לאלתוש המקסימה...

../images/Emo39.gif לאלתוש המקסימה...

נכנסתי עכשיו לפורום והבנתי שאת באמת מתכוונת לעזוב... השיקולים שלך חכמים מאוד, ואני מאחלת לך רק הצלחה ואושר!! חוץ מזה , מותר מידי פעם להיכנס קצת לפורום ( 5-10 דקות להימלט קצת מכל הלחץ של המבחנים, עבודות ולימודים), או לכתוב לי איזה הודעה נחמדה במסרים ( גם זה אפשרי)

לא ניראה לי

אין לה תטפסים הדרושים לכך טופס 17 טופס18 ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... טופס הנהלה ראשי

יניבושששששש../images/Emo24.gif

בסוף אני אקרא לך "ניבוש" או "ניבון" כמו שאושרית הציעה אז בזמנו לקרוא לך בצאט. אלף כל אני מודה לך על הכל, למרות הריבים שהיו לנו על גבי הפורום וכל הסיכסוכים, אתה עדיין אדם נפלא, קצת עיקש וקשוח (אבל..נו טוב אנחנו מדברים על מזל אריה, אז זה בסדר זאת רק אחת מהתכונות הגולטות אצלך) אבל אתה אדם מקסים ומיוחד בדרכך המיוחדת שלך. חבל שאינך מסוגל לכתוב פה (אינני יודעת איך בחיים האמיתיים אתה נוהג) את כל מה שאתה חושב ואתה משאיר הרבה דברים לאנשים אחרים לחשוב עליהם. הכוונה שלי, שאינך אדם פתוח שמגלה המון, אלא אדם שגם בנה סביבו חומות עם מחיצות קטנות. אז אני מאחלת לך בקטע הזה להיות יותר פתוח ולזרום זה יעזור לך בהרבה דברים בחיים. טוב, עכשיו אני מתחילה לנתח את אישיותך ואתה יכול להחזיר לי באותה מידה
. אבל אתה בנאדם נפלא ויש לך לב רחב וטוב. אל תיתן ליותר מידי אנשים לנצל אותך בקטע הזה אבל אל תסתיר אופייך ואת אישיותיך, כי לא כולם כמוך. ואתה צריך לדעת להעריך את עצמך כמה שיותר. ואני מאחלת לך הרבה הצלחה בהכל, בכל מעשייך ומקווה שגם תפנה זמן ומקום לא רק לעבודתך אלא לחייך האישיים. ניבי, אני רוצה לקבל הזמנה לחתונה עוד 2-3 שנים
, אז תיזכור. ועכשיו אגיע לסיום, ממי אוכל לקבל את הטפסים הנחוצים לכך?

אוייש שיט...

בדיוק המזכירה הסקסית החדשה גרסה את הטפסים ... זה מה שקורה שמסתכלים רק על יופי ולא קצת לא הרבה מעבר .. קשוח לא ממש רק כשצריך עקשן רק שאני מאמין במשהו כבני מזלות אריה אני לוחם צדק .. כן כך זה גם בחיי האישיים חומות ירושלים :) (לא ליגלוג על חומות ירושלים רק לתאר תגובה שלהם והוא לא קטן ). לוקח לי זמן אבל אני נפתח ולא לכולם.. אני משער שעם כל הסטירות שקיבלתי ואקבל בעתיד קטע של לעזור טמון בי זה דבר שנתפס בעיני כשלילי במיוחד במנטליות בארץ.. אבל לעיתים שווה וכיף לראות תשימחה והאושר של מי שמולך.. תיראי אני דוגל בשיפור חיצוני ופנימי מתמיד מי שתופס מעצמו רק יורד ולא עולה בסולם הערכים :) ואת .. את לא הולכת את פה אין טפסים והמפתח נזרק לביוף...

אה ואיך ניתן לשכוח

אני לא אתחתן בשנתיים הקרובות וספק אם בכלל... תאנרגיות שלי אני משקיע בתחביב שלי ובחיי האישיים יצאתי מהאופוריות שקיימת בחורה נורמלית ולכן הסבתי את ההשקעה והאבה שלי למקום שכן אראה ממנו תוצאות ויגרום לי אושר או לפחות נחת:)

בדיוקקקקק

אתה לא רוצה בחורה נורמלית...אתה רוצה את סימון. אל דאגה אלה, אולי זה לא ייקרה בשנתיים הקרובות, אני עוד צריכה להתגייס...אבל זה ייקרההה:) ובטח שנזמין את כולכם, נכון ניבוש?

../images/Emo46.gif

מה זה????????????????????? מה זאת אומרת, לא יוצאת מהפורום הזה?????????
ויניב, אל תתחיל איתי עם הקטע שאתה לא מתחתן. אני בכוח אגרור אותך לרבנות ואבחר לך מיועדת!!!!!
אני מתחילה מכאן לשרשר מי שמעונינת ביניב, נא לפנות אליי באופן אישי!!! אני אבדוק כל מועמדת ביתר דקדוק ואתן בסוף ליניב לבחור. (אל תדאג אני גם מזל אריה וגם אני מאוד פדנטית בנושא, גם לי יש דרישות גבוהות וקריטריונים!!!) אני אתה לא תצא לי רווק. מבין??!! אם לא הולך במוח, הולך בכוח!!!
עכשיו, ניבוש, ברצינות. אל תשקיע רק בקטע של העבודה והלימודים. אל תיהיה כמוני, באמת מאמי, אני אומרת לך מכל הלב. כי בסוף כל זה נגמר ומה שנשאר זה הזוגיות והילדים, אז אל תיהיה פסימי כמוני!!! למרות שגם אני מזל אריה. אז הרבההההההההההההההההההההההההההההה הצלחה. ובננות, אני מחכה למסרים פרטים. "קח אותי יניב" יוצא לדרך....

../images/Emo23.gifחיפאית מתוקה../images/Emo25.gif

תודה על המסר, את כזו מתוקה. וכן, הזכרת לי שאני צריכה לכתוב לך מסר אישי!!! תודה על הכל מאמי!!!! ואני גם מאחלת לך הצלחה בכל דרכייך ומעשייך!!!! אוהבת המון, אני

למעלה