שלום!! מה נשמע אנשים?

stam 4

New member
../images/Emo39.gifשלום!! מה נשמע אנשים?

טוב, אני יודעת שאי אפשר לקבל הכל בחיים אבל למה אי אפשר לקבל לפחות חלק ? כלומר במשך הזמן האחרון אני מרגישה מה זה בודדה והבעיה שאני לא יודעת מה לא בסדר כלומר יש לי חברים ומשפחה יחסית נורמלית (בימים מסוימים לפחות) אבל אני עדיין לא מרגישה שייכת. וזה לא שאני מכוערת או טיפשה, אז מה לא בסדר? מי מרוויח מזה שאני לבד? אני לא ממש מאמינה ב... אבל אם הוא קיים למה הוא עושה את זה? למי אפשר לבוא בטענות? טוב, אז אני קצת כותבת שטויות יכול להיות שזה בגלל שהיום יום שישי, אני בבית כי אני צריכה ללמוד לבגרות ומתכונת שיש לי בשבוע הבא, ואולי בגלל שגם אם לא היה לי למה ללמוד לא היתי יוצאת ואם כן אז רק עם חברות שלי ולא עם מישהו שאני ממש רוצה אבל לא מסוגלת לגשת עליו, ורוב הסיכויים שלא מבזבז מחשבה אלי. לא יודעת. טוב, ביי לכולם!!!

The Logan

New member
הרבה אנשים מרגישים בדידות בחיים

את לא היחידה, אין לך מה לדאוג. כל אחד שיחשוב עם עצמו יראה שהוא מרגיש בודד. גם אם יש לו משפחה אוהבת, מלא חברים ואפילו חברה. את האושר האמיתי קשה למצוא, אבל אחרי שמוצאים הכל שווה את זה. כשמישהו מאוהב, יש לו אושר, אבל זה רגעי לצערנו. מי שאוהב, ממש אוהב מישהי (והיא אותו כמובן) הוא יהיה מאושר ממש הרבה זמן. אל תחשבי כמה שאת לבד, תנסי לחשוב על הדברים שיש לך, ותיאזרי בסבלנות שמתישהו את כן תהיי מאושרת... באהבה לוגן

למעלה