצי ישנות ולא מתפקדות כראוי ויש את הקטע עם "הרגליים" וה"כוחות מאגיים"..גם הקטע של ה"היי, היי, היי, ביי, ביי, ביי" וגם הקטע שלוק אומר שרורי וג'ס היו "שרפטל"- צחוקים^_^ חח, ושלורלי מספרת לאמילי ריצ'רד על האומנת ששרפה את הבית
טוב, זו קומדיה..למה ציפיתם? אה...וכמובן שג'ס מספר ללוק איך הוא קיבל את הפנס בעין
קורעעעעעההה! הקטע הכי אקשני: כשדין וג'ס רבים
טוב..אני יכולה להמשיך ככה לנצח, העונה השלישית בהחלט מאוד שולטת
אני רוצה עוד
אני לא זוכרת כלום מהעונה השניה! ולא ראיתי בכלל שידורים חוזרים
סילי מי..
ספוילר מעלי! נ.ב למישהו אחר יש כבר את אייקון הקפה? כי אם לא, הוא שלי..אני חולה על קפה
(בלי קשר לב"ג..ברצינות! עוד לפני שראיתי את הסדרה הייתי מטורפת על קפה..
, קפה זה טוב..רק חבל שקפאין לא משפיע עלי בגרוש
)

Sweet Misery

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo4.gif

הקטע הכי מותח: כשרורי וג'ס שוכבים!! אה... אבל הם לא.
אני מסכימה עם רוב הקטעים שלך, אמנם. עוד קטע עצוב הוא בפרק סיום העונה השלישית, כג'ס מצלצל לרורי ולא מדבר. היא מבקרת את כל מה שהוא עשה לא נכון ואז אומרת שהיא חושבת שהיא אהבה אותו אבל שהיא צריכה להמשיך הלאה.
אנחה.

Sweet Misery

New member
עבדתי איזה ארבע שעות על טפט. ../images/Emo4.gif

מהסצינה הזו. לא קשור. בלה.
!

../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

רק את הטקסט של הסצינה הזאת ששמת בו אהבתי, אז אני בטוחה שזה ממש יפה.
קאנט ווייט טו סי איט

מרוגשת

New member
כן לגמרה...

הרגעים שרשמת ממש יפים
גם אני ממש אהבתי אותם!!!
שלכם ליאת

PURPLE CHICKEN

New member
אממממ...

נארף, קשה.
הרגע הכי רומנטי:
יש כמה וכמה...
כן, 1000 הפרחים של כריס היו מדהימים, וגם פרק הסיום של העונה הראשונה עם "Because I love you, you idiot"...
הרגע הכי עצוב:
אהה... טוב, יש את הפרק הזה, שאמילי וריצ'ארד מגלים שלורליי מתחתנת, ולא סיפרה להם...
ואז לורליי ואמילי רבות, ולורליי בוכה, וזה נורא עצובי...
יש גם, וקטע זה מכיל ספויילרים-
בפרק הראשון של העונה השלישית, כשלורליי נכנסת ללוק אחרי שהייתה אצל ההורים שלה וסיפרה להם שהיא וכריס כבר לא ביחד וידה ידה ידה, ואז היא מספרת לו שהיא מפחדת שלעולם לא תהיה לה את "כל החבילה", והיא בוכה...
ולוק... הוא רק נתן לה דונאט, וזה היה עצוב, ו... לא יודעת...
גוט טו גו נאו, אני אמשיך אח"כ...

למעלה