תוצאות הסקר
ודיון חדש

er 4ever

New member
../images/Emo39.gifתוצאות הסקר../images/Emo124.gifודיון חדש../images/Emo20.gif

אז... ברוב מוחץ בחרתם שעדיף ואף רצוי שאי אר יפרשו בשיא. הסבירו את עצמכם, בעד או נגד ולמה
המשך סופשבוע נחמד

kerry cordano

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo91.gifלפרוש בשיא

אני בעד שיפסיקו. למה? בגלל שראיתי מעונה 10 ומעלה.. היו צריכים להפסיק את הסדרה בפרק שמארק מת

nWkobi

New member
להמשיך

כי אין סדרה טובה יותר, וחוצמזה אם רציתם להפסיק למה אתם מחדשים שחקנים?

לפרוש בשיא../images/Emo104.gif

בגלל זה כבר, כל השחקנים המקוריים כבר עזבו חוץ מקרי שבקושי מראים אותה. וכמו ששירה אומרת באמת היה צריך להפסיק שמארק מת. כי עכשיו זה נסחב כזה. לא יודעת זה לא כמו שיהיה פעם. ככל שהסדרות ממשיכות זה נהיה פחות טוב. כמו עם חברים עונה ה-10 לא הייתה משהו, היו פה פרקים פה ושם טובים אבל סיימו את זה בשיא. וגם איאר צריכה להפסיק עכשיו את השידורים. כי זה ניהיה מאוס כבר. וגם אין קרטר אז זה בכלל לא שווה

נועה167

New member
לפרוש בשיא../images/Emo4.gif

עד לא מזמן לא חשבתי ככה אבל עכשיו שעונה 12 התחילה אני פתאום רואה כמה חסרים כל השחקנים המקורים..וגם כשחלקם נשארו עדין זה לא אותו דבר.

er 4ever

New member
אני היחדה שמתלבטת../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif

מצד אחד, אין לי מושג איך הסדרה המשיכה מעבר לעונה 9 כי לא ראיתי. מצד שני, אני כ"כ אוהבת את אי אר ואני חושבת שיהיה לי קשה לוותר עליה בכזאת קלות. אוף... דילמה קשה

נועה167

New member
לא ממש

אני מחליטה ואז חוזרת בי ואז שוב מחליטה חחח אבל באמת תדעי רק אחרי שכן תראי את העונות ואולי כן תוכלי להחליט..

לפרוש בשיא

למרות שאני כבר לא רואה בקביעות לדעתי הכי טוב להפסיק עכשיו כי בשלב מסוים זה יתחיל להמאס על הצופים (או לפחות על חלק מהצופים).

למעלה